Świetny mecz i bramka Ramsey'a dla Walii

Świetny mecz i bramka Ramsey'a dla Walii 28.05.2011, 13:24, IceMan 28 komentarzy

Reprezentacja Walii przerwała fatalną passę sześciu porażek z rzędu i pokonała 2-0 drużynę Irlandii Północnej. Było to pierwsze zwycięstwo Walijczyków pod wodzą Gary'ego Speeda.

Mecz rozgrywany był w ramach turnieju Carling Nations Cup i nie cieszył się zbyt wielkim zainteresowaniem - na trybunach zasiadło zaledwie 529 widzów.

Prowadzenie Walii zapewnił w 35. minucie kapitan Aaron Ramsey. Młody Kanonier mocnym strzałem z półwoleja umieścił piłkę w siatce. W 68. minucie wynik meczy ustalił Robert Ernshaw.

Aaron Ramsey, którego bramkę można obejrzeć na poniższym filmiku, otrzymał od serwisu Goal.com notę 8.0 i został uznany za najlepszego zawodnika spotkania.

Aaron RamseyReprezentacje autor: IceMan źrodło: Goal.com/Własne
scKanonier94sc komentarzy: 318931.05.2011, 15:44

Mysalalem ze jakas fajna strzeli z gry a nie po stalym fragmencie i takim zamiszaniu choc bramka cieszy p;;pp

piter1908 komentarzy: 510328.05.2011, 21:41

wow ilu widzów ...
czyżby bilety były droższe od tych w Polsce?

mitmichael komentarzy: 4924328.05.2011, 21:20

Jak na razie jako kapitan spisuje sie swietnie - dobry ruch trenera Waliii.

fabregas1987 komentarzy: 2578428.05.2011, 21:08

Ra,sey staje sie coraz bardziej dorosly, smialo moge powiedziec, ze Wenger moze juz rotacje Aaronem i Cesc'iem zastosowac :PP

Kanoniernumber77 komentarzy: 22428.05.2011, 19:57

Bravo Aaron !!! Rozkręca się chłopak ;DD

I Wali wkońcu wygrywa ;o

Leehu komentarzy: 1049628.05.2011, 19:57

Brameczka ładna myślę że będzie dobrze grał w następnym sezonie. To dobrze bo wiemy jak ciężki będzie to sezon dla Jacka gdzie będzie na nim spoczywała duża presja. Po takim sezonie teraz my oczekujemy od 19-latka żeby grał tak co sezon, zobaczymy czy Jack unormuje swoją formę w następnym sezonie ja mam nadzieję że tak, ale na pewno nie zagra już tylu meczów co w tym może 40 meczów, Fabs też na pewno nie zagra we wszystkich więc Ramsey będzie miał dużo szans na grę.

cavlary komentarzy: 262028.05.2011, 19:13

Ale uśmiech na twarzy po bramce ;D...

TOmm1 komentarzy: 121528.05.2011, 18:03

Nice Aaron :) oby tak dalej

FIFABONITA komentarzy: 7128.05.2011, 18:01

Mega zamieszanie w polu karnym ale wykończenie Ramseya godne podziwu :) BRAWO!

AlexSong17 komentarzy: 100028.05.2011, 17:24

Nieźle, ale obrona rywali we wczorajszym meczu pozostawiała wiele do życzenia..

drQ komentarzy: 71528.05.2011, 16:58

Brawo. Nowy Fabs.

kwiatinho komentarzy: 1312828.05.2011, 15:57

Jemu teraz najbardzie potrzeba wybieganych minut na boisku... Czy to w rezerwach czy w okresie przedsezonowym czy w reprezentacji ale musi grac zeby nabrac pewnosci siebie i ogrania po ciezkiej kontuzji. Mam nadzieje ze jego rozwoj zostal zatrzymany wylacznie na czas kontuzji i juz w najblizszym sezonie zacznie grac na swoim poziomie... Kiedys Ryan Giggs powiedzial ze Bog musial byc walijczykiem skoro pozwolil urodzic sie Ramseyowi wlasnie w Walii... Lepszej rekomendacji nie trzeba

Szef komentarzy: 1303528.05.2011, 15:41

brawo Ramsey ! ale kopanina po prostu byla w tym polu karnym, duzo przypadku

pHunt komentarzy: 59628.05.2011, 15:09

Ładna bramka, jednak sytuacje pod bramka określiłbym mianem meczu upośledzonych dżentelmenów ;]

olq komentarzy: 18928.05.2011, 14:56

Ale urwal, uwielbiam tego kolesia.

Ciasteck2 komentarzy: 446728.05.2011, 14:37

Brawo! Widać, że się stara i dostał kopa dzięki tej opasce kapitana.

madderns29 komentarzy: 3233 newsów: 228.05.2011, 14:28

Oglądałem mecz w drugiej połowie i naprawdę świetny mecz Aarona, ale było widać że jeszcze nie jest gotowy na cały mecz w szczególności jako kapitan, bo w końcówce już nie miał siły i stawał na 5-10 sekund żeby odpocząć. Bardzo dużo biegał i pokazywał się kolegom z drużyny. W następnym sezonie powinien zostać wpuszczany z ławki rezerwowych i być w 100% gotowy na wejście do składu, gdy w drużynie np. wystąpi kontuzja.

ArsenalFan92 komentarzy: 183528.05.2011, 14:00

Oglądałem to wczoraj. Oby tak dalej Aaron.

KondzioElite komentarzy: 618728.05.2011, 13:54

Brawo Aaron! Tylko nie zaczynajcie, że nie potrzebujemy już Cesca, bo jest on.

BBoyGoguS komentarzy: 13328.05.2011, 13:51

Ładnie huknął , widać pewność siebie ... Przyda się w następnym sezonie :)

damian199656 komentarzy: 762628.05.2011, 13:46

Ale frekwencja- 529 widzów. W mojej miejscowości na meczu derbowym w okręgówce było co najmniej 800 osób

radzio_TRN komentarzy: 2714 newsów: 1328.05.2011, 13:40

Ładnie.. Pewny, mocny strzał. Tego u nas brakuje.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068728.05.2011, 13:39

Chłopie co się nie cieszysz? :D Godny zastępca Cesca

Koti komentarzy: 127728.05.2011, 13:37