Sagna zadowolony ze sparingu w Malezji

Sagna zadowolony ze sparingu w Malezji 13.07.2011, 20:20, IceMan 11 komentarzy

Bacary Sagna przyznał, że malezyjscy rywale byli godnymi sparingpartnerami Kanonierów w dzisiejszym meczu w Kuala Lumpur.

Francuski prawy obrońca pojawił się na boisku w drugiej połowie spotkania, które ostatecznie zakończyło się zwycięstwem londyńskiej drużyny 4-0. To widowisko oglądało z trybun aż 70 tysięcy widzów. The Gunners zwyciężyli dzięki bramkom Aarona Ramsey'a, Theo Walcotta, Carlosa Veli oraz Tomasa Rosicky'ego.

Sagna uważa, że ekipa z Malezji była idealnym przeciwnikiem Arsenalu na tym etapie przygotowań przedsezonowych.

- Ich piłkarze byli niezwykle głodni gry i przepełnieni ambicją, w pierwszej połowie wysoko zawiesili poprzeczkę. Potem spuścili nieco z tonu, widać było po ich postawie zmęczenie. Uważam ogólnie, że rozegraliśmy dziś dobre spotkanie.

- Kontrolowaliśmy przebieg gry, ale rywale nie składali broni. My dopiero stawialiśmy pierwsze futbolowe kroki po wakacjach i szukaliśmy swojej gry, lecz oni nie zwracali na to uwagi i starali się po prostu pokazać pełnię swoich możliwości.

Bacary SagnaMecze Towarzyskie autor: IceMan źrodło: Arsenal.com
luq007 komentarzy: 289916.07.2011, 14:14

Lubie Sagne. I ciesze sie ,ze rzygotowania do sezonu ida swoim tepem bez kontuzji.

TOmm1 komentarzy: 121514.07.2011, 15:42

Podobno my też nie graliśmy jakoś za specjalnie ;x Niech szybko łapią formę :)

Szef komentarzy: 1303514.07.2011, 14:00

obysmy tak wygrywali caly rok

szym254 komentarzy: 255613.07.2011, 23:21

Tamtejszy stadion był większy niż The Emirates o_O

niski93 komentarzy: 581613.07.2011, 21:35

Momentami mecz był ostry i bałem się o nogi naszych zawodników. Jednak z czasem sytuacja się uspokoiła i widać było, że to tylko sparning.

arsenal_londyn_fan komentarzy: 18613.07.2011, 21:28

Musi być jeszcze lepiej!

KondzioElite komentarzy: 618713.07.2011, 21:25

Obyśmy wskoczyli na jeszcze wyższe obroty.

Ciasteck2 komentarzy: 446713.07.2011, 21:17

Jeżeli zawodnikom podoba się takie tournee to może się odwdzięczą na boiskach Europy :P

HellSpawn komentarzy: 618513.07.2011, 20:41

Chcemy więcej takich meczy "na luzie". A nie ta spinka i presja jak w końcówce sezonu.

CrasheD komentarzy: 150313.07.2011, 20:28