Ramsey: Mogliśmy wygrać ten mecz

Ramsey: Mogliśmy wygrać ten mecz 25.08.2014, 17:35, Maciej Brzózka 25 komentarzy

Aaron Ramsey twierdzi, że Arsenal był w stanie pokonać Everton, jeżeli spotkanie potrwałoby nieco dłużej.

Przy stanie 2:0 dla gospodarzy w 83. minucie, pomocnik zdobył swoją 3 bramkę w tym sezonie, a chwilę później Oliver Giroud głową doprowadził do wyrównania i uratował punkt drużynie Arsene Wengera. Walijczyk uważa, że ten wynik pozytywnie wpłynął na Kanonierów przed decydującym starciem o Ligę Mistrzów.

- Przez cały tydzień mówiliśmy prasie, że musimy dobrze rozpocząć mecz i utrzymać odpowiedni poziom. Niestety, nie zrobiliśmy tego, ale pokazaliśmy charakter i ruszyliśmy do ataku. Zdobyliśmy 2 gole w ostatnich 10 minutach i wszystko wskazywało na to, że możemy ten mecz wygrać.

- W drugiej połowie założyliśmy wyższy pressing. Luki między pomocą a obroną były mniejsze, co było istotne, aby znów stanąć na nogi. Jedynym rozczarowaniem jest to, że wcześnie straciliśmy dwie bramki, co przytrafiało nam sie kilkakrotnie w poprzednim sezonie. Jednak tym razem pokazaliśmy charakter wracając do gry.

- Mecz z Besiktasem jest dla nas bardzo ważny, ponieważ chcemy po raz kolejny zakwalifikować sie do fazy grupowej Champions League. Wszyscy będą mogli przed nim odpowiednio wypocząć i mam nadzieję, że podejdziemy do niego pozytywnie nastawieni i zwyciężymy.

Aaron Ramsey autor: Maciej Brzózka źrodło: Arsenal.com
zly_kanonier komentarzy: 511101.09.2014, 00:54

Ten wynik był dobry, patrząc na przebieg spotkania, choć niedosyt pozostał.

dudekns komentarzy: 605026.08.2014, 20:43

Każdy mecz można wygrać jak tylko się tego chce...

keisyrAFC komentarzy: 22425.08.2014, 23:40

Te dwie stracone bramki przypomniały mi poprzedni sezon, gdy coś dziwnego się działo w meczach z topem. Nie chciałbym tego więcej widzieć. COYG

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57025.08.2014, 23:12

Zapowiada się na to, że Ramsey będzie tym "liderem", który w czasie opadnięcia zespołu będzie brał ciężar na swoje barki jak Messi(Arg), Neymar(Bra), czy Robben(Hol).

Fabi44 komentarzy: 112125.08.2014, 23:05

Ramsey strzelił i znowu ktoś umarł..

ILoveArsenal komentarzy: 27525.08.2014, 22:26

Control
No nie wiem, czy kontuzjowany Giroud będzie grał.

Control komentarzy: 146625.08.2014, 22:00

O Ligę Mistrzów wyjdzie Żiru - nie mam wątpliwości.

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 125.08.2014, 21:58

Jak zwykle przed meczem duzo gadania ,a na boisku padaka. Lepiej nie gadac i sie skupic niz wmawiac "Tak w koncu pokonamy z top 5". Jak narazie slabo to wyglada.

pawlo12 komentarzy: 114325.08.2014, 19:36

a ja coś czuję że w środę wyjdzie na napadzie sanogo.szkoda no chcę zobaczyć jak joel by sobie tam poradził:)

fabregas1987 komentarzy: 2582225.08.2014, 19:24

stracili 2 bramki to fakt, ale trzeba pamiętać, że na DP grał słaby Flamini, a w obronie grali nieprzygotowany Mertesacker, niedoświadczony Chambers i średni Monreal, więc jakoś to można sobie wytłumaczyć

rysiek098 komentarzy: 248925.08.2014, 19:04

Sanchez nie jest wysuniętym napadziorem, dziwi mnie takie eksperymentowanie w tak ważnym meczu. Ciekawe kto wyjdzie z Besiktasem na szpicy - liczę, że Joel dostanie swoją szansę!

Ashburton komentarzy: 452125.08.2014, 18:51

Było zagrać dobrze pierwszą połowę, a nie olać mecz.

Chociaż mi się wydaje że odpuścili mecz na rzecz Besiktasu.

Dominik11 komentarzy: 2020725.08.2014, 18:46

móc a wygrać to jest różnica a u nas za bardzo ją widać

Jasiek5821 komentarzy: 38325.08.2014, 18:41

Ramsey sie zachowuje jak kapitan nie wiem czy tylko ja mam takie zdanie,ale bardzo mi sie to podoba

Koroniarz komentarzy: 1020225.08.2014, 18:24

Trzeba szanowac ten 1 pkt, bo wyciagnac z 0:2 na 2:2 na wyjezdzie z Eve to dobry wynik

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 325.08.2014, 18:19

swoja droga to dziwne, ze pressing wychodzil nam lepiej bez Sancheza

A w pierwszej polowie bylo widac, ze to jemu na tym najbardziej zalezalo, ale reszta jakos biegala bez wiary

losnumeros komentarzy: 1318925.08.2014, 18:14

Przestańcie zganiać wszystko na sędziego, czasami też mylą sie na naszą korzyść, nasza gra jest kiepska i tyle. J

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125125.08.2014, 17:56

Giroud nam uratował 1 punkt, ale równie dobrze powinien nam w tym meczu uratować wszystkie 3.

Turek44 komentarzy: 231725.08.2014, 17:55

Nie wygraliśmy tego meczu bo:

1. Znów pierwsi straciliśmy bramkę na początku spotkania
2. Ślepi sędziowie
3. kilka niewykorzystanych sytuacji Żwirka ( jak zawsze )

A oni zamiast tyle gadac to niech się w końcu wezmą do roboty!!

Matthefff komentarzy: 190225.08.2014, 17:51

Teraz skupcie się na LM !

Legend95 komentarzy: 4525.08.2014, 17:44

Było minęło teraz w srode maja wygrac i beda transfery bo jak porazka to mozemy zapomniec o TOP4 nawet :(

Acapulco komentarzy: 119225.08.2014, 17:37