Reyes: Nie chciałem grać w Arsenalu

Reyes: Nie chciałem grać w Arsenalu 26.12.2006, 11:12, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Szokującej wypowiedzi udzielił Jose Antonio Reyes, który powiedział, że nigdy nie chciał grać w Londynie, ale zgodził się na transfer, bo Sevilla była w kryzysie finansowym.

"Nie przeszedłbym do Arsenalu, gdyby Sevillla miała pieniądze. Przynajmniej te 16 mln funtów im bardzo pomogoło. Zrobiłem to co było najlepsze dla klubu, ale nie chciałem wyjeżdżać do Anglii."

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady