U18: Arsenal przegrywa z Charlton Athletic

U18: Arsenal przegrywa z Charlton Athletic 11.12.2010, 16:22, Łukasz Kęczkowski 14 komentarzy

Dzisiejszego poranka zespół Arsenalu do lat osiemnastu przegrał w meczu, w którym jego rywalem był Charlton Athletic aż trzy do zera.

Drużyna Steve'a Boulda ucierpiała już na początku spotkania, kiedy to przez kontuzję kolana boisko musiał opuścić Martin Angha. W 28 minucie bramkarza Kanonierów pokonał Torun Popo. Ade Azeez podwyższył prowadzenie gospodarzy w 61 minucie, a na siedem minut przed końcowym gwizdkiem sędziego wynik ustalił Joe Pigott. Końcowy wynik brzmiał: Charlton 3:0 Arsenal.

Podopieczni Boulda liczą na powrót do zwycięskiej passy już we wtorek, kiedy to podejmą Darlington w ramach FA Youth Cup.

Arsenal U-18Arsenal U18 autor: Łukasz Kęczkowski źrodło: Arsenal.com
adam3462 komentarzy: 273212.12.2010, 12:07

Hehh zimny prysznic młodzianów z Charltonem..tak źle to wygląda.

laskowski19051995 komentarzy: 494512.12.2010, 11:23

Trudno, trzeba się teraz skupić na nadchodzących spotkaniach :(

gargamel800 komentarzy: 53212.12.2010, 09:59

No i znowu przegrana. W dodatku bez zdobytej bramki.

HellSpawn komentarzy: 618511.12.2010, 22:59

Niech się ogrywają. Kilku napewno będzie kiedyś debiutować w Pierwszym składzie.

pajdek13 komentarzy: 150711.12.2010, 21:07

Suchydbwa miałem na myśli filmik od Axxxe'a ; )

pajdek13 komentarzy: 150711.12.2010, 20:53

Jak się tak patrzy na Robina sprzed kilku lat, to aż się śmiać chce z jego postury ; ) Teraz wygląda na dużo lepiej zbudowanego.

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11511.12.2010, 20:14

Niech sobie nas ogrywają. My będziemy wspominać to

youtube.com/watch?v=lbTSkIJQvwg

I jak laliśmy ich we wszystkich bezpośrednich pojedynkach :) Nasza młodzież nie pokazała jeszcze najlepszego :)

Pijak87 komentarzy: 1811.12.2010, 18:58

dla uwagi mówię tylko ze leeds utd kolejny rywal w pucharach wygral ze stanu 2-0 do 2-3 i notuje kolejne zwyciestwo zblizajac sie co raz bardziej do czołwki tabeli Champioship

ala_05 komentarzy: 254311.12.2010, 18:49

Brawo , obyśmy w poniedziałek wygrali./

karlo komentarzy: 906911.12.2010, 18:24

Jak małolaty poniosły porażkę to pierwszy garnitur powinien w poniedziałek dla równowagi odnieść zwycięstwo.

Ciasteck2 komentarzy: 446711.12.2010, 16:53