Rumuńska dwójka na celowniku Arsenalu!

Rumuńska dwójka na celowniku Arsenalu! 26.12.2006, 12:59, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Trzy klubu uznawane za jedne z największych potęg futbolowych są zainteresowane dwoma Rumuńskimi zawodnikami. Są to Marauis Alexi i Lucian Filip, młode nadzieje tamtejszej piłki.

Daily record już spekuluje gdzie młodzi zawodnicy spędzą dalszą część świąt. Podobno chrapkę na zawodników ma Arsenal, Tottenham i Liverpool.

17 - letni napstnik Alexi jest wychowankiem Dinama Bukareszt, ale nie jest jeszcze gotowy na grę w pierwszym zespole. Arsenal ma go podobno na oku, aby ten rozwijał się pod wodzą zankomitych trenerów The Gunners.

Fillip jest pomocnikiem i przed świętami dołączył na tygodniowy okres próbny do ekipy z Murray Park.

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady