Riviere: Zaintersowanie Arsenalu to zaszczyt

Riviere: Zaintersowanie Arsenalu to zaszczyt 13.06.2011, 15:07, Eryk Delinger 23 komentarzy

Francuski napastnik Emmanuel Riviere oświadczył, że jest zaszczycony zainteresowaniem ze strony Arsenalu.

Riviere był przez ostatnie dwa lata kluczową postacią Saint-Etienne. Ponadto reprezentował Francję na wszystkich szczeblach młodzieżowych.

21-latek ściągnął na siebie uwagę europejskich klubów już ostatniego lata, kiedy pod znakiem zapytania stanęła jego przyszłość na Stade Geoffroy-Guichard. Ostatecznie prolongował jednak umowę do 2014 roku.

Wygląda na to, że teraz stał się celem transferowym zarówno Arsene’a Wengera, jak i dyrektora sportowego Liverpoolu – Damiena Comolliego.

Riviere przyznał, że cieszy go zainteresowanie obu klubów, lecz znacznie bardziej ekscytuje go możliwość dołączenia do Kanonierów:

- Jestem zaszczycony zainteresowaniem ze strony tych klubów – powiedział piłkarz dla Sky Sports - Jestem młodym graczem, więc fakt, że obserwuje mnie Arsenal to coś fantastycznego.

- Kiedy interesuje się tobą sam Arsene Wenger oznacza to, że masz ogromny potencjał. Ludzie porównują mnie do Thierry'ego Henry, to wielki komplement. Jeśli osiągnę choćby połowę tego co on, będę szczęśliwy.

Emmanuel RiviereSaint-EtienneTransfery autor: Eryk Delinger źrodło: Sky Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
KrwawyAhmed komentarzy: 25714.06.2011, 14:55

zaczęło sie od Benzemy, kończymy na Rivierze ...

dlaczego nieszczególnie mnie to zaskakuje?
a pewnie dlatego, że przeżywamy to co roku ;D

KondzioElite komentarzy: 618714.06.2011, 14:33

Również w ostateczności.

TOmm1 komentarzy: 117014.06.2011, 09:56

Jeśli chodzi o atak to potrzebny jest jeden mocny transfer. Riviere to bardziej opcja przyszłościowa a nie tego nam trzeba w tym okienku. Falcao, Benzema - jeden z tej dwójki powinien być dla Wengera priorytetem.

lordalastor komentarzy: 115713.06.2011, 20:14

niech przechodzi nic nam się nie stanie a zawsze będzie wieksza ławka

Gorczi komentarzy: 42913.06.2011, 20:10

Potrzebujemy doświadczonych zawodników zgadzam się z przedmówcą najpierw porządne transfery !! ;]

fabregas1987 komentarzy: 2160913.06.2011, 19:55

mlody Francuz, czyli to co Wenger kocha najbardziej :P
jesli chce go kupic to najpierw niech zrobi poradn transfery, a potem te ktore chce ;))

kosiara144 komentarzy: 45413.06.2011, 19:19

ja też bym się cieszył gdyby Arsenal był mną zainteresowany , ba nawet jeśli podbeskidzie(mieszkam w tych rejonach) by było mną zainteresowane to bym się radował . Za słaby jest na Arsenal .

damian199656 komentarzy: 762613.06.2011, 18:56

1 raz o nim słyszę

mitmichael komentarzy: 4891913.06.2011, 18:55

Kolejny napastnik na liscie :/

jarts komentarzy: 231913.06.2011, 18:17

Van Nistelrooy juz podpisał z Malaga

Leehu komentarzy: 1027413.06.2011, 17:58

@Szef: Van Nisterlooy miał przejść do Wisły ale chyba coś nie wypaliło. Nio a on jeśli nie będzie nas kosztował więcej niż 5 mln euro to można go ściągnąć. Myślę że w tym sezonie Chamakh się trochę rozbudzi i zacznie kosić bramki. Do tego bardzo podoba mi się opcja z Wallcotem na szpicy i podwieszonym Van Persim, ale to nie oznacza że nie czekam na transfer Falcao lub Benzmemy (chociaż on już chyba zostaje w Realu)

Szef komentarzy: 1303513.06.2011, 17:29

trzeba nam snajpera, lisa pola karnego, takiego Van Nistlerooya

dawid_neo komentarzy: 73313.06.2011, 16:44

Potrzebujemy zawodnika który rutynowo zdobywa bramki, ma łatwość w ogrywaniu obrońców i potrafił utrzymać się na nogach w konfrontacji z silnymi napastnikami PL. Riviere taki nie jest.

Topek komentarzy: 13608 newsów: 12613.06.2011, 15:54

Nie sądzę, żebyśmy kupili środkowego napastnika, a jak chcemy, to wypadałoby kogoś, kto cokolwiek nam da, a nie zapychacza kolejki. W rezerwach, to już nasi czekają, z Afobe na czele.

KanonierTH1411 komentarzy: 482813.06.2011, 15:47

Nie chę go u nas. Po co nam kolejny nieopierzony młody francuski napastnik. Lepiej dać szansę JET-owi lub od razu Afobe i nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy.

A porównywanie go do Henry'ego to śmiech na sali. Już ponad 50 zawodników to byli nazywani "nowy Henry" i drugie tyle "drugi Zidane".

BlackHat komentarzy: 8513.06.2011, 15:34

możecie przestać z Hazardem, szkoda wielka, ale nie ma opcji żeby do nas dołączył w tym okienku...

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56713.06.2011, 15:31

Charles > to nie ja, to Sky :P Nie wiem czy to byłby dobry ruch. Owszem, Riviere to piłkarz efektowny, fajnie się go ogląda, wydaje się mieć niezły instynkt strzelecki, ale już sama skuteczność pozostawia wiele do życzenia. To piłkarz trochę podobny do Chamakha, dużo da zespołowi, ale 25 goli w sezonie nie strzeli.

ala_05 komentarzy: 254313.06.2011, 15:23

zjadas---> Właśnei ja też się tym gadaniem nie podniecam , czekam tylko i wyłącznie na konkrety . A chłopak sprawia wrażenie ok i cieszę się , że nasze zainteresowanie jest dla niego zaszczytem - ktoś jednak ceni nas oprócz Kanonierów ;p , Wenger-konkrety !

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3013.06.2011, 15:23

O Vpr'owska informacja, coś w tym musi być ;D

zjadas komentarzy: 30013.06.2011, 15:18

gadanie gadaniem, ja czekam na konkrety, Arsene mial byc aktywny na początku i koncu okienka, jak narazie mamy jenkinsona i zapewnienie o odejsciu benka i denilsona... przydałby sie pierwszy wielki transfer ktory pomógłby w negocjacjach przy nastepnych zakupach.. Mam nadzieje ze Cahill albo Samba dołączą w przeciągu tygodnia, a marzeniem moim jest sciagniecie Edena Hazarda..

HellSpawn komentarzy: 618413.06.2011, 15:15

21-letni francuz, czyli to co lubi AW :)

mskafc komentarzy: 579613.06.2011, 15:14

AV jak stwierdzil, ze bedzie aktywny podczas okienka transferowego, z pewnoscia nie klamal!

arsenallord komentarzy: 19876 newsów: 11713.06.2011, 15:11

Widać, że chłopak nie gwiazdorzy

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz sierpnia wybór redaktorów
6.67
Gracz sierpnia wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl