The Gunners pokonują Celtic 3:1!

The Gunners pokonują Celtic 3:1! 26.08.2009, 20:29, Kuba Zawadzki 257 komentarzy

Piłkarzy obydwu drużyn przywitała iście angielska pogoda – ulewny deszcz w Londynie nie odpuścił nawet dzisiaj. Warunki będą trudne, lecz zawodnicy Celticu nie są na pewno zaskoczeni tymi opadami i dadzą z siebie wszystko. Jako ciekawostkę można podać fakt, iż na trybunach zajął miejsce sir Alex Ferguson, menedżer najbliższego przeciwnika Kanonierów – Manchesteru United.

Wenger zaskoczył wielu fanów, gdyż postanowił umieścić na ławce rezerwowych Robina van Persiego i Andrieja Arszawina. Cieszy fakt pojawienia się na ławce również Jacka Wilshere’a. Linia pomocy to zawodnicy bardzo młodzi, brakuje także kapitana Kanonierów – Fabregasa. W ataku od pierwszych minut zagrają Eduardo, Bendtner oraz… Diaby, co jest dość nietypowym rozwiązaniem. Widać Wenger nie rezygnuje z taktyki 4-3-3.

Szkoci od pierwszych minut grali mocnym pressingiem, The Gunners natomiast troszkę niedokładnie i chaotycznie. Ofiarnie w defensywie poświęcali się dwaj środkowi obrońcy Arsenalu. W 6. minucie dość groźnie przed polem karnym drublował McDonald, lecz zachował się nieprofesjonalnie „nurkując” i wymuszając rzut wolny. Chwilę potem pierwsza groźna akcja piłkarzy z Londynu, zatrzymana jednak przez defensywę Celticu. Minutę później fantastyczna akcja Kanonierów, jednak fenomenalnym refleksem popisał się Boruc, broniąc strzał Bendtnera z najbliższej odległości. Eduardo próbował jeszcze dobijać, jednak nie trafił w światło bramki. W 13. minucie genialną akcję dwójkową rozegrał Denilson z Eboue, reprezentant WKS popisał się efektownym i pięknym podaniem, lecz Brazylijczyk trafił tylko z boczną siatkę. Kanonierzy co chwila przeprowadzali akcje na bramkę Celtów, najczęściej skrzydłami, jednak każde dośrodkowanie kończyło się na wyłapaniu piłki przez Boruca lub wybiciu jej przez obrońców gości. Cały czas bardzo dobrze spisywała się defensywa Arsenalu. W 24. minucie efektownie z woleja strzelał Eboue, niestety futbolówka nie znalazła się w siatce. W 26. minucie sędzia przyznał Arsenalowi rzut karny, gdyż uznał, że Boruc sfaulował Eduardo w sytuacji sam na sam, jednak jak pokazały powtórki, faulu nie było.

Do piłki ustawionej na 11. metrze podbiegł sam „poszkodowany” i mocnym strzałem w prawy róg pokonał polskiego bramkarza. 1:0!

W 30. minucie Denilson strzelał z dystansu, lecz z marnym skutkiem. Dwie minuty później rzut wolny dla Celticu, strzał jednak zdecydowanie zbyt wysoki. Chwilę potem bardzo brzydkim faulem „popisał się” Caldwell, sprawiając wiele bólu Eboue, arbiter pokazał mu jednak tylko żółtą kartkę. W 38. minucie piękny rajd prawą stroną przeprowadził Gallas, dryblując jak napastnik, dzięki czemu wywalczył rzut rożny. W 40. minucie piłka znalazła się w bramce Arsenalu, lecz sędzia, zgodnie z prawdą, nie zaliczył gola, gdyż McDonald był na spalonym. W 46. minucie fantastyczny rajd przeprowadził Eboue, pdał do Eduardo, a ten popisał się fenomenalnym strzałem w okienko, lecz Artur Boruc po raz kolejny dokonał niemożliwego i wyginając się w ekwilibrystyczny sposób obronił strzał Brazylijczyka. Przed końcowym gwizdkiem przed szansą stanął jeszcze Bendtner, ale jego strzał głową nie podwyższył wyniku.

Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando Kanonierów, którzy po zdobyciu bramki z rzutu karnego, który nie powinien być przyznany, trochę ucichli i oddali inicjatywę Celticowi. W drugiej połowie możemy się spodziewać zmian i kto wie, czy wynik się jeszcze nie zmieni.

Na początku drugiej połowy tylko Tony Mowbray dokonał zmiany, ściągając kapitana, Gary’ego Caldwella, a wprowadzając Darrena O’Dea.

W 48. minucie z okolic 20. metra uderzał McGeady, na szczęście jego próba okazała się minimalnie niecelna. W 50. minucie dobry kontratak w wykonaniu The Gunners, zakończony beznadziejnym strzałem Eduardo.

Co nie udało się da Silvie, udało się w 53. minucie Emmanuelowi Eboue! Bendtner w piękny sposób podał piłkę piętką do Diaby’ego, ten zaczekał na partnerów, dograł w pole karne do Eboue, a reprezentant WKS pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce! 2:0!

W 60. minucie boisko opuścili McGeady i Maloney, a ich miejsce zajęli Naylor i Flood. W zespole Arsenalu Ramsey zmienił Diaby’ego. W 68. minucie sfaulowany został Ramsey i ucierpiał w tym starciu, na szczęście chwilę później rozbiegał ten uraz. Dwie minuty później po rzucie rożnym efektownie z powietrza uderzył Naylor, jego strzał nie zagroził jednak Almunii. W 72. minucie podwójna zmiana w zespole Kanonierów – Arszawin w miejsce Eduardo i Wilshere w miejsce Eboue.

W 74. minucie było już 3:0! Arszawin nie zdążył się jeszcze dobrze rozgrzać, a już zdobył bramkę - po fantastycznym podaniu od Wilshere’a popisał się zwodem a’la Bergkamp i pokonał Boruca strzałem w sam róg bramki.

W 78. minucie Ramsey przebiegł pół boiska, lecz w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz Celticu. W 82. minucie genialne podanie od Arszawina otrzymał Bendtner, lecz jego odegranie do Denilsona było na poziomie ligi podwórkowej. Chwilę później do lekkiej scysji doszło między Denilsonem a Brownem, w wyniku której każdy z Panów dostał po żółtej kartce. W 89. minucie po dośrodkowaniu w pole karne do piłki nie doskoczył Almunia, co wykorzystał Naylor, jednak jego “główka” poszybowała wysoko ponad bramką.

I nagle, w ostatnich sekundach meczu, Celtic strzelił bramkę. Z głębi pola jeden z piłkarzy dośrodkował w pole karne Arsenalu, tam do piłki doskoczył Donati i strzałem od słupka pokonał źle ustawionego Almunię. 3:1

W drugiej połowie zespół Kanonierów wyraźnie przygasł, oprócz akcji bramkowych piłkarze nie pokazali nic nadzwyczajnego, nie było już tyle dynamizmu i dramatyzmu. Miejmy nadzieję, że oszczędzali siły na Man Utd. Arsenal pokonał Celtic w dwumeczu 5:1 i awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów!

Arsenal: Almunia, Sagna, Gallas, Vermaelen, Clichy, Eboue (72' J. Wilshere), Song Billong, Denilson, Diaby (62' A. Ramsey), Eduardo (72' A. Arszawin), Bendtner

Ławka rezerwowych: Mannone, van Persie, Ramsey, Silvestre, Wilshere, Arszawin, Traore

Celtic: Boruc, Hinkel, Caldwell (46' D. O'Dea), Loovens, Fox, Maloney (62' W. Flood), Donati, Brown, McGeady (62' L. Naylor), McDonald, Fortune

Ławka rezerwowych: Załuska, Naylor, Samaras, Flood, McCourt, Killen, O'Dea

Sędzia: Manuel Enrique Mejuto Gonzalez.

Celtic GlasgowLiga Mistrzów autor: Kuba Zawadzki źrodło: własne
GunnersFan9 komentarzy: 8707 newsów: 827.08.2009, 14:57

a teraz spójrzcie na tą powtórke:) jest na niej widoczne ujecie kamery zza linii bramkowej ( za bramka Boruca) przypatrzcie sie i zauwazycie ze jednak Boruc zachaczył Eduardo kolanem o stope.Jesli Dudu wypowie sie tak samo oznacza to ze sedzia miał racje.

sport.wp.pl/kat,1752,title,Boruc-najlepszy-z-The-Bhoys,wid,11433328,wiadomosc.html?ticaid=18a40

sorrka ze podaje taka a nie inna stronke no ale szukałem ujecia własnie takiego ujecia kamery i tylko znalazłem tam:D

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16827.08.2009, 14:55

Wiola04-> Nie dwie ładne gole tylko dwa ładne gole ;)

Peter_HK44 komentarzy: 168727.08.2009, 14:54

Wiola04 >>> Ta bramka Donati'ego, mimo, że trochę przypadkowa, to taka brzydka nie była. ;-)

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 327.08.2009, 14:51

Peter_HK44-> nie trzy, a dwie. ;)

K1cKer komentarzy: 57427.08.2009, 14:44

Dziekuje :) Bo tak przegladalem program i ani na Eurosport, ani na TVP Sport.. no ale jesli mowisz, ze jest to dobrze :)

Cesc_Fan komentarzy: 452427.08.2009, 14:39

K1cKer > Na TVP Sport .

K1cKer komentarzy: 57427.08.2009, 14:38

Wiecie moze gdzie mozna obejrzec losowanie LM? oprocz Nki?

kotek1306 komentarzy: 627.08.2009, 14:02

Jak chcecie zeby czesciej pokazywali mecze Arsenalu najlepiej zeby trafil na APOEL tam graja 3 polacy wiec trudno zeby ich polsat nie pokazal.

miniek7 komentarzy: 5827.08.2009, 13:52

To było świetne!!!!!!! Taką grą daleko można zajść świetny emcz w wykonaniu Arsenalu chociaż ta pierwsza bramka moim zdaniem ten karny nie był słuszny. A jaka miny robił Ferguson na tym emczu widać, że był poddenerwowany taką grą bo bardzo możliwe, że Arsenal pokona Man Utd. Go go go The Gunners!!

Kanonierka87 komentarzy: 454 newsów: 5927.08.2009, 12:23

I co teraz pan powiesz panie Usmanov? Potrafimy zaskakiwać i zaskoczymy jeszcze nie raz. W finale w Madrycie nie będzie nikogo lepszego od nas:]

AntonioThe komentarzy: 3819 newsów: 527.08.2009, 12:20

Arsenal jest w koszyku nr. 1 czyli nie trafimy na Milan, Barce czy też Bayern!

Ja bym bardzo chciał żeby losowanie przebiegło tak:

1. Arsenal
2. AZ Alkmaar
3. Besiktas
4. Unirea Urziceni

Ale z drugiej strony jak trafimy na trudniejszych rywali to będzie większa szansa że będą nas pokazywać w TV ;)

Peter_HK44 komentarzy: 168727.08.2009, 11:54

Dobry mecz Arsenalu. Dobra gra cieszy tym bardziej, że pomimo braku filarów w postaci Fabregas'a i RvP drużyna pokazała charakter. Poza tym 3 ładne gole (karnego nie liczę) i świetny zwód Arszawina. ;-) Początek sezonu bardzo udany. Oby tak dalej!

Henry komentarzy: 49727.08.2009, 11:03

Ładny mecz nawet jakby nie było karnego to Arsenal by awansował miał dużą przewagę i nie ma co na ten temat dyskutować. Natomaist jedna rzecz jaka mnie martwi to atmosfera na Emirates naprawdę to był piknik... Przy najwarzniejszych meczach sezonu Arsenal będzie potrzebował wsparcia a przy takiej atmosferze to nawet nie chce się grać.

K1cKer komentarzy: 57427.08.2009, 10:09

Aha chcialem jeszcze dodac, ze pozostale 10% napastnikow to zawodnicy, ktorzy nie wiedza jak zachowac sie w polu karnym taka jest prawda.. Jak rasowy napastnik widzi, ze w jego kierunku sunie z wyciagnietymi lapami bramkarz i nie widzi mozliwosci oddania strzalu, szuka kontaktu, robi wszystko aby do niego doszlo, czasami wypusci pilke aby przypadkiem bramkarz w nia nie trafil i czeka na decyzje arbitra, aby przyniesc swojej druzynie korzysc. Nie da sie ukryc, ze kazdy napastnik tylko czeka na taka okazje.. gdyby Almunia zaatakowal w ten sposob gracza Celticu, to co myslicie, ze ten by sie nie przewrocil?

Edu914 komentarzy: 122727.08.2009, 10:05

mirat--> o 18 :)

Danielo_Gunners komentarzy: 264527.08.2009, 09:53

dobry ofensywny mecz w naszym wykonaniu.. Celtic musi sie pogodzić z porażką i nauczyć przegrywać... Czy to wina Dudu że jest rasowym napastnikiem i umie z niczego zrobić bramke? chyba nie ;) brawo dla gunners :)

mirat komentarzy: 7627.08.2009, 09:40

wie ktoś może o której godzinie jest dzisiaj losowanie LM??

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 127.08.2009, 09:35

Nie rozumiem niektorych użytkowników.Ludzie!Jak ktoś napisał już to 90% napastników tez by w tym momencie symulowało.!Z tego co ja wiem to był chyba jedyny nurek podczas gry w Arsenalu.Także nie wiem czemu niektórzy się go czepiają.Przypominam jak Kuyt podasz meczu 1/4 Ligi mistrzów ciągnie za koszule a następnie z impetem rzuca Hleba na ziemie w polu karnym,to cały świat mówił ze to był "wątpliwy karny"Jak Babel w cyrkowym stylu upadał w polu karnym czysto powstrzymywany prze Toure tez świat milczał!Jakoś nikt nie mówił żeby Babel pauzował mecze za symulowanie.Jakby karano za symulowanie to taki C.Ronaldo pauzował by cały sezon.Tak czy siak Arsenal wygrałby wczoraj z Celticem bo obecnie gra niesamowicie.Wie ktoś może co Eboue miał napisane na koszulce?Chyba coś w stylu"Thanks to be a Gunner"Świetny mecz w jego wykonaniu.Alex Song dalej nie przestaje mnie zadziwiać jak się rozwinął.Vermaelen to jest zapora nie do przejścia.Kolejny świetny występ reprezentanta Belgii.Gallas tez miał bardzo dobry mecz.Jedyne co mnie martwi to to ze na mecz z ManU raczej nie będzie grał Cesc i znowu są kłopoty kadrowe.Jestem naprawdę ciekaw kto będzie grał w pomocy obok Songa i Denilosna.Zapomniałem:^^Przecież jest jeszcze Eboue i on może tam grac.Chcialbym tez zobaczyć nasze trio w ataku czyli: Arshavin,Eduardo,van Persie.Tak nawiasem mówiąc to zauważył ktoś ze nie ma Cesca?Moim zdaniem Song z Denilsonem grali świetnie i nie było widać ze Cesc nie gra.

maniek56 komentarzy: 300727.08.2009, 09:10

Na początku myślałem żę faul był ale po obejrzeniu kilku powtórek stwierdzam że faulu nie było ale to nie zmienia faktu że byliśmy lepszą drużyną i wygraliśmy zasłużenie, świetnie grał Eboue i Eduardo, Vermaelen zaliczył kolejny fantastyczny występ a Gallas kilka razy wychodził daleko do przodu mijając rywali niczym rasowy napastnik:) może troche się czepiam ale wydaje mi się że najgorzej grał Clichy, w obronie bez zastrzeżeń natomiast każde jego wyjście do przodu kończyło się stratą piłki, to już nie jest ten Clichy z dawnych lat ;)
Ogólnie świetny mecz, szkoda tylko tej straconej bramki w ostatnich minutach, ładniej wygląd by wynik 3-0, a co do atmosfery na stadionie to momentami było tak cicho jakby tam w ogóle nikogo nie było, nawet komentator zwrócił na to uwagę:(

samSung komentarzy: 14927.08.2009, 09:10

Hmmm dobry mecz w naszym wykonaniu aczkolwiek to, że awansujemy bylo raczej pewne. Cieszy mnie postawa Eboue, ok zgodze się wcześniej go krytykowałem, ale taką postawą uświadomił mi, że jest bardzo dobrym zawodnikiem. Również cieszy postawa naszych defensorów w meczu z Celtami byli niemalże nie do przejścia. Kolejną rzeczą która mnie cieszy jest to, że Artur Boruc wraca do swojej optymalnej formy co dobrze świadczy przed meczami naszej reprezentacji.

aRamsey komentarzy: 948627.08.2009, 09:09

końcówka pierwszej połowy była trochę przy nudnawa, dopiero Eduardo swoim ładnym strzałem trochę pobudził ten mecz... Bendtner oczywiście nie wykorzystał dośrodkowania z rożnego i w bramkę nie trafił :/ drugiej połowy całej nie widziałem, więc czekam na skrót spotkania :)

K1cKer komentarzy: 57427.08.2009, 09:08

Macie jakis problem? 90% napastników zachowalo by sie w ten sam sposob.. Staral sie wykorzystac ten kontakt z bramkarzem i mu sie udalo. Bramkarz zawsze ryzykuje interweniujac w ten sposob, gdyz nigdy nie wiadomo jaka decyzje podejmie sedzia. Raz juz odebrali nam szanse na wygranie LM w meczu z Liverpoolem, ale niedlugo sie to zmieni bo chca wprowadzic tych dodatkowych sedziow.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1527.08.2009, 09:07

DawidAFC ---> na koszulce bylo napisane
,,I love gunners :)"

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97927.08.2009, 09:05

Slawek299 - gdyby Boruc u nas bronił i darł mordę dostałby w łeb od Gallasa i był by spokój. To, że obrońcy Celticu się go boją to już jego sprawa

radzio_TRN komentarzy: 2724 newsów: 1327.08.2009, 09:02

Hubert89 -> dokładnie. Zapewne większość tych krytykantów Eduardo tak na niego skacze ze względu na Boruca.

Przestańcie płakać, że kanonierzy tak nie robią, jeden ciołek nawet napisał, że chciałby zeby mu noge urwało. Puknij sie w łeb palancie.

A co może kanonier powinien uzdrawiać chorych, karmić głodnych i po otrzymaniu ciosu nadstawić drugi policzek?

Nagle wielcy święci się znalezli i sapią tu do Eduardo, że gra nie fair play. Celticowi należało się jeszcze oplucie za ich buńczuczne gadki przedmeczowe, a to 3-1 było najniższym wymiarem kary.

arsen1 komentarzy: 107827.08.2009, 08:53

Bravo The Gunners !!!

Hubert89 komentarzy: 83227.08.2009, 08:48

widzę, że część użytkowników ma jakieś zachwiania równowagi psychicznej, co z tego, że Eduardo zasymulował, jest Kanonier i powinniśmy być mu wdzięczni za trud i wysiłek jaki włożył by powrócić do gry, teraz ta niemądra część kibiców przestanie go szanować i zapewne stanie się symbolem oszustwa w Arsenalu bo nikt inny nie symulował w poprzednich sezonach. Obudziło się u Was jakieś współczucie dla Szkotów. Tak naprawdę grali beznadziejnie, w swoim stylu i przez minutę nie zasłużyli na awans, Liga Europejska to zdecydowanie ich poziom, co chwilę atakowali nie przepisowo któregoś z naszych, z pewnością częściej myśląc by zrobić krzywdę któremuś z naszych a nie zabrać piłkę, nie jest mi żal ani Celticu ani Boruca, zasłużyli na porażkę i teraz w spokoju mogą wygrywać 5-2 na ligowych podwórkach nie wypowiadając się, że ' że mają szansę i zagrają swoje'

AVE THE GUNNERS! AVE EDUARDO!

Cesc9999 komentarzy: 3027.08.2009, 08:47

Na TVP SPORT i EUROSPORT !!!

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 227.08.2009, 08:42

Cesc9999 - a na jakim programie? bo na Eurosporcie nie ma...dziwne bo zawsze tam sa losowania:/

madjer komentarzy: 553427.08.2009, 08:36

Brawo dl eduardo dzięki swoim aktorskim umiejętnością ustawił mecz

kubabielenbialyjelen komentarzy: 5127.08.2009, 08:33

Byliśmy lepsi i zasłużenie wygraliśmy. Karnego nie było... Mam nadzieję, że trafimy do jakiejś fajnej grupy.

Gresiex komentarzy: 72027.08.2009, 08:32

MÓWIŁEM! że będzie 3-1!!! ;-)

Z jeżeli chodzi o naszych zawodników to mecz był świetny, co prawda onga ratował kilka sytuacji ale jeszcze troche musi sie pokazać, żeby zmienił o nim zdanie...

Najbardziej zawiódl mnie Bendtner, a najlepiej pokazał się Gallas

Cesc9999 komentarzy: 3027.08.2009, 08:31

DZISIAJ O 18.00 LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ LIGI MISTRZÓW !!!

Slawek299 komentarzy: 18527.08.2009, 08:26

Boruca trzeba Arsenalowi w bramce!!!!! Rany,jak on drze mordę,jakie miny. Obrona by chodziła wtedy jak w zegarku. :)

GunnersFan9 komentarzy: 8707 newsów: 827.08.2009, 08:26

jak Cristiano Ronaldo symulował w kazdym meczu wyzywaliscie go.Jak sedziowie dawali Liverpoolowi karne z kapelusza byliscie wsiekli.Kiedy nie było faulu Toure na Babelu w pamietnym meczu chcieliscie wyrzucac monitory przez okno a gdy nasz zawodnik przerwaca sie w polu karnym i w dodatku oceniacie to tylko po 2 powtórkach z jednego ujecia lub bo "ktos tak to ocenił" piszecie ze sie zawiedliscie itd.Wymagacie od Dudu strzelania bramek,sprytu,oddawania strzałów na bramke. A kiedy to robi wyzywacie go.Wiec to troche nie fair wobec niego i samych siebie

Urban komentarzy: 9027.08.2009, 08:20

Ludzie, wam to nigdy nie dogodzi. Raz placzecie, nazekacie , ze wszyscy dookola maja farta w meczu i jakos wygrywaja , a my nie. Jednak gdy nam sie troszeczke przyfarci to placzecie , ze to nie fair play. Zamiast cieszyc sie z awansu do LM to rozpisujecie sie nad sytacja o ktorej za tydzien nikt nie bedzie pamietal.

GunnersFan9 komentarzy: 8707 newsów: 827.08.2009, 08:16

(za llinia bramkowa*)

volas komentarzy: 5527.08.2009, 08:10

kurde...lubiłam Edu ale teraz...nienawidze symulantów!! kazdy taki pilkarz traci w moich oczach...jest teraz...aa niewazne...zawiodłam się na nim...ogladajac mecze pilkarskie chce ogladac super widowisko i gre fair...a tutaj edu robi cos takiego...zal.pl..teb gol ustawil mecz...arsenal i tak by wygral, ale ..to zabija futbol..cale widowisko...faulu nie bylo..zachowal sie jak krystyna w swoich 'czasach swietnosci'...zal mi go..a gdyby nie boruc to celtic by przegral 6 czy 7:1..a almunia znowu zle ustawiony..ehh...tylko potrafi sie wydzierac a innych a sam gra jak nastolatek...chodz moze szczesny by mu pokazal, jak trzeba sie ustawac do takich pilek..;/

Czajo komentarzy: 527.08.2009, 08:02

Haha maikelosik.. rzuca na wiatr to się słowa ośla łąko.. wróc oglądać Maxiory itp później dyskutuj na forum... pokaż mi, w którym momencie było kontakt między królem Arturem a tym chłystkiem. W sercu Arsenal without Edu.. sorki ,ale to moje zdanie... nienawidzę parodystów... piłka dla piłkarzy nie aktorów...

GunnersFan9 komentarzy: 8707 newsów: 827.08.2009, 08:00

Swietny mecz całej druzyny:) Awans jak najbardziej zasłużony.Ondnosnie rzutu karnego nie na wszystkich powtórkach widac ze Boruc zachaczył kolanem stopę Eduardo.Nawet sędzia wytłumaczył to Arturowi w przewie spotkania.Karny zasłuzony i nie ma tutaj zadnej dyskusji.Odgladałem studio w czasie przerwy meczu i w jednej z powtórek tego zajscia (kamrea była za linia boczna,za bramka Artura)i widac było jak kolanem lekko zachaczył stope Eduardo.

Michu komentarzy: 171127.08.2009, 07:52

Wspaniały mecz, świetne akcje, oby tak dalej nasza maszyna rozkręca się, teraz czas na MU! ;)

CF4 komentarzy: 138327.08.2009, 07:52

to było spotkanie. Kto nie oglądał niech żałuje.

Sorka ze poprawiem ale Arshavinowi asystował Ramsey

KANONIERKAA komentarzy: 7027.08.2009, 07:52

Fajny meczyk , wielka radocha z wygranej ;D , ale trochę mi się Boruca żal zrobiło , w końcu to Polak ;] , no ale to by i tak nic nie zmieniło bo jesteśmy o wiele , wiele , wiele , wiele , wiele lepsi :P

RvP345 komentarzy: 36427.08.2009, 07:51

Piękny mecz!Teraz jescze ManU :)

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 227.08.2009, 07:50

A i jeszcze mozna dodac ze Celtic wogole nie istnial przez caly mecz 1 strzal w swiatlo bramki...Almunia mogl sie lepiej popisac...wkoncu to bylo ze sporego konta...choc bramka naprawde ladna , chyba najladniejsza z calego dwumeczu;)
Kibice znowu sie nie popisali bylo widac w jednym ujeciu sektor Celticu i Arsenalu , fani Celtow stali i spiewali a fani Arsenalu na dupie siedzieli no trudno:/ warto dodac ze wtedy bylo 3:0:/

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 227.08.2009, 07:44

Niezly mecz dobrze ze mozna bylo obejrzec go w Polsacie;)...moze 1 gol - karny nie zasluzony to reszta goli jak najbardziej sie nam nalezaly...Bendtner slaby mecz mial kilka przeblyskow np podanie do Diabiego i kilka fatalnych podan np to otwierajace akcje Celticowi - bodajze to byl 1 grozniejszy atak po ktorym byl wolny...
Arshavin wkoncu sie przelamal mam nadzieje ze z United bedzie tylko lepiej;) Dobrze ze Robin odpoczal sobie , tylko boje sie o dwoch srodkowych defensorow...graja kazdy mecz mam nadzieje ze wytrzymaja kondycyjnie w sobote...Clichy kolejny swietny wystep w defensywie nie do prezjscia w ofensywie lepszy od Benia;) no i slowo pochawaly dla Songa ten chlopak jest naprawde super niech tylko nie obnizy lotow bo bedzie to DP miod...
Ogolnie zasluzony awans choc niektore gole przypadkowe jednak zasluzenie gramy w Lidze Mistrzow
A wie moze ktos co sie stalo Ramseyowi i Diabiemu? oby znowu nie te kontuzje:/

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 227.08.2009, 07:43

CZajo ty weź się walnij w caban debilu. Tobie powinno głowe urwać !!!!!!!! Poczuł kontakt i sie wymusił taka jest rola napastnika. a ty chrzanisz takie głupoty. PRzecież nie kładł się co chwilę jak CR7->CR9 tylko wykorzystał moment przy karnym. Twoje słowa świadczą o tym, że jesteś jakimś małolatem rzucającym głupie hasła na wiatr. !!

Fan_Arsenalu komentarzy: 17227.08.2009, 07:43

Celtic był bardzo słabo dysponowany i wynik to pokazuje. Poszczególnych piłkarzy nie będę komentować, bo większość ludzi z tej stronki oglądała mecz. Co do karnego, to być go nie powinno, ale czy powinniśmy się wypinać na Eduardo? Wg mnie nie, ponieważ, na który mecz dziś nie spojrzysz, to będzie ktoś próbował symulować. To nie jest wada Edu, lecz jego zaleta. Co prawda, nie jest fair-play, ale czy dzisiejsza piłka w ogóle jest F-P? Sędziowie niektórych faulów nawet nie odgwizdują, a kiedyś by posypały się kartki. Coraz bardziej piłka nożna przypomina rugby. A wracając do Edu, symulacja to przydatna cecha ( oczywiście nie w nadmiarze, jak to robią niektórzy piłkarze, którzy lekko, albo wcale nie dostaną, a zwijają się na murawie po kilka minut) . Najważniejsze jest to, że jesteśmy w LM.