Remis po zaciętym meczu: Sporting 2-2 Arsenal

Remis po zaciętym meczu: Sporting 2-2 Arsenal 09.03.2023, 19:34, Patryk Bielski 1032 komentarzy

W pierwszym z dwóch meczów Arsenalu ze Sportingiem w ramach 1/8 Ligi Europy padł remis 2-2. Na Estádio José Alvalade żadna z drużyn nie potrafiła przeciągnąć szali zwycięstwa na swoją stronę i wynik wydaje się odzwierciedlać boiskowe wydarzenia. Obie drużyny miały swoje momenty, a bramkarze nie mogli narzekać na nudę, więc rewanż na Emirates Stadium zapowiada się doprawdy interesująco.

Arsenal źle wszedł w to spotkanie, podobnie jak Jakub Kiwior, który nerwowo rozgrywał futbolówkę w linii defensywnej. W 6. minucie meczu londyńczycy dostali pierwszy strzał ostrzegawczy, gdy blisko zdobycia bramki był Pedro Goncalves. Portugalczyk łatwo urwał się w środku pola Jorginho, po czym minął Salibę i w stosunkowo prostej sytuacji uderzył obok bramki Turnera. Gospodarze w pierszym kwadransie przyjęli prostą taktykę długich piłek, którymi co rusz nękali swoich rywali. Kanonierzy powoli się jednak rozkręcali i dopięli swego w 22. minucie. Rzut rożny wywalczył Fabio Vieira, który sam podszedł do futbolówki i wrzucił ją wprost na głowę Saliby, a ten umieścił ją w siatce.

Niekorzystny wynik wyraźnie podrażnił Lwy, które zmieniły swój styl gry i podeszły wyżej, pressując Arsenal. To dało rezultat w 34. minucie. Wówczas również po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Goncalo Inacio zgubił krycie Martinellego i głową wyrównał stan pojedynku. Przy tym golu pośrednią winę ponoszą również Kiwior oraz Turner. Polak nie wyskoczył do futbolówki lecącej tuż nad nim, a Amerykanin nie złapał piłki lecącej na piątym metrze. Strzelony gol rozochocił Sporting, który odważniej parł na niepewnie grającą defensywę Kanonierów. Do przerwy wynik nie uległ jednak zmianie.

Londyńczy wyszli na drugą połowę dobrze zmotywowani i już chwilę po gwizdku sędziego powinni prowadzić 2-1. Świetną prostopadłą piłką popisał się Zinczenko, jednak w dogodnej sytuacji pomylił się Martinelli, którego strzał podcinką zdołał obronić Adan. Mimo aktywnej gry gości, to Sporting pierwszy zadał skuteczny cios. W 56. minucie do siatki trafił Paulinho. Portugalczyk najlepiej odnalazł się w polu karnym i z najbliższej odległości dobił strzał jednego ze swoich kolegów. Przy trafieniu napastnika gospodarzy nie popisała się cała defensywa Arsenalu, która biernie przyglądała się, jak rywale napierają na bramkę Turnera.

Kilka kolejnych minut to było istne szaleństwo z obu stron. Najpierw pięknym rajdem przez pół boiska zachwycił Martinelli, jednak Brazylijczyk nie zdołał oddać celnego strzału, bowiem w decydującym momencie wślizgiem interweniował powracający St. Juste. Chwilę później w sytuacji sam na sam fatalnie przestrzelił Paulinha, co skrzętnie wykorzystali Kanonierzy. W 62. minucie Arsenal zdołał wyrównać. Xhaka próbował zagrywać piłkę do Martinellego, a ta po drodze odbiła się od nogi Hidemasa Mority i wpadła do bramki obok bezradnego Adana. Obie drużyny wyraźnie spuściły z tonu w końcówce i na tablicy świetlnej pozostał wynik 2:2.

Z dzisiejszego meczu na plus można zaliczyć występ Fabio Vieiry, który dobrze czuł się ponownie na portugalskim terenie. Oby filigranowy pomocnik potrafił przenieść to na angielskie boiska. Przed nami rewanż na Emirates Stadium i należy mieć nadzieję, że w Londynie Kanonierzy zdołają zwyciężyć i tym samym awansować do dalszej fazy rozgrywek.

Zobacz obszerny skrót spotkania

Sporting CP: Adan, St. Juste, Coates, Goncalo Inacio, Esgaio (76' Diomande), Morita, Pedro Goncalves, Matheus Reis, Edwards (89' Fatawu), Trincao, Paulinho (76' Chermit).

Arsenal: Turner, White, Saliba, Kiwior (71' Gabriel), Zinczenko (63' Tomiyasu), Jorginho (71' Partey), Xhaka, Vieira, Saka, Nelson (71' Smith Rowe), Martinelli.

Liga EuropyRaport pomeczowySporting CP autor: Patryk Bielski źrodło: własne
bizooon komentarzy: 693110.03.2023, 11:41

@DB10Bergkamp napisał: "pierwsza bramke zawalił Turner który krzyknął "moja" i Martinelli któremu uciekł Inacio"
Źle się ustawił Kuba. On powinien czyścić ten rejon skoro broniliśmy strefą

Gonzo92 komentarzy: 19610.03.2023, 11:40

@Marzag: Wielkie dzięki że podzieliłes się swoją wiedzą. Miałem wrażenie że mamy dość wiekową społeczność kibiców. Dobrze że młodsi też jarają się Arsenalem.

ziom komentarzy: 190010.03.2023, 11:39

@Marzag: Tomiyasu nigdy nie będzie lewym obrońcą ponieważ on nie posiada odpowiedniej dynamiki i zwrotności.To naturalny środkowy obrońca zresztą który przez większość swojej kariery grał na środku obrony.Arteta rzadko rotuje zwłaszcza środkowych obrońców więc Japończyk czasem dostanie minuty na boku obrony gdzie średnio wygląda.Jestem ciekaw letnich transferów......jakie pozycje dla Artety będą kluczowe aby wzmocnić rywalizację.Z podstawowego składu przy braku kontuzji najsłabszym ogniwem dla mnie jest Xhaka.

bizooon komentarzy: 693110.03.2023, 11:39

Swoją drogą to ciekawe czy mają zakaz się udzielać zawodnicy na stronach jak nasza (Zakładam że tak)

bizooon komentarzy: 693110.03.2023, 11:37

@Gonzo92: pewnie głównie my (po 30-ce przed 40-ką i nasze dzieciaki :) ).
W tym sezonie (bo amazona dokument i nasza gra - przede wszystkim) łapiemy nowych kibiców

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 110.03.2023, 11:36

@Gonzo92 napisał: "Siema panowie. Nurtuje mnie taka myśl od pewnego czasu. Jaka jest średnia wieku kibica Arsenalu w Polsce? Zastanawiam się czy większość jest po 30 jak ja? Czy może znajdą się kibice dużo młodsi np.17 lat."
Średnia wieku ludzi w necie jest dość niska więc pewnie tu jest podobny przypadek, mamy tu nastolatków, dwudziestolatków, trzydziestolatków, czterdziestolatków, pięćdziesięciolatków i wyzej ale wiekszosc się kręci pewnie około 20tki

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 110.03.2023, 11:34

@ozzy95 napisał: "Nawet za te końcówki mu się obrywało, no bo źle podał, albo za wrzutkę z Brentford. Ok, przyjmijmy, że to były tzw. pojedyncze głosy. Nie mam czasu szperać w czyichś komentarzach, no ale ja takie pamiętam. Często tutaj zaglądam, w trakcie spotkań również."
Co do jego wejść w końcówkach to miewał takie że 2x w ciągu kilku minut tracił piłkę i przeciwnika w nasze pole karne wpuszczał więc nie ma co się dziwić, że wtedy był krytykowany.

Gonzo92 komentarzy: 19610.03.2023, 11:33

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 110.03.2023, 11:32

@ziom napisał: "Tomiyasu ma słaby sezon a pomimo tego i tak łapie minuty kosztem Kiwiora."
Ale Ty wiesz, że Kiwior to nie jest lewy obrońca tak?

ozzy95 komentarzy: 1955 newsów: 110.03.2023, 11:32

@Marzag napisał: "Ale jak od dłuższego czasu jak on prawie nie grał, ludzie narzekali na niego dopiero w meczu z Bournemouth."

Ja jestem pamiętliwy, narzekanie to już było w meczu z Oxford. Nawet za te końcówki mu się obrywało, no bo źle podał, albo za wrzutkę z Brentford. Ok, przyjmijmy, że to były tzw. pojedyncze głosy. Nie mam czasu szperać w czyichś komentarzach, no ale ja takie pamiętam. Często tutaj zaglądam, w trakcie spotkań również.

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 110.03.2023, 11:30

@ziom napisał: "W wielkich klubach musisz wykorzystać swoje 5 minut.Wczoraj Kiwor oblał ten test bo nie dał Artecie żadnego argumentu aby ten się zastanowił czy posadzić Gabriela na ławce."
Ale to o czym piszesz to jakieś sience fiction. Jakby Arteta skreślał piłkarzy po jednym słabym występie w debiucie to by ani Xhaka ani Odegaard, ani Vieira ani Lokongą ani Nketiah ani Gabriel nie mieli przyszłości w tym klubie, Arteta też by nie miał przyszłosci w tym klubie. Już pewnie pogadali, wyjaśnili sobie dlaczego do tego doszlo i już do tego dochodzić nie może więcej i będzie tylko lepiej.

Be4Again komentarzy: 340310.03.2023, 11:28

@aguero10 napisał: "To co robi taki Martinez na CB w MU ?"

Akurat Martinez wygląda jak Pitbull, może nie ma wzrostu, ale takiego Kiwiora skręciłby jak precla.

songoku95 komentarzy: 2348610.03.2023, 11:25

@lordoftheboard: A Saliba coś tam we Francji ;). Między nimi jest rok różnicy.

ziom komentarzy: 190010.03.2023, 11:24

@Marzag: W przyszłym sezonie będziemy grać w lidze mistrzów i nie jest powiedziane,że Arsenal nie kupi kolejnego środkowego obrońcę lepszego od Kiwiora jeśli uzna tak Arteta.W wielkich klubach musisz wykorzystać swoje 5 minut.Wczoraj Kiwor oblał ten test bo nie dał Artecie żadnego argumentu aby ten się zastanowił czy posadzić Gabriela na ławce.Jestem ciekaw kogo Areta wyżej ceni......Japoniec czy Kiwior?Według mnie obu latem może odpalić jeśli obaj nie będą robić postępów.Tomiyasu ma słaby sezon a pomimo tego i tak łapie minuty kosztem Kiwiora.

ozzy95 komentarzy: 1955 newsów: 110.03.2023, 11:18

@ziom napisał: "Ważnym ogniwem przy tak dobrze grającym Gabrielu?Realnie oceniając Kiwior jest słabszym od niego piłkarzem."

No pewnie, że jest, na dzień dzisiejszy nie ma podjazdu. W przyszłym sezonie będzie LM, może uda się dłużej pograć w CC, FA Cup, niektórzy będą potrzebować odpoczynku. Zacznie łapać swoje minuty. To nie jest zamknięty temat dla mnie. Tak jak Kiwior na dzień dzisiejszy nie jest zawodnikiem na I skład, pełna zgoda, tak nie mam zamiaru już teraz rozstrzygać, czy się sprawdzi, czy nie. Czy będzie niewypałem, czy jednak coś tam u nas pogra.

lordoftheboard komentarzy: 822910.03.2023, 11:17

@songoku95: tylko saliba to młodzież, a kiwior cośtam kopał we Włoszech

Traitor komentarzy: 10308 newsów: 2410.03.2023, 11:16

Moze kiwior wbija na instagrama Arsenalu, k.com czyta komentarze i jest mu smutno? :( glowa do gory, pierwszy mecz dopiero bedzie lepiej

songoku95 komentarzy: 2348610.03.2023, 11:15

To jest 3 sezon Gabriela u Nas, gdzie gra od deski do deski. Jest podstawowym zawodnikiem, Kuba wszedł dopiero do drużyny gdzie styl jest nie oszukujmy się mocno wymagający. Gość ma 23 lata, dużo nauki przed Nim. Zaliczył ciężki debiut na ciężkim terenie. Druga sprawa jest też taka, że przyszedł do Nas zimą, czas aklimatyzacji dla tego zawodnika, który nie przepracował okresu przygotowawczego jest inny i powinniśmy mu stawiać inne wymagania. Potrzeba czasu. Po Salibie można zobaczyć, że cierpliwość ma duże znaczenie.

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 110.03.2023, 11:11

@ziom napisał: "Ważnym ogniwem przy tak dobrze grającym Gabrielu?Realnie oceniając Kiwior jest słabszym od niego piłkarzem.Niestety ale trenerzy rzadko rotują środkowych obrońców i Kuba będzie mieć wielkie problemy z złapaniem minut w Arsenalu."
W premier league oczywiście że nie będzie grał w podstawie jeśli Gabriel będzie zdrowy. Ale w lidze Europymoze grać od początku a na końcówki w premier league może jak najbardziej wchodzic

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 110.03.2023, 11:09

@ozzy95 napisał: "Vieira już nim jest od dłuższego czasu"
Ale jak od dłuższego czasu jak on prawie nie grał, ludzie narzekali na niego dopiero w meczu z Bournemouth. Wcześniej po prostu m.in. ja mówiłem że w defensywie gramy jednego gracza mniej gdy gra Vieira zamiast Xhaki i że jeśli nie poprawi gry bez piłki to nie powinien grać w podstawie.

Ale większość osób to go bardzo chciała na Bournemouth w podstawie.

ziom komentarzy: 190010.03.2023, 11:05

@ozzy95: Ważnym ogniwem przy tak dobrze grającym Gabrielu?Realnie oceniając Kiwior jest słabszym od niego piłkarzem.Niestety ale trenerzy rzadko rotują środkowych obrońców i Kuba będzie mieć wielkie problemy z złapaniem minut w Arsenalu.Wielkie kluby mają długą listę niezadowolonych piłkarzy którzy siedzą na ławce.Tirney-odkąd przyszedł Zina to ja zapomniałem,że mamy takiego piłkarza w kadrze a to jest naprawdę zawodnik o wysokich umiejętnościach i dużym doświadczeniu.Kiwior popełnił błąd,że przyszedł do Arsenalu w którym ma małe szanse na regularną grę zwłaszcza przy tak dobrze grającym duecie Gabriel-Saliba.Najbardziej na sytuacji Kiwiora traci nasza reprezentacja.Niestety ale wczoraj Kuba swoją grą nie przybliżył się do pierwszego składu.Oglądałem cały mecz i niczym się nie wyróżnił na boisku plus miał swój udział w stracie przez Arsenal bramki.

ozzy95 komentarzy: 1955 newsów: 110.03.2023, 11:04

@Garfield_pl napisał: "Widzę niektórzy dostali paliwa,żeby teraz zgrywać ekspertów i po 1 meczu oceniać zawodnika xD tyle czekali, na jakiś powód do narzekania haha zluzujcie ludzie ,chłopak ma czas żeby się odpowiednio przygotować na następny sezon, nie był to zakup do podstawy. Zresztą to samo jedziecie Vieire, którego Arteta chwali, ciekawe kto ma większą wiedzę;) no ale przynajmniej coś się dzieje na stronie, bo remis, po wygranej byłaby już dziś cisza ;)"

Dokładnie. To będą dwa kozły ofiarne w najbliższym czasie, cele wylewu frustracji, jeśli się potkniemy. Vieira już nim jest od dłuższego czasu.

W piłce mental i podejście to jest klucz do sukcesu. Veira ma wysokie umiejętności, przecież to widać gołym okiem, Jakub też ma swoje nieoczywiste zalety na pozycji ŚO. Portugalczykowi obrywa się za pojedyncze zagrania, gdzie on naprawdę rozegrał wczoraj niezłe zawody, zaliczył asystę. To samo z Bou. Ale zawsze się znajdzie jakiś ancymon, który po nieudanym zagraniu musi wylać żółć i napisać "wracaj do Portugalii". Z Bou do momentu 0-2 to przeca wszystko było przez to, że Vieira zaczął w I składzie...

Tak spinając to jakąś klamrą, jeśli nowożytny Bóg trenerki ;) Mikel Arteta Amatriain I, autor najciekawszego, najbardziej ekscytującego projektu w obecnej piłce europejskiej chce Ciebie w drużynie, to musisz coś w sobie mieć. On to widzi. Zaufajmy mu. Amen.

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 110.03.2023, 10:50

Najważniejsze jak Kiwior odpowie na ten mecz i jakie wnioski wyciągnie. To dużo więcej o nim powie niz ten mecz.

ozzy95 komentarzy: 1955 newsów: 110.03.2023, 10:48

Kuba, jeśli tu jesteś, czytasz miej w ch. te narzekania i krytykę. Nikt z nas Ciebie nie zna, nie wiemy jaki masz charakter, nie ma sensu dopowiadać różnych historii. Ja i pewnie większość kibiców w Polsce trzyma za Ciebie kciuki i wierzymy, że będziesz ważnym ogniwem tej drużyny w niedalekiej przyszłości! Nie bez powodu trafiłeś do tak wspaniałego klubu! Powodzenia chłopaku.

Garfield_pl komentarzy: 2819910.03.2023, 10:27

Adi17 komentarzy: 300510.03.2023, 10:17

Kuba zaliczył debiut w TOPowym klubie w Europie i to z nie najłatwiejszym przeciwnikiem. Jest mlody, rozwinie się pod skrzydłami Artety.

damianARSENAL komentarzy: 852710.03.2023, 10:14

Dajcie spokój Kubie. Na pewno czyta te wasze komentarze i z pewnością mu to nie pomaga. Doskonale zna swoją pozycję i co musi zrobić aby walczyć o skład.

aguero10 komentarzy: 858110.03.2023, 10:11

@Be4Again:

To co robi taki Martinez na CB w MU ?

Znowu Kiwior złapie masy i straci zaraz na szybkości .

johnnycage1909 komentarzy: 107610.03.2023, 10:07

Co to za tlumaczenie, ze bramkarz krzyczy 'moja'?
Przy stalych fragmentach gry obronca ma to czyścić i tyle

Dziadyga komentarzy: 830510.03.2023, 10:01

@Koroniarz napisał: "Wczorajszy mecz znowu pokazuje słabszą formę całego zespołu od obrony po atak.
Ewidentnie brakuje chłopakom świeżości i odpoczynku a wchodzimy w najważniejsza fazę sezonu."

Arsenal na wyjazdach w LE od lat tak gra zawsze bez wzgledu na forme ligowa.Po prostu oszczedzaja sily,graja na 50-60%,graja na wygrana 1 bramka,ewentualnie remis i spokojnie zamykamy mecz u siebie.Tak tez bylo i bedzie teraz.

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 110.03.2023, 09:56

Wczorajszy mecz to drużyna która traktuje takie mecze jak mecze sparingowe kontra drużyna która walczy tam o życie. Wynik dla Arsenalu był sprawa drugorzędną. Intensywność była niewielka, wynik widocznie miał pozwalać na zamknięcie dwumeczu u siebie.

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 110.03.2023, 09:54

@Be4Again napisał: "Kiwior musi nabrać trochę tężyzny fizycznej. Obrońca musi być silny, a Kiwior wygląda bardziej jak junior lub skoczek narciarski... jakby go zaraz wiatr miał przewrócić. Taki Haaland jakby w niego wbiegł to by go przecież połamał... Większa siła, większa agresja, zdecydowania i będzie z niego pociecha. Podanie widać, że ma dobre i nie boi się grać do przodu po ziemi, a tego ciężej jest się obrońcy nauczyć, więc podstawę ma dobrą."
Radził sobie z ibra czy Lukaku. Tu po prostu ktoś krzyknął być może nawet napastnik i Kiwior myślał że bramkarz będzie łapał do rąk, powinien piłkę wybić niezależnie od tego. Będzie miał nauczkę.

Dziadyga komentarzy: 830510.03.2023, 09:49

Kiwior to po prostu nie moze byc taki grzeczny..Taki to niech bedzie na ulicy z kultura do ludzi czy rodziny,ale na boisku ma byc meski i waleczny..bo na boisku tez jest czesto wojna..a on taki zahukany,ciapowaty..

Adamarsenal1 komentarzy: 319310.03.2023, 09:48

@songoku95: Też sądzę, że zagrał przyzwoicie jak na taki przeskok piłkarski i bez rytmu meczowego, Sporting to też się są jakieś ogórki, niedawno w lidze mistrzów pykli kurczaki w lidze mistrzów. Kiwiorowi trzeba czasu, pamiętam jak Viera przyszedł i jego pierwsze mecze, to mało zbroji nie osrał, a po czasie widać u niego już większą pewność siebie.

Be4Again komentarzy: 340310.03.2023, 09:47

songoku95 komentarzy: 2348610.03.2023, 09:44

@Adamarsenal1: moim zdaniem debiut nie był udany, ale tez zagrany przeciwko dobrej drużynie na ciężkim terenie.

Adamarsenal1 komentarzy: 319310.03.2023, 09:43

@songoku95: Znajdą się tacy, nie tylko na tym forum co już się nabijają i wieszają psy,.

songoku95 komentarzy: 2348610.03.2023, 09:41

@Adamarsenal1: właśnie nikt go nie skreśla, przynajmniej ja widze ze raczej go wszyscy bronią.

Koroniarz komentarzy: 1018510.03.2023, 09:41

Wczorajszy mecz znowu pokazuje słabszą formę całego zespołu od obrony po atak.

Adamarsenal1 komentarzy: 319310.03.2023, 09:39

Kiwior jeśli to czytasz, pokaż jaja w następnym meczu, zagraj mniej bojaźliwe i będą z ciebie ludzie w Arsenalu xD bo w komentarzach już cię skreślają.

songoku95 komentarzy: 2348610.03.2023, 09:39

Liczę na spotkanie się z juve w którymś momencie. Meczyk z Wojtkiem byłby super.

Kowalczyk11 komentarzy: 325310.03.2023, 09:23

@tomeczek2301 @pawulon
dzięki Panowie, muszę się przejść w takim razie w najbliższym czasie

Piotrek95 komentarzy: 964510.03.2023, 09:19

Martinelli po wczorajszym rajdzie +100mln do ceny

songoku95 komentarzy: 2348610.03.2023, 09:14

@DB10Bergkamp: Nie mówię, że wina leży tylko po stronie Jakbua. Życzę mu jak najlepiej natomiast uważam, że mógł lepiej asekurować tą strefę. Błąd po stronie Turnera jest oczywisty i nie ma dyskusji. Mi chodzi o fakt, że Inacio bardzo łatwo doszedł do strzału po zgubieniu Martinelliego.

Pitu88 komentarzy: 216610.03.2023, 09:14

Muszę przyznać, że wczoraj byłem zły na Kiwiora, ale obejrzałem powtórkę i tak-to Turner i Martinelli najbardziej tam zawinili. Chyba do Kiwiora nie można mieć zbyt dużych pretensji, biję się w pierś. No ale chłopak musi jeszcze dużo pracować

songoku95 komentarzy: 2348610.03.2023, 09:12

@Armata500: Powiem tak, mimo wszystko moim zdaniem powinien lepiej asekurować strefę i to co się dzieje wokół niego. To jest moje zdanie, Turner robiąc wyjście i cofając się też się nie popisał i wina leży oczywiście głównie po jego stronie.
Co do nagrania i krzyków, też niby o tym mówili w Viaplay ale w sumie go nie pokazali, więc jak masz to podeślij.

Wracając do Jakuba, nie było widać tej pewności, nie było tego na co liczyłem kiedy Arsenal go kupował czyli spokój, dobre rozegranie, świetne przerzuty. Oczywiście to jest debiut, on dopiero walczy o swoje. Nie ukrywam, że liczyłem na jakiś naprawdę fenomenalny pierwszy mecz.

sWinny komentarzy: 783510.03.2023, 09:11

Kiwior musi zmienić nastawienie. Gościu który boi się coś powiedzieć(patrz wywiad dla Arsenalu) nagle nie wyjdzie na boisko i nie będzie krzyczał, dzielił i rządził. Umiejętności może mieć, ale to chodzi o mental i głowę - patrz nastawienie Ziny.

Jeśli chodzi o nasze przyszłe spotkania to w lidze mamy 12 spotkań czyli aż 36 pktow do zdobycia. Czekają nas bardzo trudne spotkania jak wyjazdy z MC, live, Newcastle i moim zdaniem nie ma szans na komplet punktów w tych spotkaniach. Bardzo fajnie, że wracają nasi po kontuzjach. Jesus już będzie dostępny, Nketiah i Trossard chyba też nie mają nic poważnego. Liczę mocno na ESR itd

Kluczem do naszego sukcesu są stety czy niestety potknięcia City. Tutaj mam nadzieję, że afery z FFP, Walkera, ich skupienie się na LM spowoduje, że będą tracić punkty w PL

DB10Bergkamp komentarzy: 47910.03.2023, 09:07

@songoku95: tylko w Polsce takie opinie...

wiekszość kibiców pisze ze pierwsza bramke zawalił Turner który krzyknął "moja" i Martinelli któremu uciekł Inacio