Ramsey: Musimy wywrzeć presję na Bayernie

Ramsey: Musimy wywrzeć presję na Bayernie 11.03.2014, 15:08, Adam Cygański 27 komentarzy

Aaron Ramsey uważa, że Kanonierzy podobnie jak rok temu muszą postarać się jak najszybciej strzelić gola na Allianz Arena, co wywarłoby na gospodarzach dzisiejszego meczu dużą presję.

The Gunners, aby przynajmniej doprowadzić do dogrywki, muszą dziś wygrać z Bayernem 2-0, czyli takim samym rezultatem, jak rok temu.

- Udowodniliśmy to już rok temu – wszyscy po porażce 1-3 spisywali nas już na porażkę, jednak my strzeliliśmy im dwa gole, co wprowadziło wiele nerwowości w ich poczynania. Mieliśmy nawet szansę na strzelenie trzeciego gola. Każdy zespół zaczyna panikować, kiedy wywierasz na nim presję i pod tym względem Bayern nie jest wyjątkiem – powiedział Ramsey.

- Bayern to świetny zespół, jednak przez 15 minut meczu na Emirates Stadium stworzyliśmy sobie kilka dogodnych okazji bramkowych, jednak grając przeciwko takiemu klubowi, musisz je wykorzystać. Do momentu niewykorzystanego rzutu karnego byliśmy lepszym zespołem. Później jeszcze obejrzeliśmy czerwoną kartkę, co kompletnie zmieniło obraz gry. Gra w osłabieniu przeciwko Bayernowi jest bardzo trudna. Grając z nimi nawet 11 na 11 nie jest łatwo.

Aaron RamseyBayern MonachiumLiga Mistrzów autor: Adam Cygański źrodło: metro.co.uk
Ra15Gu komentarzy: 1011.03.2014, 19:45

A wiecie kiedy najwcześniej będzie możliwość zobaczenia Aarona na boisku ?

Gunner18AFC komentarzy: 3435 newsów: 311.03.2014, 19:27

Ja proponuję środek Arteta - Rosa, Cazorla na lewym, Ozil na środku i AOX na prawym. Tak mamy szansę wygrać bo z duetem Arteta - Flamini raczej będzie ciężko atakować...

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57011.03.2014, 19:27

Jakby te wszystkie gwiazdy oblały się strachem podczas meczu "byle nie stracić" to Arsenal by skorzystał jeszcze bardziej na tym prawdopodobnie, niż gdy "olali Arsenal". Zobaczymy jak będzie wyglądał mecz, niech niemożliwe stanie się możliwe :)

roko90 komentarzy: 86911.03.2014, 19:03

Nawet jakby byl zdrowy to dzisiaj byl by slabszy od kazdego kto wejdzie na boisko. Ramsey bedzie potrzebowal z 1-2 miesiecy na odbudowe formy.

Paniu76 komentarzy: 1246411.03.2014, 17:58

Szkoda, że nie będzie dzisiaj jeszcze gotowy do gry

CesK komentarzy: 210711.03.2014, 17:44

Szkoda że Aaron nam nie pomoże

konrii komentarzy: 40611.03.2014, 17:35

tylko ze w poprzednim roku Bayern dał się zaskoczyć a teraz juz takłatwo niebędzie

Ashburton komentarzy: 450711.03.2014, 17:29

Nie wywrą presji bo się ich boją, a to jest największy błąd.

GROMALL komentarzy: 509011.03.2014, 17:18

Według mnie wygramy dzisiaj , ale nie awansujemy.

arrab komentarzy: 22611.03.2014, 17:13

mam nadzieję że wygramy, ale pewnie będzie tak jak w poprzednich 2 latach czyli wygrywamy-odpadamy

Verminator97 komentarzy: 1490011.03.2014, 16:50

Bardzo nam brakuje Aarona. Szkoda, że nadal jest kontuzjowany. :/ Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem to już byłby gotowy na pierwszy mecz z Bayernem, ale u nas jak zwykle komplikacje i nawroty kontuzji. :/ Mam nadzieje, że będzie gotowy na derby.

slepywenger komentarzy: 262911.03.2014, 16:48

Nigdy nie odsłanialismy sie w meczach nawet kiedy potrzebowalismy odrabiac duzo wieksze straty tak pewnie bedzie i tym razem skupimy sie na defensywie i bedziemy czekac na jakis blad przeciwnika i swoja szanse dlatego o szybka bramke moze byc ciezko , byle bysmy nie stracili bramki bo bedzie koniec emocji

jaque komentarzy: 124911.03.2014, 16:36

wracaj aaron :D

Cristoforo komentarzy: 39811.03.2014, 16:26

Szybka bramka i bedzie dobrze musimy wygrac przynajmniej te 3:1!

Blizniak96 komentarzy: 1457 newsów: 511.03.2014, 16:11

bez jacka i niego będzie ciężko obaj mają takie zaangażowanie charakterystyczne dla młodych zawodników, a para flamini arteta to nie za dobrze działa chyba że wyjdzie aox flamini albo aox arteta a rosa na skrzydle

kaden komentarzy: 170311.03.2014, 15:49

Wracaj

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125111.03.2014, 15:39

Dokładnie, szybki gol i potem zobaczymy.. Bez tego nie mamy raczej zbytnich szans.

rafi_i komentarzy: 421811.03.2014, 15:38

To czemu jeszcze bana nie dostał pokemon jeden? Aż dziwne, że ma 420 komentarzy.

bobslej22 komentarzy: 832111.03.2014, 15:33

Myślałem że to troll a On po prostu taki głupi jest. Sprawdźcie jego komenty :P

rysiek098 komentarzy: 248911.03.2014, 15:26

karolzzr; do pieca z Tobą ziomuś, jest Kanonierem tak samo jak Ci na boisku jak i Ci poza nim

Musimy przpier.... od pierwszych minut, siąść na nich mega wysokim pressingiem, ale to też wiąże się z tym, że zmiany trzeba będzie wcześnie zrobić, czyli 50, najpóźniej 60 minuta. Duże ryzyko, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa, ja bym poszedł na całość, nie mamy nic do stracenia :)

mar12301 komentarzy: 2313611.03.2014, 15:18