Raport z wypożyczeń: Willock trafia z Tottenhamem

Raport z wypożyczeń: Willock trafia z Tottenhamem 06.04.2021, 09:20, Patryk Bielski 9 komentarzy

W miniony weekend sześciu Kanonierów rozgrywało swoje mecze na wypożyczeniach. Poniżej prezentujemy krótki raport z ich występów:

Joe Willock
Młody Anglik wszedł na boisko z ławki rezerwowych w końcówce meczu Newcastle z Tottenhamem i swoją bramką z 85. minuty zapewnił Srokom ważny punkt. Mecz skończył się wynikiem 2-2. Gola 21-latka możecie zobaczyć TUTAJ.

Ainsley Maitland-Niles
Pomocnik wypożyczony do West Bromwich Albion także może zaliczyć tę kolejkę do udanych, bowiem jego drużyna sensacyjnie wygrała na wyjeździe z Chelsea 5-2. Reprezentant Anglii grał pełne 90 minut w środku pola The Baggies.

William Saliba
Francuz grał cały mecz w barwach Nicei, która pokonała Nantes 2-1.

Sead Kolasinac
Bośniak rozegrał pełne 90 minut w przegranym 1-2 starciu z Bayerem Leverkusen. Co ciekawe, 27-latek wystąpił w tym meczu jako defensywny pomocnik, a nie wahadłowy.

Dinos Mawropanos
Grek pomógł swojej drużynie zachować czyste konto w wygranym meczu z Werderem Brema. O zwycięstwie Stuttgartu 1-0 przesądziło samobójcze trafienie Ludwiga Augustinssona z 81. minuty.

Matteo Guendouzi
Jego Herta zremisowała w derbach Berlinu z Unionem 1-1. Francuz na boisku spędził 80 minut, zanim został zmieniony przez Samiego Khedirę.

Joe WillockWypożyczenia autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
pawel94 komentarzy: 122006.04.2021, 21:36

Willock przynajmniej przydał się by urwać punkty KFC. Brawo. Kolasinac regularnie gra, ale trafił do drużyny, która zalicza najbardziej spektakularny upadek w ostatnich latach. Przykro się na to patrzy.

Adi17 komentarzy: 296306.04.2021, 15:01

Fajnie, że wypożyczeni zawodnicy grają regularnie, co może zaowocować transferem albo powrotem do kadry Arsenalu. Większość z tych grajków sprzedałbym i trochę gotówki by wpadło :)

Bukayoforever komentarzy: 353606.04.2021, 13:04

@bizooon: bardziej chyba jakis zmiennik dla tierneya i jakis ogarniety po za balerona no i oczywiscie wykupienie odegarda na wiecej raczej nas stac nie bedzie

Dainc komentarzy: 84706.04.2021, 12:01

Ramsey czy Wilshere też byli kiedyś krytykowani, a odpalili i gdyby nie kontuzje zrobiliby pewnie znacznie większe kariery.

Ja bym Willocka nie skreślał, niech walczy najpierw na wypożyczeniu, a potem jako zmiennik.

bizooon komentarzy: 685806.04.2021, 11:16

No i obawiam się że baz Cebuli i Elnenego to Willock powróci do kadry jako 4 środkowy po Xhace, Thomasie i Nowym CMie, na 10ce miejmy nadzieje Ode i ESR, za Pepe nowy skrzydłowy.
Dla mnie latem priorytet to LB, CM i skrzydłowy za Pepe. Faktycznie Mavro i Saliba mogą nam zapewnić głębię na środku ołbrony wystarczającą.

bizooon komentarzy: 685806.04.2021, 10:57

@kuzguwu napisał: "Ciekawe czy Mavro otrzyma szansę"