Składy: Lehmann od pierwszych minut!

Składy: Lehmann od pierwszych minut! 10.04.2011, 14:01, Kamil Pniak 80 komentarzy

Już za kilka minut na Bloomfield Road rozpocznie się spotkanie pomiędzy Blackpool i Arsenalem w ramach trzydziestej drugiej kolejki Premiership. The Seasiders potrzebują punktów, by utrzymać się w Premier League, z kolei Kanonierzy chcą przedłużyć swe szanse na mistrzowski tytuł.

Oto w jakich składach wybiegną na boisko obie ekipy:

Arsenal Londyn: Lehmann, Eboue, Squillaci, Koscielny, Clichy, Diaby, Fabregas, Wilshere, Nasri, van Persie, Arszawin.

Ławka rezerwowych: Almunia, Rosicky, Walcott, Ramsey, Gibbs, Chamakh, Bendtner.

Blackpool: Kingson, Baptiste, Evatt, Cathcart, Crainey, Adam Southern, Taylor-Fletcher, Puncheon, Campbell, Varney.

Ławka rezerwowych: Rachubka, Eardley, Ormerod, Phillips, Kornilenko, Reid, Beattie.

Składy autor: Kamil Pniak źrodło: własne
poprzednia12 następna
BudziK komentarzy: 103010.04.2011, 14:23

JUż wolałbym Almunie, przynajmniej jest ograny w powrót Jensa mógłby nam zaszkodzić po takiej przerwie. Zobaczymy, ale wydaje mi się, że nasz bramkarz nie będzie miał dużo do roboty dzis

David92 komentarzy: 640010.04.2011, 14:23

Aaa Lehmann w wyjsciowym :D Nie moge sie doczekac

Wera_xD komentarzy: 43310.04.2011, 14:22

Lehmann w wyjścowym ? Wow o.o

wujekbob komentarzy: 327 newsów: 52210.04.2011, 14:22

Arsenal.com też potwierdzą tę informację. Jens Lehmann w wyjściowej jedenastce.

dominique7

Kłamstwo ? Tak mi się wydaje.

Gunner33pl komentarzy: 4710.04.2011, 14:21

Almunia złapał kontuzję na rozgrzewce. W wyjściowym składzie Lehmann!

BudziK komentarzy: 103010.04.2011, 14:21

skromnie mówiąc, zróbcie to co w poprzednim spotkaniu z mandarynkami :D

dominique7 komentarzy: 27410.04.2011, 14:21

Manuel Almunia has been taken ill and Jens Lehmann will start the game at Blackpool.
co sądzicie o tym?

wujekbob komentarzy: 327 newsów: 52210.04.2011, 14:20

Lehmann w pierwszym za Almunię - tak podaje SKY Sports i Henry Winter.

Gunner_995 komentarzy: 655010.04.2011, 14:19

Bacary pewnie złapał jakąś kontuzję ...;/

Kaziu09 komentarzy: 325310.04.2011, 14:19

Nawet dobre ustawienie :) GO GO THE GUNNERS !!

dominique7 komentarzy: 27410.04.2011, 14:18

musimy to wygrać! go the Gunners

DayMan_15 komentarzy: 59610.04.2011, 14:17

mam nadzieje że Diaby nie odwali jak z Newcastle chociaz to bylo dawno i nie prawda:)

KanonierTH1411 komentarzy: 482810.04.2011, 14:16

szym254
Widocznie nie przeszedł pomyślnie testów. Ja się akurat z tego cieszę, bo w końcu na PO zobaczymy Eboue. Jemu należy się od czasu do czasu mecz w podstawie. W meczu przeciwko Barcelonie zagrał naprawdę bardzo dobrze. Jeśli gra regularnie jest lepszy w ataku od Baca. Fakt że w obronie to francuz jest lepszy, ale w takim meczu jak ten z Blackpool wiele roboty Emmanuel w defensywie mieć nie powinien. Sagna natomiast gra za dużo w porównaniu do reszty naszych zawodników.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9810.04.2011, 14:15

Cóż, Diaby to chyba lepiej niż Denilson czy Rosicky. Liczę Abou, że dzisiaj zagrasz wreszcie konkretny mecz.

concrete13 komentarzy: 869810.04.2011, 14:15

oprócz Skilla i Manuela..jestem ciekaw jak wykażą się Diaby i Eboue..najbardziej spokojny jestem o tego ostatniego

Witasgooner96 komentarzy: 95110.04.2011, 14:14

Mat
Po dzisiejszym meczu bd mógł ci odpowiedzieć czy już to udowodnił.. A co do meczu to linia ataku obiecująca, ale znając nasze szczęście, Kingson będzie miał mecz życia.. Obstawiam 0 ; 2 dla gości, ale skromne 0 ; 1 ucieszyłoby mnie..

KanonierTH1411 komentarzy: 482810.04.2011, 14:14

Trafiłem prawie cały skład (widziałem tylko Gibbsa na LO). Eboue zagrał świetny mecz z Barceloną, jak jest ważny mecz to nie zawodni, jestem o niego spokojny. Diaby jak zagra tak jak w pierwszej połowie meczu z Newcastle to też można się przestać niepokoić. Obyśmy tylko w ataku zagrali po staremu (tylko nie za bardzo ;D).

Agent komentarzy: 51410.04.2011, 14:13

też wolę jak teo wchodzi z ławki jest bardziej pozyteczny

Kociek komentarzy: 116110.04.2011, 14:11

o Eboue sie nie martwie, myśle ze da rade. Lubie go, super gośc a takze daje rade na boisku. Co do Diabiego to mam nadzieje, że pokaze dzisiaj ze powinien zostać w tym klubie... poza tym nie mam zastrzeżeń. Cesc, Nasri, Robin i Arsha. Mamy ludzi do strzelania bramek... jestem dobrej myśli.

szym254 komentarzy: 255610.04.2011, 14:10

dlaczego Bac nie gra ? Czekam na grę Aarona :)

MatArsenal9870 komentarzy: 216710.04.2011, 14:10

Witasgooner96----> zaczyna udowadniać.

mitmichael komentarzy: 4924310.04.2011, 14:09

Trzeba kurde w koncu wygrac a nie zremisowac - dosc juz niekorzystnych wynikow. Nasi pilkarze musza sie bardzo postarac i wywiezc 3 wazne punkciki

Witasgooner96 komentarzy: 95110.04.2011, 14:09

@Mat
Sądzisz, że SS już to udowodnił : O ?

Czternasty komentarzy: 515 newsów: 210.04.2011, 14:09

To będę czekał na pojawienie się Walcotta i Ramseya :)

Drkrvp komentarzy: 4710.04.2011, 14:08

cieszy Fabregas jednak potrzeba jeszcze bramkarza z ktorym nie bede sie bal o kazdy strzal w srodek bramki, trzeba czekac na Wojciecha

MatArsenal9870 komentarzy: 216710.04.2011, 14:07

Diaby, Eboue i Almunia to są gracze którzy muszą udowodnić, że maja jak wartość dla nas.

Gunner_995 komentarzy: 655010.04.2011, 14:05

Manu w pierwszym ?

Wazza komentarzy: 20410.04.2011, 14:04

Widze ze obrona bajecznie mocna..Wrzutki Adama moga byc mordercze dla Arsenalu..