Raport z występów Walcotta i Veli

Raport z występów Walcotta i Veli 25.05.2010, 16:57, Michał Kowalczyk 18 komentarzy

Aż dwunastu Kanonierów zostało wstępnie powołanych do swoich kadr narodowych na zbliżający się mundial w RPA. Przez kolejne trzy tygodnie wszyscy piłkarze walczyć będą w towarzyskich meczach o znalezienie się w oficjalnych, 23-osobowych składach na Mistrzostwa Świata.

Oficjalna strona Arsenalu postanowiła dostarczać internautom świeżych informacji na temat występów w reprezentacjach podopiecznych Arsene'a Wengera.

Theo Walcott i Carlos Vela

Anglia 3 - 1 Meksyk

Poniedziałek, 24 maja, Wembley

Theo Walcott i Carlos Vela zagrali od pierwszych minut w towarzyskim spotkaniu Anglii z Meksykiem. Był to pierwszy mecz obu Kanonierów od dwóch tygodniu - obaj po raz ostatni wystąpili w ostatnim pojedynku w lidze, przeciwko Fulham.

Anglia wyszła na prowadzenie za sprawą główki Ledley'a Kinga. Drugą bramką dołożył jego klubowy kolega - Peter Crouch, który dosłownie wepchnął piłkę do bramki po strzale głową Wayne'a Rooney'a. Bramkarz Synów Albionu - Robert Green - dwukrotnie powstrzymywał Carlosa Velę przez zdobyciem bramki dla Meksyku. Niemniej jednak, tę zdobył Guillermo Franco na kilka sekund przed końcem pierwszej połowy. Niestety szanse gości na wyrównanie prysły już w 47. minucie, kiedy to obrońca Anglii - Glen Johnson przepięknym strzałem ustalił wynik spotkania na 3-1.

W środę Meksyk czeka kolejny pojedynek - tym razem z reprezentacją Holandii. Anglia natomiast w niedzielę zmierzy się z Japonią.

Skrót spotkania Anglia - Meksyk:

Carlos VelaReprezentacjeTheo Walcott autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26425.05.2010, 20:24

Bramka Glena najładniejsza :) Dobry mecz Theo, Carlos miał kilka setek niestety nie wykorzystał ich.

NiCk23 komentarzy: 21225.05.2010, 20:16

Ladna bramka Glena Johnsona :)

laskowski19051995 komentarzy: 494525.05.2010, 19:43

Ładne spotkanie rozegrali szkoda że Meksyk przegrał ale gratulacje dla reprezentacji Anglii i Theo Walcotta :]

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1525.05.2010, 19:41

Veli miało nie być nawet na ławce a Theo nie był w 1 składzie, a tu prosze oboje od 1 minut. :)

adamandium komentarzy: 127725.05.2010, 19:35

mlody13- no straszną mial asyste walcott przy bramce glena. ten sam przebiegnął przez pół boiska, wiec zadnej asysty nie było

adam3462 komentarzy: 273225.05.2010, 18:58

ręka u croucha była ! ale Glen brawo

Kondzior12 komentarzy: 490025.05.2010, 18:55

Johnson co sieknął konkretnie.

PvL komentarzy: 184925.05.2010, 18:48

Długas ręką, Glen poszedł na przebój i oddał wspaniałe uderzenie. Tak gra obrońca w nowoczesnym futbolu =D

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36225.05.2010, 18:40

Theo zagrał dobry mecz. Miejmy nadzieję, że Capello zabierze go do RPA, co jest bardzo prawdopodobne.

fabregas1987 komentarzy: 2579325.05.2010, 18:09