Rosicky chce wrócić do gry

Rosicky chce wrócić do gry 21.12.2006, 15:05, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Reprezentant Czech i gracz stołecznego Arsenalu, Thomas Rosicky powiedział, że jest już gotowy aby pomóc drużynie w tym ważnym dla klubu okresie.

"Teraz czuję się bardzo dobrze. Przeszedłem przez dwie kontuzje i musiałem pauzować. Bardzo żałuję, że nie mogłem pomagać drużynie."

"Aktualnie klub znajduje się w trudnym i długim okresie meczowym. Miejmy nadzieję, że zdołamy jeszcze wywalczyć tytuł."

"W moich poprzednich klubach zawsze była przerwa zimowa, ale chcę grać na najwyższym poziomie i muszę się do tego przystosować."

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady