Statystyki po meczu z Milanem

Statystyki po meczu z Milanem 07.03.2012, 07:27, Maciej N 25 komentarzy

Kanonierzy pokonali wczoraj na Emirates Stadium mistrza Włoch - AC Milan - 3-0. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki dotyczące tego spotkania:

Kangur96 komentarzy: 158607.03.2012, 19:26

Drugi mecz z rzędu mimo dobrego wyniku nie mamy przewagi jeśli chodzi o podania i posiadanie piłki. Ale wolę żeby było tak, niż żebyśmy mieli po 60% posiadania piłki i niekorzystne wyniki ;p

KliMo komentarzy: 56707.03.2012, 19:25

z tego ich 4 strzały to podania do Wojtka

Kebo komentarzy: 388 newsów: 307.03.2012, 18:46

Druga połowa przesądziła, no nic trzeba iść dalej na przód i skupić się na lidze i może dogonić Koguty

mlody13 komentarzy: 337407.03.2012, 17:36

Podania i posiadanie piłki na korzyść milanu, tylko dlatego, że podawali w takim zestawieniu: obrońca - bramkarz - obrońca - obrońca bramkarz - obrońca i długa piłka na napastnika. Cały mecz tak wyglądał.

Damick komentarzy: 6807.03.2012, 16:51

Mniejsza ilość podań oraz posiadanie wynika z tego, że Arsenal nie mógł sobie pozwolić na klepanie w obronie jak to miał w zwyczaju gdyż mieliśmy dużo do odrobienia. Jak dla mnie statystyki nie miały odzwierciedlenia w meczu i również taki Arsenal chciałbym oglądać. Szybkie wyprowadzanie akcji

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 407.03.2012, 16:27

Jedyne co zmieniłbym w tych statystykach to sędzia ;/

fabregas1987 komentarzy: 2581507.03.2012, 16:03

Mielismy atakowac, ale Milan mial wieksze posiadanie pilki ...
IMO gdyby Arsenal mial lepszych zmiennikow to mogloby sie udac ...

karlo komentarzy: 906907.03.2012, 15:44

dokładnie, zmiany nic nie dały

damian199656 komentarzy: 762607.03.2012, 14:51

Słabe zmiany. Mógł wejść Ozyakup (na pewno zagrałby lepiej od Chamakha i Parka)

hei007 komentarzy: 352807.03.2012, 13:16

Jeśli się nie mylę to dopiero 3 mecz z mniejszą ilością podań. Tak czy siak, wielkie brawa dla naszej drużyny, ale ławki to nie mamy ; /.

jarek1 komentarzy: 59607.03.2012, 12:18

Szkoda tak nie wiele zabraklo ale jednak mozna tylko powiedziec dziekuje AFC za wole walki !

Nastepny sezon bedzie ciekawy napewno ale i ten sezon tez bedzie ciekawy jeszcze w koncu trzeba walczyc o 3 lub 4 miejsce do konca za AFC sa THe Blus oniy nie popuszcza tak latwo no ale licze ze Gunners sie nie pozwola juz sobie na straty punktowe i bedzie co najmniej 4 lokata i wtedy powalczymy w LM D .

mitmichael komentarzy: 4924307.03.2012, 11:22

Zabrakło tak niewiele :/

Szef komentarzy: 1303507.03.2012, 11:04

jak podkrecamy tempo to nie potrafimy celnie podawac z taka sama skutecznoscia jak przy powolnym rozgrywaniu

arsenallord komentarzy: 29722 newsów: 11707.03.2012, 10:45

Jeżeli chodzi o posiadanie piłki to szczególnie w drugiej połowie Milan miał zdecydowaną przewagę.

gunners14 komentarzy: 228407.03.2012, 10:44

Dwa trafienia... Ale siedzę w szkole i wszyscy mi gratuluja ;D

marcin04c komentarzy: 299807.03.2012, 09:42

Ciekawe jak wyglądały staty z pierwszej połowy...

Misq komentarzy: 88307.03.2012, 09:01

W tym meczu wyraznie widać było czego nam zabrakło, a mianowicie ławki... Gdybyśmy mieli napastników z prawdziwego zdarzenia a nie szamana i Parka, który grał ostatnio w CC, jeśli się nie mylę to mecz mógł się skończyć zupełnie inaczej. Cóż tak czy siak szacun dla naszych za taki wysiłek, pokazali klasę. Mam nadzieje, że Wenger zrobi transfery i w przyszłym sezonie się zrewanżujemy :D

RvPBogiem komentarzy: 45807.03.2012, 08:41

Ma ktos do linka zeby pobrac ten mecz w calosci
?

Ars3n komentarzy: 1235407.03.2012, 08:17

Patrze,patrze no wiecej podan mamy i wieksze posiadanie..Wracam na gore i przypomnialem sobie ,ze to my gospodarzami bylismy.
Az sie wierzyc nie chce.

grzegorz1211 komentarzy: 1030207.03.2012, 08:11

Takie statystyki ze względu na drugą połowę. Po ciężkich meczach z kogutami i Liverpoolem, szalonej pierwszej połowie, niestety nasi gracze opadli z sił. Zabrakło ławki, Chamakh jest bez formy a Park jest cienki. Może Arshavina zabrakło na ostatnie 20 minut i gdyby był jeszcze ktoś z kontuzjowanych pomocników ;(

pablozet75 komentarzy: 36707.03.2012, 07:51

aż się nie chce wierzyć w to zestawienie! Posiadanie piłki 45-55 na korzyść Milanu? Chyba inny mecz oglądałem...

fusit komentarzy: 245 newsów: 607.03.2012, 07:51

Patrząc na podania to wygląda jakbyśmy grali jakąs inną taktyką ;)

EdekSilva9 komentarzy: 273107.03.2012, 07:44