Szczęsny: Ostatnim razem byliśmy przerażający

Szczęsny: Ostatnim razem byliśmy przerażający 10.12.2013, 17:28, Michał Kowalczyk 15 komentarzy

Wojciech Szczęsny wyznał, że występ Kanonierów przeciwko Napoli na Emrates Stadium był przerażająco dobry. Przypomnijmy, że The Gunners pewnie wygrali z włoską ekipą 2-0, jednak wynik ten nie odzwierciedla dominacji gospodarzy, szczególnie w pierwszej połowie.

- W pierwszej połowie pojedynku z Napoli byliśmy przerażający - powiedział przed rewanżem polski golkiper.

- Nawet nie dotknąłem piłki przed przerwą, co mówi samo za siebie. Teraz jednak czeka nas zgoła inne spotkanie, ponieważ rywale grają u siebie i wiedzą, że muszą wygrać, więc pewnie rzucą się na nas od początku. Musimy zagrać skupieni i sprostać temu. Mimo wszystko wierzę w powtórkę rezultatu z pierwszego meczu.

- Zajęcie pierwszego miejsca w grupie jest niezwykle istotne. Większość wielkich zespołów zajęło pierwsze miejsca w swoich grupach, dzięki temu możemy mieć bardziej korzystne losowanie.

- Nie możemy podejść do tego spotkania z myślą, by tylko uniknąć porażki. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pokonać Włochów. Nie musimy zmieniać nastawienia, tylko grać swoje, a osiągniemy założony rezultat.

- To Liga Mistrzów, w której zawsze gra się na sto procent. Nie wydaję mi się, byśmy mieli problem z motywacją przed tym spotkaniem - dodał Wojtek.

Liga MistrzówNapoliWojciech Szczęsny autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125111.12.2013, 20:36

Nie obraziłbym się jakby dziś też tak było :)

dudekns komentarzy: 605011.12.2013, 13:07

Przede wszystkim nie możemy ich zlekceważyć i podejść do tego meczu na lajce. Musimy się od początku spotkania skupić i nie pozwolić im na zbyt wiele.

bayakus komentarzy: 128511.12.2013, 00:00

Zawsze o zwycięstwo, nigdy na remis!

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57010.12.2013, 23:47

Nie przypominam sobie na chwile obecną lepszego meczu w naszym wykonaniu, niż właśnie tego z Napoli w tym sezonie. Arsenal ich zdeklasował.

bomba177 komentarzy: 5110.12.2013, 20:03

W San Paolo byle by wygrać nawet 1:0 ;)

Koroniarz komentarzy: 1016510.12.2013, 19:42

Szybkie kontry, zagęszczenie środkowej części boiska, stałe fragm. gry. Jeśli to wykorzystamy to bedzie 1-sze miejsce w grupie :)

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3410.12.2013, 19:37

Ma rację, pierwsza połowa z Napoli na Emirates była w naszym wykonaniu wręcz doskonała. Teraz w Neapolu czeka nas trudniejsze zadanie, lecz mam nadzieję, że damy radę ;)

gunners007 komentarzy: 954310.12.2013, 19:17

Pierwsze miejsce w grupie jest najważniejsze (trzeba w końcu przejść dalej niż do 1/8) i sądzę, że na ligowy mecz z Man City, chociaż będzie bardzo ciężki nie ma sensu się oszczędzać bo lepiej stracić punkty na Etihad niż 1 poz. w grupie LM.

rolnik5003 komentarzy: 9810.12.2013, 19:12

dlatego właśnie przyda się theo zamiast cazorli, bedzie zasuwał w kontratakach, a w dodatku bardziej zaangażuje sie z gre obronna, bo santi jak to zwykli mawiac komentatorzy broni troche na alibi

mitmichael komentarzy: 4924310.12.2013, 19:11

To Napoli musi strzelic gola wiec pewnie Wenger dopnie tak taktyke zeby ta sie opierała sie na kontrach Napoli musi strzelic 3 gole wiec bedzie sie narazac na straty podobnie zagralismy zreszta w Dortmundzie chociaz mecz miał inne znaczenie.

GROMALL komentarzy: 509010.12.2013, 18:32

Gdy nie stracimy gola na początku meczu to będzie dobrze. A później pójdzie jak po grudzie.

Dominik11 komentarzy: 2017110.12.2013, 18:24

trzeba uważać na higuaina

Verminator97 komentarzy: 1490010.12.2013, 17:55

Wiadomo, że nie ma co liczyć na powtórkę z Emirates Stadium, ale szansa na zwycięstwo jest. Wiadomo, że Napoli rzuci się do ataku od pierwszych minut, także powinniśmy wychodzić z groźnymi kontrami. Jak wiemy remis też nam zapewni pierwsze miejsce w grupie, więc też to będzie dobry wynik. Ale tak jak Wojtek mówi nie ma się co nastawiać na remis tylko trzeba grać swoje, a wynik przyjdzie sam. Będzie dobrze, jutro będziemy cieszyć się z awansu do fazy pucharowej LM z pierwszego miejsca w grupie. Nie przewiduję innego scenariusza. :)

Paniu76 komentarzy: 1246410.12.2013, 17:41

Nie możemy szybko dać sobie strzelić gola i będzie dobrze :)

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 110.12.2013, 17:40

Zgadzam się. Pierwsza połowa z Napoli na Emirates była niesamowita. Włosi nie wiedzieli gdzie wykopywać piłki.