Rozczarowanie na Emirates. Arsenal 2-3 Crystal Palace

Rozczarowanie na Emirates. Arsenal 2-3 Crystal Palace 21.04.2019, 19:18, Jakub Knapik 938 komentarzy

Nie tak zapewne wyobrażaliśmy sobie to świąteczne popołudnie. W sytuacji, gdy rywale w walce o TOP4 potknęli się, Kanonierzy nie mieli prawa zgubić punktów na własnym stadionie z drużyną znajdującą się w drugiej połowie tabeli. Niestety, stało się zupełnie na odwrót.

Zespoły przystąpiły do tego starcia w następujących składach:

Arsenal: Leno, Mustafi, Koscielny, Mawropanos, Kolasinac, Elneny, Guendouzi, Jenkinson, Özil, Lacazette, Aubameyang

Ławka rezerwowych: Cech, Maitland-Niles, Monreal, Torreira, Mchitarian, Iwobi, Nketiah

Crystal Palace: Guaita, Ward, Wan-Bissaka, Dann, Kelly, Meyer, Milivojevic, McArthur, Kouyate, Zaha, Benteke

Ławka rezerwowych: Hennesey, van Aanholt, Townsend, Ayew, Batshuayi, Sako, Riedewald

Spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej dla gospodarzy. W 17. minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, wynik otworzył Christian Benteke po uderzeniu głową. Linię spalonego złamał Carl Jenkinson, a Belga nie upilnował Shkodran Mustafi

W 40. minucie Wan-Bissaka zagrywa ręką w polu karnym, jednak Jon Moss zamiast na wapno, wskazuje na rzut rożny, mimo protestów graczy Arsenalu.

Pod sam koniec pierwszej połowy, świetną podwójną paradą popisał się Bernd Leno, który zatrzymał strzał i dobitkę Kouyate.

Jedna z pierwszych akcji drugiej połowy przyniosła wyrównanie. Do zaskakującego podania od Lacazette'a dotarł Mesut Özil, który następnie cudownie zmieścił piłkę między krótkim słupkiem, a bramkarzem.

Gdy wydawało się, że druga bramka dla Arsenalu jest kwestią czasu, 61 minuta przyniosła kolejny cios w twarz dla Kanonierów. Kardynalny błąd popełnia Mustafi, a do piłki dociera Wilfried Zaha i pokonuje Leno w sytuacji sam na sam.

Niespełna 8 minut później, po rzucie rożnym, McArthur wpakował piłkę do bramki. Na spalonym znajdował się Kouyate, który, wydawać by się mogło, zasłaniał całą sytuację bramkarzowi, ale sędzia Moss swojej decyzji nie zmienił.

W 77. minucie, po dobrej akcji Aubameyanga, piłka po odbiciu się od nogi obrońcy wraca do Gabończyka, który pewnie umieszcza piłkę w siatce, dając nadzieję Kanonierom na odwrócenie losów meczu.

Na minutę przed końcem doliczonego czasu gry, doskonałą okazję zmarnował Iwobi, który z krawędzi pola karnego oddał lekki strzał prosto w ręce bramkarza.

Guendouzi więcej gadał niż grał

Laca dobrze się zastawiał i świetnie odgrywał super asysta ale okazji do strzału nie miał

Ozil otworzył oczy i nareszcie coś widział
Dobre podania walczył cofał się i do tego piękny gol

Auba zagrał jak duch nw ile miał kontaktów z piłka ale baaardzo mało
Super bramka
Poszedł do końca

Iwobi wszedł i zrobił wiatr dobre dryblingi ale jak miał na nodze pilke meczowa to strzelił w swoim stylu... podał do bramkarza

Torreira neutralnie

Niles różnica jaka zrobił w porównaniu do Jenkiego ogromna
Niezle grał

Kris3Tears komentarzy: 442421.04.2019, 20:04

Pozbyć to się można Elnenyego i Mustafiego, a nie takiego młodego diamentu jak Guendo.

Kris3Tears komentarzy: 442421.04.2019, 20:02

Nie wiem co wy macie do tego Guendouziego... Z tego co widziałem to dobrze grał. dostał 7.6 na Fotmob czyli był drugi najlepszy zaraz po Aubie. nie sądzę by był gorszy od Elnenyego. Na pewno mógł lepiej zagrać ale 78 celnych podań na 86 w tym 67 na połowie przeciwnika i 5 celnych długich piłek na 5 - na pewno nie było źle. Mi się podoba jego gra, mam nadzieję że się go nie pozbędziemy bo wg mnie ma potencjał. Wypożyczyć go można ale nie do Championship. No co wy? Zmarnowałby tam tylko cały sezon, a musi się rozwijać.

schnor25 komentarzy: 1854621.04.2019, 20:02

"Niestety" dobrym pomysłem okazało się nie oglądać drugiej połowy... Zawsze, ale to zawsze jak inni grają pod Nas to i tak nie wykorzystujemy nadarzającej się okazji by odskoczyć od goniących rywali lub wyprzedzić ekipy przed Nami (vide Kury).

Trequartista komentarzy: 536621.04.2019, 20:01

twitter.com/outofcontextars/status/1120009174547607554?s=19

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.04.2019, 20:01

Mustafi i Elneny już wiedzą, że są w tym klubie skończeni.

Kufdrahrepus komentarzy: 4321.04.2019, 20:00

Jakby dzisiaj za któregoś z mopów wyszedł w podstawie Lucas, ewentualnie Niles zamiast Mustafiego, to byśmy mieli pewne 3pkt.

Matornen (zawieszony) komentarzy: 52021.04.2019, 19:59

Nie miałbym nic przeciwko gdyby Arsenal teraz przegrywał u siebie a wygrywał u innych

Fabri4 komentarzy: 9981 newsów: 5021.04.2019, 19:56

Streści ktoś jak te nasze pokraki zagrały? Na całe szczęście nie miałem okazji oglądać tej żenady widząc po wyniku

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 321.04.2019, 19:56

Monreal na ławce, Elnenego daje od początku. Kabaret.

Ja pierodle. Właśnie zobaczyłem 3 bramki Palace i wszystkie 3 mógłbym zapisać na konto Mustafiego. A druga bramka to powinni go wystawić na listę bez pierdnięcia.

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 121.04.2019, 19:55

Obym już tej pokraki zwanego Mustafim nie musiał oglądać do końca sezonu

lays komentarzy: 3987121.04.2019, 19:55

Jedyny plus z tego taki, ze w LE Mustafi grac nie bedzie xD

Swoja droga. Wyszlsimy dwa razy srodkiem Elneny, Guendozi i dostalismy 2 mecze w czape.

Serduszko komentarzy: 117921.04.2019, 19:55

Gdyby grał Aaron może wynik był by na naszą korzyść.

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 121.04.2019, 19:54

No, Guendouzi trochę wkur... swoją postawą. Awantury mu tylko w głowie. Poczuł się już za pewnie, a nie skupia się na założeniach taktycznych.

Serduszko komentarzy: 117921.04.2019, 19:53

Mustafiego powinni odesłać na treningi do żeńskiej selekcji.

Papaciok komentarzy: 438721.04.2019, 19:53

Mustafi
Jenki
Elneny

Musza MUSZA odejść

Gueno Mavro dałbym na wypożyczenie bo nic wielkiego nie grają a w akademii gra kilku młodych na fajnym poziomie wiec różnicy nie poczujemy

Spójrzcie na staty naszych młodych... ogień

Po sezonie Cech robi out ... Suarez tez bo nie wierze ze go kupią

Wiec nasz skład to
Jeden bramkarz ( i ten Macośtam co teraz jest trzecim bramkarzem)
Śo (Kosa Sokra)
Lo (Kola Nacho)
Po (Bellerin, Niles)
Śpd (Xhaka, Torreira)
Śp... eeee
Śpo (Ozil, Miki(i gdybym mógł to sam bym Mikiego spakował ale wiadomo połowy drużyny nie wymienimy w jedno okno))
Skrzydła (Iwobi)
Napad ( Laca Auba )

Must have to śo śp i skrzydło

A tak serio najlepiej by było 2x(śo, śp i skrzydło) ale wiadomo

Zależy ile kasy i tez całego składu się nie wymieni

ZelGrey komentarzy: 252421.04.2019, 19:52

@Marcinafc93 napisał: "Emery on Mustafi: “I think, all season, he has been consistent.”

haha"

He was just consistently poor.

RaFa2456 komentarzy: 8221.04.2019, 19:52

@Pampiszon: W****ia mnie ten dzieciak to zdarza się notorycznie rywal nacisk a on się zastanawia co robić i wtedy zabierają mu piłkę to *****a panienka

Serduszko komentarzy: 117921.04.2019, 19:52

Arsenal zlekceważył Palace . Pewnie myśleli że goście jakość specjalnie nie powalczą , bo mają bezpieczną przewagę nad spadkiem , a tu jednak powalczyli co dało efekt . W tabeli między trzecim a szóstym miejscem jest niezły ścisk . Walka o czwarte miejsce będzie do 38. kolejki.

RaFa2456 komentarzy: 8221.04.2019, 19:51

MUSTAFI TO JEST GÓWNO CZEMU NAS KAŻESZ TAKĄ SRAKA CZEMU

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 121.04.2019, 19:51

Emery on Mustafi: “I think, all season, he has been consistent.”

haha

SMTX komentarzy: 204821.04.2019, 19:48

@Bednar: Chodziło mi o Cardiff i Huddersfield

Pampiszon komentarzy: 29221.04.2019, 19:45

Guendouzi na wypożyczenie do Championship niech idzie zmężnieć.

Widać było dzisiaj jaką różnicę zrobiłby skrzydłowy który pociągnie grę jak Iwobi, ale umie strzelić.

Obrona priorytetem wzmocnień.

SMTX komentarzy: 204821.04.2019, 19:42

Problemem nie jest United tylko Chelsea. Muły mają na prawdę małą szansę na awans do top4 pomimo tego, że w dwóch ostatnich kolejkach grają z Cardiff i Brighton. Gdybyśmy ograli CP, z wilkami albo lisami moglibyśmy sobie pozwolić na jedną porażkę, a drugi mecz musiałby się zakończyć co najmniej takim rezultatem co mecz United z Chelsea i top4 byłoby już na prawdę formalnością.

Na ten moment musimy z dwóch następnych meczy wywieźć tyle punktów co Chelsea, przy czym oni mają mecz u siebie z Burnley i rozbite United. Co jak co, ale trzeba będzie kibicować United, żeby wygrali, bo my któryś z tych dwóch meczy uwalimy.

Furgunn komentarzy: 923621.04.2019, 19:39

To ma być walka o Top 4? Jak my mamy takimi zawodnikami za sezon bić się o poważniejsze cele? Kiedy w takim momencie wyglądają jakby im nie zależało. Tragedia!

Serduszko komentarzy: 117921.04.2019, 19:36

Marnym pocieszeniem jest fakt że MU dostało łomot od Everonu, u nas tak źle nie e było, ale porażka to porażka. W sumie jakoś specjalnie się nie dziwię że przegraliśmy . Zawodnicy wiedzą jaka jest stawka a i tak zawiedli.

Fanatic komentarzy: 599121.04.2019, 19:35

dobra ide pić. herbatkę ;)

Dominik11 komentarzy: 2017021.04.2019, 19:33

Mustafi i jego poezja.

michal192837465 komentarzy: 765421.04.2019, 19:32

Ale mi smutno. Można było wyprzedzić Tottenham, powiększyć przewagę nad United, jednak rzeczywistość brutalnie zweryfikowała moje marzenia. No ale trudno, sezon się nie skończył. Wierzymy dalej i walczymy dalej. Jazda!

Facet3miasto komentarzy: 52321.04.2019, 19:31

Skoro wystawił taki skład to należało spodziewać się wtopy. Po co było wygrywać na watford skoro teraz odpuszcza się mecz. Jak za wengera.... niby idzie lepiej to jeb i wracamy do szeregu. Żal.....

Rosomak komentarzy: 254221.04.2019, 19:30

I weź tu człowieku nie pij.

bayakus komentarzy: 128521.04.2019, 19:29

Zdjęcie doskonale prezentuje jego dzisiejszy poziom koncentracji. Pionier defensywy, ofensywny obrońca. Przed państwem Shkodran Mustafi, człowiek demolka własnej formacji defensywnej...

Reucik komentarzy: 93721.04.2019, 19:28

Sie człowiekowi odechciewa kibicować po takich spektaklach. Niby walczyli te chłopaki jak przegrywali, ale tak idiotycznie momentami tracili czas na bezsensownych faulach, to Guendozi odpuszcza rywala bez gwizdka, momentami cyrk. Na wyjazdach lepiej nie będzie, jak nie dostaną czegoś z kapelusza jak z watfordem to może rzutem na taśmę wpadnie top4, ale kolejny raz robią z siebie pośmiewisko dla innych

Joliwier06 komentarzy: 483 newsów: 1521.04.2019, 19:26

Z takimi wynikami bez sukcesu w lidze europy nie będzie LM w przyszłym sezonie

Koroniarz komentarzy: 1016321.04.2019, 19:25

Nie oglądałem meczu ale nasi i tak mega dali ciała, sami komplikujący sobie sytuacje

Arsenal2004 komentarzy: 371821.04.2019, 19:25

Mustafi oddawaj hajs wszystkim kibicom którzy przyszli na mecz.

Gunners10 komentarzy: 12221.04.2019, 19:24

Trochę pokory , wejdźcie na Chelsea strony , totkow jaka maja beke , a tu beka na całego z innych

ZielonyLisc komentarzy: 2028321.04.2019, 19:23

SKONCZENI

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.04.2019, 19:23

Chyba trzeba całe siły przeznaczyć na LE jeżeli przegramy z Wolves.

Kowal96 komentarzy: 1758921.04.2019, 19:23

Świetne zdjęcie newsa głównego, od razu ciśnienie po meczu opada ;P

kb8konrad komentarzy: 143221.04.2019, 19:21

Gdyby nie wygrana z watford to bylibyśmy za United teraz. Ciężko będzie ****sy maja łatwy terminarz

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12621.04.2019, 19:20

Miejcie litość, nie chcę patrzeć na tego piłkarskiego debila z każdym wejściem na stronę.

Tevez komentarzy: 408721.04.2019, 19:19