Raport z wypożyczeń: Asysta Torala

Raport z wypożyczeń: Asysta Torala 14.09.2015, 17:10, Dawid Wieczorek 19 komentarzy

Każdego sezonu Kanonierzy wysyłani są do innych klubów w ramach wypożyczenia, aby zdobyć bezcenne doświadczenie, bądź w celu poszukiwania regularnej gry. Obecnie 12 zawodników Arsenalu reprezentuje inne barwy.

Oto jak zaprezentowali się podczas ostatnich spotkań:

Jon Toral

Birmingham City 4-2 Bristol City

Hiszpan rozegrał 69 minut i zaliczył jedną asystę.

Wojciech Szczęsny

Frosinone 0-2 Roma

Szczęsny rozegrał pełne 90 minut i zachował czyste konto.

Yaya Sanogo

Twente 2-2 Ajax

Sanogo wszedł na boisko w 78. minucie meczu i wywalczył rzut karny dla swojej drużyny.

Serge Gnabry

West Bromwich Albion 0-0 Southampton

Niemiec całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Ainsley Maitland-Niles

Preston North End 1-2 Ipswich Town

Maitland-Niles wszedł na boisko w 66. minucie meczu.

Isaac Hayden, Chuba Akpom

Charlton Athletic 2-1 Hull City

Hayden i Akpom rozpoczęli to spotkanie w podstawowym składzie. Isaac opuścił murawę w 68. minucie spotkania, a Chuba w 82. minucie.

Emiliano Martinez

Bolton Wanderers 2-1 Wolverhampton Wanderers

Argentyńczyk rozegrał pełne 90 minut między słupkami bramki swojego zespołu.

Wellington Silva

Brazylijczyk rozegrał pełne 90 minut.

Daniel Crowley

Barnsley 4-1 Swindon Town

Crowley nie znalazł się w osiemnastce meczowej swojej drużyny.

prezeskamyk komentarzy: 24715.09.2015, 11:41

dobry mecz torala, silva też fajnie się pokazał.
liczę, że Toral może wejść w przyszłym sezonie do pierwszej drużyny

IAlwaysTrust komentarzy: 139515.09.2015, 09:57

Gnagry trochę za mało dostaje okazji, ale poczekajmy sezon jeszcze młody. Może puchary, u Nas zagrałby 2-3 spotkanie, w WBA to zależy od tego gdzie zajdą, ale mam wrażenie, ze mimo wszystko zagra ich więcej!

Eduardo15 komentarzy: 1149 newsów: 515.09.2015, 01:10

Kompilacja występów Sanogo, Torala, Wellingtona i Martineza:

http :// arsenalist.com/f/2015-16/other/loan-watch-wellington-silva-jon-toral-yaya-sanogo-emiliano-martinez-via-terryafcx.html

adrianpilsczek2000 komentarzy: 154214.09.2015, 23:03

Szkoda Gnabry'ego... A Sanogo wywalczył karnego.. no, no, no :)

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57014.09.2015, 22:11

Sanogo jeszcze parę razy zabłyśnie youtube.com/watch?v=xmIwuKh2Ai8, beztalencie by tak nie umiało.

fabregas1987 komentarzy: 2579314.09.2015, 21:28

Większość gra, ale szkoda Gnabry'ego, bo on u nas w U-21 i w pucharach większy progres by zrobił niż w tym WBA

Kowal96 komentarzy: 1758914.09.2015, 21:22

No i fajnie, niech się chlopaki dalej rozwijają ;)

ostriket komentarzy: 661514.09.2015, 20:31

co kierowało Gnabrym żeby iść do WBA to nie mam pojęcia. Drewniana drużyna z drewnianymi konkurentami w składzie więc chłopak sobie nie pogra za dużo niestety ;/

tyson880 komentarzy: 1049614.09.2015, 20:20

Sanogo wywalczył karnego. Już sobie wyobrażam jak niechcący nabiera sędziego potykając się o własne nogi hee.

Koroniarz komentarzy: 1014014.09.2015, 20:17

Gnabry nic nie gra prawie

kaman17 komentarzy: 498614.09.2015, 19:12

Crowley tez jest bardzo młody, jego trener wie, ze nie może mu dawać w każdym meczu po 90 minut. Odnoszę sie do wszystkich jego występów, a nie tylko ostatniego.
Zreszta ciężko tez, żeby dominował środek pola w każdym meczu, bo mimo niskiej Ligii fizycznie jest dużo słabszy od większości zawodników, a na niższych szczeblach gra jest jeszcze bardziej siłowałam niż w najwyższej lidze

ja8pl komentarzy: 296614.09.2015, 19:09

toral bardzo ciekawe w zeszlym sezonie stawial swoje pierwsze kroki w doroslej pilce i nawet sporo pogral do tego dolozyl 6 bramek i 2 asysty w 2 lidze angielskiej w tym sezonie w 5 meczach juz 2 gole i 2 asysty

Verminator97 komentarzy: 1490014.09.2015, 18:13

Yaya wywalczył karnego. :o Ale jaja! :D

AaronLieber27 komentarzy: 612714.09.2015, 18:12

No w koncu Martinez cos zagral

Sakahai komentarzy: 206014.09.2015, 17:43

Crowley zmagał się z drobnym urazem dlatego nie grał, napisał wszystko na swoim instagramie ;)

FadeIn komentarzy: 354714.09.2015, 17:21

Crowley nie gra regularnie. Jest dosyc czesto rotowany i czesto jest poza skladem.

FadeIn komentarzy: 354714.09.2015, 17:19

I prosze. Wellington gra regularnie. Zelalem gra regularnie. Obaj panowie jeszcze moga namieszac w Arsenalu chociaz wiekszosc Silve juz przekreslala.

marcingus1 komentarzy: 117814.09.2015, 17:16

ciekawe czemu Crowley nie zostal powolany, przeciez w meczu chociazby z evertonem pokazal sie z bardzo dobrzej strony