Rezerwy gromią Everton, JET znów zachwyca

Rezerwy gromią Everton, JET znów zachwyca 08.11.2010, 20:50, IceMan 59 komentarzy

Rezerwy Arsenalu wygrały dzisiejszego wieczoru z Evertonem aż 4-1. Niekwestionowaną gwiazdą tego starcia był strzelec dwóch bramek - Jay Emmanuel - Thomas. Po jednym trafieniu na swoje konto zapisał Aneke oraz Nordtveit. Autorem jedynego gola dla gości został Mustafi.

Już w piątej minucie meczu Mustafi wyprowadził gości na prowadzenie pokonując golkipera Arsenalu mocnym strzałem głową.

Kanonierzy szybko otrząsnęli się z początkowego szoku i zaczęli narzucać własne warunki gry. The Gunners praktycznie cały czas próbowali przedrzeć się w obręb pola karnego Evertonu, a najjaśniej po raz kolejny błyszczała na boisku gwiazda Jay'a Emmanuela-Thomasa. W 23. minucie atletycznie zbudowany napastnik huknął w słupek bramki Turnera, a już 180 sekund później wbił piłkę do siatki po ładnym podaniu Henriego Lansbury'ego.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy gola dla The Gunners zdobył Aneke, który wykorzystał doskonałą wrzutkę Ozyakupa z rzutu rożnego i głową umieścił futbolówce w bramce.

W 52. minucie Jay Emmanuel-Thomas zaliczył trafienie, które kandydować będzie zapewne do miana bramki sezonu. Nastolatek popisał się nieprawdopodobną sztuczką techniczną kompletnie ośmieszając defensora gości, a później kąśliwym, płaskim uderzeniem z linii pola karnego nie pozostawił golkiperowi gości szans na skuteczną interwencję. Kibice oglądający to spotkanie na żywo długo nie mogli wyjść z podziwu i przez kilka ładnych minut oklaskiwali obdarzonego niesamowitym talentemo Jay'a.

Wynik spotkania w 63. minucie ustalił Nordtveit, który głową umieścił piłkę w siatce zapewniając Kanonierom efektowne zwycięstwo nad The Toffees.

Arsenal Reserves 4-1 Everton Reserves

Mustafi - 5' [0-1]

Jay Emmanuel-Thomas - 26' [1-1]

Chucks Aneke - 47' [2-1]

Jay Emmanuel-Thomas - 52' [3-1]

Havard Nordveit - 63' [4-1]

Skład Arsenalu: James Shea - Havard Nordveit, Daniel Boateng, Sead Hajrović, Ignasi Miquel - Ozughan Ozyakup (65'), Henri Lansbury, Craig Eastmond - Jay Emmanuel-Thomas (73'), Chuks Aneke, Gilles Sunu.

Ławka rezerwowych: Sean McDermott, Roarie Deacon (65'), Nico Yennaris (85'), Phillip Roberts (73'), Jeffrey Monakana.

Skład Evertonu:Iain Turner - T Browning, Luke Garbutt, James Wallace, S Duffy - Shkodran Mustafi, N Craig, Magaye Gueye, Keiran Agard - Jose Baxter, H Hope.

Ławka rezerwowych: Conor McAleny, Coria Kinsella, Jake Bidwell, Adam Forshaw.

Zdjęcia ze spotkania rezerw Arsenalu z drugim garniturem Evertonu

EvertonJay Emmanuel-ThomasRezerwy autor: IceMan źrodło: Arsenal.com
poprzednia12 następna
concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 20:56

wygrali 4:1 mimo tego , że pierwsi stracili bramkę ..:)

SaGnA komentarzy: 98508.11.2010, 20:56

@nasri233
Nie. Wolves trzeba po prostu roz*****. Muszą mi humor porawić.

Asiek69 komentarzy: 236608.11.2010, 20:55

Arsene on ma zagrać w jakimś meczu podstawy ale na dłużej niz10 min do cholery jasnej!!! To będzie napadzior, że hoho ^^

VoXy komentarzy: 205708.11.2010, 20:52