Szczęsny: Czułem się momentami jak kibic

Szczęsny: Czułem się momentami jak kibic 02.10.2013, 15:56, Michał Kowalczyk 29 komentarzy

Po wtorkowym pojedynku z Napoli w Lidze Mistrzów Wojciech Szczęsny stwierdził, że miał tak mało do roboty, że czuł się momentami jak kibic oglądający ten mecz z trybun. Dwa szybkie gole zaskoczyły gości, którzy nie potrafili zagrozić bramce Polaka.

- Nie pamiętam, byśmy grali tak wspaniale, jak w pierwszych 30 minutach w tym spotkaniu - powiedział pierwszy bramkarz The Gunners.

- Czułem się, jak kibic za bramką, który tylko obserwuje. Nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Wygląda na to, że mamy w składzie paru niezłych grajków! To było wspaniałe widowisko.

- Mieliśmy bardzo mocny początek i gwoli szczerości nieźle wynudziłem się w bramce w pierwszych 30 minutach. Zdobyliśmy szybko prowadzenie, a potem wszystko sprowadzało się do rozsądnej obrony, co zresztą miało miejsce do końca spotkania.

- Cieszę się również z bramki Mesuta. Wszyscy wiemy, że ma niesamowity rekord w kwestii asyst, dzisiaj zresztą też jedną zanotował, ale gol zawsze dodaje pewności siebie. Widzieliśmy na treningu, co potrafi ten chłopak, to dobry finiszer. Spodziewamy się, że będzie częściej trafiał do siatki.

- Jesteśmy pewni siebie, możemy podejmować teraz każdą drużynę. Widać to było szczególnie w pierwszej połowie meczu z Napoli. Dwumecz z Borussią będzie bardzo ciężki, ale nastawiamy się na sześć punktów, które zagwarantują nam fazę pucharową rozgrywek - dodał Wojtek.

Liga MistrzówNapoliWojciech Szczęsny autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
dudekns komentarzy: 605003.10.2013, 21:17

Kozaczek:D

mikros7 komentarzy: 114603.10.2013, 17:44

Obyśmy trafili na jakiegoś średniaka (albo najlepiej średniaków) po wyjściu z grupy bo przydałoby się w końcu zagrać chociaż w finale.

eriko komentarzy: 87003.10.2013, 17:31

Ludzie co wy od niego chcecie? niestety polscy sportowcy boja sie otwarcie mówić o swoich celach, a postawa Wojtka mi sie podoba. Lepiej by było jakby powiedział że z bvb zadowoli sie remisem? I w tej wypowiedzi nie widze żeby gwiazdożył czy coś w tym stylu

Charlie komentarzy: 35703.10.2013, 13:35

No to Wojtek pojechał trochę po bandzie :)

Iniesta84 komentarzy: 36503.10.2013, 12:41

Wojtek zjedz snickersa.

I więcej pokory:)

SzamanTheGunner komentarzy: 88003.10.2013, 11:59

Jaki to jest szczur wgl.uwielbiam go ale takie gadki powinien sobie odpuscic totalnie.. to sie potem konczy tak,ze ktos go ostrzela jak dzieciaka, zaladuje mu 4 bramy i bedzie placz.. nie lubie kozaczkowania tak jak Polskich komentatorów którzy w 60 minucie mają wygrany mecz i pieją o sukcesach,a w 15 minut jest po wszystkim i jedziemy do domu

osama92 komentarzy: 27803.10.2013, 08:37

Wojtek takie wypowiedzi to po meczu z totkami :D

Machu1992 komentarzy: 32603.10.2013, 06:12

Teraz wszyscy hype na Wojtka widzę, chociaż zawsze 95% hejtowała : ) Tak samo zobaczycie jak ugramy coś konkretnego to Wojciech którego tak wszyscy nienawidzą za cwaniactwo i ze jest słaby - stanie się bożyszczem sezonowców i dzieciaczków. Pozdrawiam Kibiców : )

fabregas1987 komentarzy: 2581502.10.2013, 21:14

Z Borussią wystarczą 4 punkty tak na prawdę do awansu

niski93 komentarzy: 581602.10.2013, 20:24

No muszą czuć się bardzo pewnie, skoro Wojtek mierzy w 6 punktów z Dortmundem. Ja osobiście uważam, że zdobędziemy 4. Trzeba zdawać sobie sprawę z siły BVB, ale co prawda 6 punktami bym się nie obraził. :P

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57002.10.2013, 20:19

Najpier piszecie, że Napoli cięższe będzie od BVB, teraz po meczu z Napoli, że BVB. Wszyscy są do ogrania. Wierzę, że Arsenal zajdzie w LM tym razem dalej niż 1/8.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068702.10.2013, 19:33

No nieźle się wynudził, ale też niech tak nie cfaniaczy ;p

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078402.10.2013, 19:27

jak będziemy grali tak jak wczoraj to i 6 punktów z Dortmundem jest realne

pLYTEK komentarzy: 411802.10.2013, 19:06

Czy tylko mi się wydaje, czy Wojtek bardzo poprawił grę nogami ? (co wydaje się oczywiste, w końcu jest młodziutki i najlepsze lata ma przed sobą i cały czas się rozwija) Bardzo podobają mi się wykopy Wojtka. Niemalże wszystkie piłki są kierowane w zasięg Giroud, który często na tarcze jest w stanie przyjąć i podać piłkę do jednego z pomocników. Jest może strona z takiego typu statystykami bramkarzy?

Oldgunner3 komentarzy: 973402.10.2013, 18:50

Wszystko prawda;ale z tymi 6 pkt. z Dortmundem to ostro poszedł.

Kurczak007 komentarzy: 76302.10.2013, 18:14

oby więcej takich spotkań

papiez4 komentarzy: 36002.10.2013, 18:10

JarEgon, 4 punkty w dwumeczu bo gramy teraz z borussia ostatnie spotkanie pierwszej serii spotkan a potem zaczynamy runde rewanzowa od spotkania z nimi.

normekk komentarzy: 23502.10.2013, 16:46

Oj dobrze by było zagwarantować sobie awans po dwumeczu z BVB. Wtedy w dwóch pozostałych meczach można by zagrać rezerwami :)

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125102.10.2013, 16:42

Wojtek ostatnio też jak cała drużyna - wyśmienita forma :). Oby tak dalej!

Mizii komentarzy: 419102.10.2013, 16:34

Obyśmy oglądali więcej meczów, w których Wojtek nie będzie miał nic do roboty

zejaz komentarzy: 175602.10.2013, 16:34

Lubię jego wypowiedzi, zawsze coś ciekawego powie, i nie marudzi że za mało biletów dostał.

Verminator97 komentarzy: 1490002.10.2013, 16:32

Wojtek miał bardzo mało pracy, ale trzeba pogratulować za zachowane czyste konto :D

Koroniarz komentarzy: 1016502.10.2013, 16:22

Wojtuś szykuj sie na Lewego :)

Ox15 komentarzy: 18802.10.2013, 16:18

Uwielbiam te jego odpowiedzi :)

mitmichael komentarzy: 4924302.10.2013, 16:17

Tak jak to powiedzieli w Canal+ Sport mogł w 2 połowie przeczytac cała gazete jakby miał :D

R9Falcao komentarzy: 57402.10.2013, 16:13