Skład TOP 4 już znany. Arsenal 1-1 Brighton

Skład TOP 4 już znany. Arsenal 1-1 Brighton 05.05.2019, 18:26, Dawid Wieczorek 3427 komentarzy

Podopieczni Unaia Emery'ego konsekwentnie kontynuują swoje beznadziejne występy. Dziś, mając nóż na gardle i musząc wygrać, zaledwie remisują z ekipą Brighton, która wczoraj zapewniła sobie utrzymanie w Premier League. Żenada to chyba jedyne słowo doskonale opisujące sytuację, która panuje w Arsenalu. Skład TOP 4 jest już znany i wiemy, że Arsenal przez ligę nie awansuje do Ligi Mistrzów. Tylko czy Kanonierzy tak naprawdę zasługują na występy w niej?

Oto składy, w jakich rozpoczęły ten mecz obie ekipy:

Arsenal: Leno - Lichtsteiner (77' Kolasinac), Mustafi, Sokratis, Monreal - Torreira, Xhaka (77' Iwobi) - Özil, Mchitarian (77' Guendouzi) - Lacazette, Aubameyang.

Ławka rezerwowych: Cech, Koscielny, Kolasinac, Elneny, Guendouzi, Iwobi, Nketiah.

Brighton: Ryan - Bruno, Duffy, Dunk, Bernardo - Stephens, Bissouma, Gross (90+2" Kayal) - Jahanbakhsh (46' Knockaert), Murray (78' Andone), March.

Ławka rezerwowych: Button, Bong, Balogun, Kayal, Knockaert, Locadia, Andone.

Cały mecz w wykonaniu Arsenalu był naprawdę słaby. Podopieczni Emery'ego nie potrafili zdominować przyjezdnych, przez co spotkanie to było bardzo otwarte. Zaraz na początku po jednej z akcji Nacho Monreala, sędzia Taylor zdecydował się podyktować rzut karny dla The Gunners. Jak pokazały później jednak liczne powtórki, decyzja o jedenastce była błędna, a sam Hiszpan wiele dodał od siebie. Do wapna podszedł jednak Aubameyang i uderzył nie do obrony.

Reszta połowy była bardzo chaotyczna i Kanonierzy już do szatni mogli stracić gola. Tak się jednak nie stało i jakimś cudem na przerwę schodzili w dobrych nastrojach.

Kibice mieli jednak nadzieje, że dyspozycja Arsenalu po przerwie ulegnie sporej poprawie i ich ulubieńcy zgarną trzy punkty.

Tak się jednak nie stało. Po przerwie zawodnicy grali tak samo słabo, momentami nawet nieco gorzej. Po jednej z kontr Mew idiotycznie zachował się Granit Xhaka, który w polu karnym sfaulował Marcha. Do jedenastki podszedł Glen Murray, zupełnie zmylił Leno i doprowadził do wyrównania.

Końcówka meczu to już tylko walenie głową w mur piłkarzy Arsenalu. Mimo naprawdę wielu dogodnych sytuacji, piłkarzom The Gunners nie udało się doprowadzić do wyrównania. Wynik ten sprawił, iż poznaliśmy już skład TOP 4 tego sezonu. W Lidze Mistrzów w następnym sezonie zagrają Liverpool, Manchester City, Tottenham i Chelsea. Arsenalowi występy w Lidze Mistrzów w następnym sezonie może zagwarantować tylko wygranie Ligi Europy. Z taką grą o to jednak może być trudno...

Oceń piłkarzy po meczu

Brighton & Hove AlbionPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Dawid Wieczorek źrodło: własne
Reucik komentarzy: 93707.05.2019, 23:01

A my wspominamy zwyciestwo nad barcelona u siebie, zle sie dzieje z naszym klubikiem

Vendeful komentarzy: 236807.05.2019, 23:00

Co by nie mowic, piekne sceny na Anfield. Zazdroszczę.

silvano95 komentarzy: 982107.05.2019, 23:00

LFC jeszcze przeboleje ale Totków nie ma szans

tyson880 komentarzy: 1049607.05.2019, 23:00

@kamilo_oo:

Ale są znowu w finale. Tu nie ma z czego się śmiać.

gnabry_ komentarzy: 5715 newsów: 107.05.2019, 23:00

NEVER GIVE UP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arczi komentarzy: 29207.05.2019, 23:00

To to robota a nie jakies Brighton, Leicester itp. itd. :D

Alonso komentarzy: 1282407.05.2019, 23:00

Frajerami sezonu to jest PSG a nie Barca która grała z równym sobie rywalem, finalistą z ubiegłego roku.

RoMbi komentarzy: 1389 newsów: 707.05.2019, 23:00

Emery powinien zrobić naszym ciamajdom kilkudniowy seans tego meczu, bez ani chwili przerwy.

Placio komentarzy: 256307.05.2019, 22:59

Pozdrawiam
efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMzI5NTI3NDc1MzEwMDoiYz4aleW0veDwwrY%3D&kind=MAIN

gunners007 komentarzy: 954307.05.2019, 22:59

Barcelona z Valverde nigdy nie wygra LM.

studentmedycyny komentarzy: 9007.05.2019, 22:59

Panowie poziom Liverpoolu to jest coś czego obawiam się że możemy już nigdy nie osiągnąć, coś pięknego to co zagrali, wielki szacunek się należy dla nich

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52407.05.2019, 22:59

Nie ma Messiego, nie ma Barcelony.
Nie trzymałem kciuków za Liverpool, ale wielki szacunek dla The Reds za kapitalny rewanż. Czapki z głów.

platinium komentarzy: 139307.05.2019, 22:59

Ale barca to leszcze. Chyba najpiękniejsza LM od lat, teraz tylko Ajax wygrywa ze Spurs, na końcu finał i chyba najlepsza LM od wiele lat.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1507.05.2019, 22:59

LFC też miał lata, kiedy byli pośmiewiskiem, mam nadzieje, że my się kiedyś też tak odrodzimy. Szacun LFC!

jurasmolas44 komentarzy: 184907.05.2019, 22:58

Ale zazdrość mnie zżera. Pokonać barke 4 bramkami piękna rzecz. Gratulacje kibicom lfc i powodzenia w finale

kamilo_oo komentarzy: 2356707.05.2019, 22:58

Jak Live znowu przegra finał i to jeszcze z Ajaxem albo Tottenhamem (hahah), to już w życiu nic nie wygrają

Blacharz komentarzy: 52007.05.2019, 22:58

Super, że się im udało! Liczę na angielski finał. Niech pokażą która liga rządzi! :D

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268307.05.2019, 22:58

Zasłużyli!

ZelGrey komentarzy: 252407.05.2019, 22:58

Barca przegrala z nimi czterema golami na Anfield, my przegralismy z nimi czterema golami na Anfield... Czyzbysmy byli na poziomie Barcy? :D

Jack_Herrer komentarzy: 6195 newsów: 19207.05.2019, 22:58

Ten mecz pokazał jak bardzo my jesteśmy w d...
Na palcach jednej ręki można policzyć piłkarzy z naszego składu, którzy są godni nosić koszulkę z armatką na piersi.

Czeczenia komentarzy: 1249407.05.2019, 22:57

Wczoraj wygraliśmy, dzisiaj wygraliśmy. Same zwycięstwa.

silvano95 komentarzy: 982107.05.2019, 22:57

Dembele który marnuje setki na Camp Nou i Coutinho która gra fatalnie
= 200 baniek

KrisPL komentarzy: 31507.05.2019, 22:57

Szacunek, nie ważne czy się kogoś lubi czy nie, to za taki występ szacunek się należy. Może doczekamy kiedyś takiego trenera jak Wenger a obecnie Klopp który znów nas wzniesie na szczyt. Marzenia nic nie kosztują ;) Dobranoc...

TheBestGooner komentarzy: 358407.05.2019, 22:57

Są frajerami roku drugi rok z rzędu oczywiście.

Paczuszek komentarzy: 84307.05.2019, 22:57

@schnor25: Ja nie chcę podobnego.Ja chcę lepszy.

pumeks komentarzy: 2080807.05.2019, 22:57

I nasz OX ma finał LM

SoulStorm komentarzy: 744407.05.2019, 22:57

HAHAHAHAHAHAHA BARSELONA XD

arsenallord komentarzy: 29731 newsów: 11707.05.2019, 22:57

Oddałbym te ostatnie FA Cupy za takie emocje i dwa finały LM.

Cesc1994 komentarzy: 447007.05.2019, 22:57

NIEZWYKŁA DRUŻYNA

D_S komentarzy: 106207.05.2019, 22:57

Szapoba i dą perinią!

Dziadyga komentarzy: 831307.05.2019, 22:57

Cholera jasna raz kolejny napisze,że tylko pozazdroscic.Żeby nasi tak na dupach jezdzili..wgl zeby wierzyli w siebie przede wszystkim co to sie stało z tym naszym wielkim Arsenalem dawnym który pamiętam.

Barcelona frajerzy roku.

kaman17 komentarzy: 498707.05.2019, 22:57

Trzeba dzwonić do Messiego póki jest załamany to może w nerwach zgodzi się do nas przyjść. :D

Furgunn komentarzy: 925207.05.2019, 22:57

Da się. Klopp to kozak.

schnor25 komentarzy: 1854607.05.2019, 22:57

Daj Boże, żebyśmy nie musieli czekać na podobny zespół 10-20 lat ze Stanem u steru.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747407.05.2019, 22:57

Wygrać w przeciągu 2 lat 3-0 i odpaść z LM. Troche komedia.

gnabry_ komentarzy: 5715 newsów: 107.05.2019, 22:57

WIELKI JURGEN KLOOP SIALALALALALALALALALA!!!!!!!!!!!!!!

gnabry_ komentarzy: 5715 newsów: 107.05.2019, 22:56

LIVERPOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 307.05.2019, 22:56

Jeszcze tylko Son ogarnie Tottenham, i mamy angielski finał.

A potem angielski finał w LE, i w superpucharze!

Anglia rządzi wieśniaki z La Lipy!

Alonso komentarzy: 1282407.05.2019, 22:56

Klopp > Guardiola

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466907.05.2019, 22:56

W sumie to dawno nie byłem tak zdolowany xD

Paczuszek komentarzy: 84307.05.2019, 22:56

My największym frajerem a live największym fuksiarzem sezonu.

Kowal96 komentarzy: 1759107.05.2019, 22:56

Jak Liverpool zagra jak dzisiaj z Barcą, to wygrają LM. Świetnie dzisiaj zagrali. Takiego charakteru próżno szukać u naszych gwiazdeczek. Wielki szacunek dla Liverpoolu, mimo braku sympatii do tego klubu. A niech wygrają, bo zasługują.

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214307.05.2019, 22:56