Rezerwy: Liverpool 1-1 Arsenal

Rezerwy: Liverpool 1-1 Arsenal 20.03.2012, 17:20, Marcin Stefaniak 40 komentarzy

Przed chwilą zakończyło się spotkanie, w którym rezerwy Arsenalu zmierzyły się na wyjeździe z rezerwami Liverpoolu.

Gospodarze zaczęli z wysokiego C i już w 6. minucie wynik spotkania otworzył Raheem Sterling. Obie strony stwarzały sobie dogodne sytuacje, ale to Kanonierzy zdołali wyrównać za sprawą wracającego po kontuzji Abou Diaby'ego, który wykorzystał dobre podanie Oguzhana Ozyakupa, umieścił piłkę w siatce. Francuz doznał drobnego urazu, zdołał jednak wrócić do gry i opuścił boisko planowo, w 61. minucie. Wynik spotkanie nie uległ już zmianie do samego końca i obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.

Arsenal

Damian Martinez, Martin Angha, Jernade Meade, Gavin Hoyte, Ignasi Miquel, Nico Yennaris, Oguzhan Ozyakup, Abou Diaby (61), Chuks Aneke (82), Benik Afobe, Zak Ansah (45)

Ławka rezerwowych

James Shea, Daniel Boateng (82), Kyle Ebecilio (61), Josh Rees (45), Phillip Roberts

Abou DiabyRezerwy autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125121.03.2012, 16:26

Fajnie że Diaby strzelił :]

LeBob komentarzy: 152321.03.2012, 11:00

Dajcie bramke z tego meczu :P

Kangur96 komentarzy: 158621.03.2012, 10:33

Gdyby nie kontuzje Diabiego, to byłby genialnym piłkarzem. Liczę na Ozyakupa, Yennarisa, Miquela i Afobe :)

Dekarz123 komentarzy: 118621.03.2012, 09:48

1-1 fajnie Diaby
GO GO GO GUNERS!!!!!!!!!!!!!!!

EnterTheKing komentarzy: 43221.03.2012, 09:12

Ale co sie dzieje z tym nimrem?

Calyn komentarzy: 191620.03.2012, 22:08

głosowanie vs liverpool (transmisja na C+) chyba w końcu wygraliśmy mimo początkowej przewagi meczu the reds więc spinać się i głosować.

jedi133 komentarzy: 147220.03.2012, 22:01

słyszałem że strzelec gola dla liverpoolu to niezwykły talent. Ale pacheco też miał być drugim torresem

Kaltinor komentarzy: 48120.03.2012, 21:49

Ban dla ludstela!

Co do Diaby'ego to fajnie, że trafił. Ten zawodnik ma ogromnego pecha i często łapie kontuzje, ale życzę mu jak najlepiej.

Shinev ---> ja też z rezerwowych szczególnie liczę na Ozyakupa. Prócz niego: Afobe, Aneke, Miquel, Yennaris, Diaby (nie skreślam go). Nie wierzę natomiast w to, by np. Gavin Hoyte miał być kiedyś naszym podstawowym zawodnikiem, podobnie jak 80% zawodników, którzy obecnie przebywają na wypożyczeniach.

ludstel komentarzy: 1420.03.2012, 20:39

Jeśli chcecie obejrzeć mecz QPR - Arsenal na Canal +Sport to jedyne co musicie zrobić to wziąć udział w głosowaniu. Na razie wygrywają fani Chelsea więc liczę na odrobienie i wyprzedzenie ich:) Liczę na was! Link : canalplus.pl/sport/liga-angielska

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 120.03.2012, 20:36

Najbardziej z rezerwowych interesuje mnie Ozyakup, jak mu poszło? Upatruję w nim przyszłą gwiazdę Kanonierów ;)

ludstel komentarzy: 1420.03.2012, 20:36

ludstel komentarzy: 1420.03.2012, 20:35

hei007 komentarzy: 352820.03.2012, 20:33

Mam nadzieje, że na tym jego kontuzje się skończą, chociaż i tak jest szklanką ;/.

Leehu komentarzy: 1049620.03.2012, 19:23

Mi się wydaje że powinniśmy Diabiego wypożyczyć zmieniłby trochę otoczenie nie miałby takiej napinki i mógłby w spokoju się leczyć. Bo co z tego że wróci po kontuzji i zagra świetne dwa mecze skoro w trzecim będzie chciał również pokazać się z jak najlepszej strony napnie się i znów do lekarza. Odpocząłby trochę w innym towarzystwie w zespole który nie walczy o LM, a potem wróciłby na prawdę silniejszy. ;P

Ewenement komentarzy: 209120.03.2012, 19:18

ogladalem 3/4 drugiej polowy i ten Angha (nie znam go zbyt bardzo) bardzo slabo sie prezentowal, przeciwnicy robili z nim co chcieli.

FryzjerPierwszy komentarzy: 76720.03.2012, 19:02

Jak to mówił Leo " Krok po kroku' , dobrze Abou wracaj do formy sprzed kontuzji. Mizii właśnie w takich chwilach warto wspierać zawodnika a nie się na niego wypinać i pozbyć jak starą zabawkę.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 120.03.2012, 18:50

Brawo Abou :) Małymi krokami niech wraca to zdrowia i pełni formy.

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 420.03.2012, 18:48

Co on ma z tym zdrowiem. Szkoda chłopa ale gratuluję bramki.

Mizii komentarzy: 419120.03.2012, 18:46

jeśli do końca sezonu Diaby złapie jeszcze jakąś kontuzje powinien odejść...

Pinguite komentarzy: 1502020.03.2012, 18:20

Przecież on nie doznał żadnego urazu. Zmiana w 60 minucie była takim założeniem. Nawet sam Boss o tym wspomniał w wywiadzie.

fabregas1987 komentarzy: 2581420.03.2012, 18:13

juz doznał malego urazu ;p haha xd

Szef komentarzy: 1303520.03.2012, 17:58

no to zobaczymy ile teraz pociagnie bez kontuzji :D

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12620.03.2012, 17:47

Kredens, nie ma wypowiedzi pomeczowej więc tego nie wiadomo do końca. Między strzeleniem gola, a zejściem było kilka minut, mógł po prostu dograć. Zobaczymy.

mateusz1703 komentarzy: 5920.03.2012, 17:44

canalplus.pl/sport/oferta-sportowa glosowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kredens komentarzy: 369820.03.2012, 17:44

Ludzie jak wy czytacie, przecież nic mu się nie stało.

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12620.03.2012, 17:38

News o Diabym bez słowa 'uraz' chyba już nie wystąpi. Jak nie będzie gotowy na AV, to trzeba się zastanowić nad jego przyszłością u nas.

WojO komentarzy: 225220.03.2012, 17:31