Środowe wyniki Ligi Mistrzów

Środowe wyniki Ligi Mistrzów 28.08.2013, 22:59, Marcin Stefaniak 24 komentarzy

Dzisiejszego dnia zostało rozegrane kolejne pięć spotkań rewanżowych 4. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów.

We wszystkich meczach padło razem 15 goli, a udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów zapewniły sobie: Zenit Sankt Petersburg, Celtic Glasgow, Viktoria Pilzno, Real Sociedad i AC Milan.

Zenit Sankt Petersburg 4-2 Pacos de Ferreira (Zenit wygrywa w dwumeczu 8-3)

29' [1 - 0] Danny

48' [2 - 0] Danny

66' [3 - 0] A. Bucharow

67' [3 - 1] M. Jose

78' [4 - 1] A. Arszawin

83' [4 - 2] Carlao

AC Milan 3-0 PSV (Milan zwycięża 5-1 w dwumeczu)

9' [1 - 0] K. P. Boateng

55' [2 - 0] M. Balotelli

77' [3 - 0] K. P. Boateng

Celtic 3-0 Szachtior Karaganda (Celtic zwycięża 3-2 w dwumeczu)

45' [1 - 0] K. Commons

48' [2 - 0] G. Samaras

92' [3 - 0] J. Forrest

NK Maribor 0-1 Viktoria Pilzno (Viktoria wygrywa 4-1 w dwumeczu)

3' [0 - 1] S. Tecl

Real Sociedad 2-0 Olympique Lyon (Sociedad wygrywa 4-0 w dwumeczu)

67' [1 - 0] C. Vela

91' [2 - 0] C. Vela

Liga Mistrzów autor: Marcin Stefaniak źrodło:
AfganskiMudzahedini komentarzy: 370029.08.2013, 11:53

Vela świetna bramka na 2-0, zawsze chcialem jego powrotu, taka alternatywa dla Suareza, bardzo mi go przypomina, szkoda, ze się go pozbylismy ;/

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 329.08.2013, 02:54

Widzę, że Celtic w meczu rewanżowym wziął się porządnie do roboty, chociaż Kazachowie mieli pecha, że na sam koniec stracili decydującą bramkę. W dogrywce mogłoby być różnie. Skądinąd ciekawie byłoby zobaczyć Szachtior w Lidze Mistrzów.

Cieszy mnie awans Realu Sociedad. Vela bardzo dobrze sobie tam radzi, co udowodnił choćby dzisiaj. Hiszpanie osiągnęli ładny wynik w dwumeczu - 4:0 i to z Lyonem. Trzeba dodać, że nie było w tym żadnego przypadku. W obu meczach pokazali się z dobrej strony i awansowali zasłużenie.
Tak jeszcze odnosząc się do komentarzy niektórych użytkowników tej strony, którzy chcieliby powrotu Veli... takie posunięcie nie miałoby większego sensu, kiedy weźmie się pod uwagę fakt, że największym problemem Carlosa była niemożność odnalezienia się w lidze angielskiej. Meksykanin po prostu nie czuł się tutaj tak dobrze jak w Hiszpanii.

zgubilemlodowke komentarzy: 70629.08.2013, 02:08

Vela nie rozwinął się w Sociedad, lecz w samej lidze hiszpańskiej. Piszę to od dawna i znów napiszę - nie jest to zawodnik na ligę angielską, nawet dla drużyn grających ofensywny futbol. Ma wyśmienitą technikę, ale siły brak. Tak więc nie bardzo nadaje się do gry przeciwko Shawcrossom czy innym Bassongom.

Też mi szkoda Kazachów. Taki awans byłby chyba największą niespodzianką od lat, nie licząc długich wojaży APOELu.

rayuuuu komentarzy: 313229.08.2013, 02:02

No no, Vela ładnie...

Czeczenia komentarzy: 1249229.08.2013, 01:29

Vela grać w piłkę pewnie potrafi ale w Anglii odstawał fizycznie. Takie rzeczy można wypracować w kilka tygodni czy miesięcy, ale nie gdy boisz się kontaktu z przeciwnikiem. Dobrze, że go nie ma w Arsenalu.

schnor25 komentarzy: 1854629.08.2013, 00:37

Już nie rozpaczajcie tak za Velą. Rozwinął się w Realu, jest tam wiodącą postacią (może nawet gwiazdą), gra dobrze, "jednym słowem" - gra i życie w Hiszpanii mu służą.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125129.08.2013, 00:33

Szkoda tych Kazachów ;/.

dudekns komentarzy: 605028.08.2013, 23:53

Celtic zapewnił swoim kibicom nielada stres. Ale Lyon zszedł na psy... nie ta ekipa co dawniej. A Arshavin znów dał o sobie znać.

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57028.08.2013, 23:52

@Koen:
A kto twierdzi, ze ja im kibicuje? Tak jak ty miałeś nadzieje, że awansuje Szachtior tak ja obawiałem się, że odpadnie Celtic. Po prostu go wolę i to wszystko.

Verminator97 komentarzy: 1490028.08.2013, 23:43

Groovy > Żałuj, że nie oglądałeś bo mecz był super. W 70 minucie przy wyniku 2:0 dla Celticu Szachtior miał poprzeczkę, a to co zrobił w tym doliczonym czasie gry w polu karnym Szachtiora Stokes i te wyłożenie piłki jak na tacy do Forresta to coś niesamowitego.

Widzę, że byli kanonierzy strzelają w LM, brawo dla Arshy i Veli.

Groovy komentarzy: 22928.08.2013, 23:36

Miło, że Arsza strzelił bramkę. Mecz Celticu pewnie był bardzo ciekawy i ostatnie minuty emocjonujące, szkoda że nie oglądałem :/

immers komentarzy: 91528.08.2013, 23:36

Szkoda tego Szachtiora, liczyłem, że wyeliminują Celtic.

Bramka Veli była świetna, aż łezka się w oku zakręciła jak widziałem ten rajd i ten... lobik!

Painkillerxp komentarzy: 10528.08.2013, 23:32

Ale to sobie juz trzeba powiedziec : Wenger poczynil mase bledow . Zostawil polamanego Diabiego jak i rownie polamanego Squilaciego ,a oddal Vele ktory teraz wyjasnia ,a kiedys za czasow gdy gral w arsenalu byl tez obiecujacy . Moze nie byl najmocniejszym ogniwem tamtego skladu gdzie gral arsha cesc rvp eduardo ,ale come on na pewno nie powinien byc sprzedany . Nie wyobrazam sobie arsenalu bez wengera na ta chwile ,ale on naprawde sie juz w tym zamotal i mowie to z przykroscia .

Koen komentarzy: 86128.08.2013, 23:10

Vela się naprawdę nieźle rozwinął w Sociedad, w ten sezon też świetnie wszedł, ma chłopak przed sobą jeszcze przyszłość.
@12Titi14
Tak kibicujesz Celticowi, że bałeś się, że odpadnie?
Mi tam aż szkoda tego Szachtiora, że tak w ostatniej minucie wypadli za burtę, byłby niezły powiew egzotyki, a po pierwszym meczu już naprawdę liczyłem, że będą jaja i Boraty zagrają w fazie grupowej LM.

tyson880 komentarzy: 1049628.08.2013, 23:07

Właściwie to niespodzianek nie było. Najbardziej wyrównanym meczem miał być Sociedad - Lyon, ale Francuzi nic nie pokazali.

Wajdos komentarzy: 163528.08.2013, 23:07

Kupmy Vele błagam.

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3428.08.2013, 23:05

Nie oglądałem meczu Milan-PSV, lecz jestem zdziwiony takim wynikiem. Myśałem, że mogą nawet wygrać na San Siro, w końcu mają utalentowanych zawodników. Cieszą bramki Veli :)

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068728.08.2013, 23:03

Milan wygrał w dwumeczu 4:1 a nie 5:1 ;o

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57028.08.2013, 23:01