Reyes: To jest sezon Realu

Reyes: To jest sezon Realu 28.12.2006, 17:48, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Aktualnie gracz Królewskich, a oficjalnie pomocnik Arsenalu, wypożyczony do Hiszpanii powiedział, że ten sezon z pewnością będzie należał do Blancos.

"Jeśli nie stracimy formy przez czas przerwy to powinniśmy szybko wspiąć się na szczyt ligowej tabeli. Obecnie jesteśmy w dobrej formie, a mecz z Recreativo był tylko wypadkiem przy pracy"

"Fabio jest trenerem z którym można o wszystkim pogadać. Dla niego liczy się przedewszystkim praca. Arsene Wenger jest zupełnie inny. On jest bardziej spokojny i cichy."

"Jesteśmy lepsi od Barcy i w bezpośredniej konfrontacji pokonaliśmy ich, dlatego myśle wielce prawdopodobnie o Mistrzostwie."

"Mam wiele marzeń, ale najważniesza jest miłość i zdrowie. Może dorównuje im tylko zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Teraz ją wygramy. Szkoda, że nie udało mi się to rok temu."

"Nie chcę opuszczać Realu. Deklarowałem to już wielokrotnie. Nie chcę wracać do Anglii. Czułem się tak źle."

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady