U18: Crystal Palace 2-2 Arsenal

U18: Crystal Palace 2-2 Arsenal 25.09.2011, 20:43, Marcin Stefaniak 14 komentarzy

We wczorajszym spotkaniu młodzi Kanonierzy zmierzyli się na wyjeździe z drużyną Crystal Palace. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W 17. minucie Serge Gnabry popisał się świetnym strzałem z dystansu i wyprowadził Arsenal na prowadzenie. Kilka minut później było już 1-1, po indywidualnym rajdzie wyrównał Jordan Clarke.

Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy drużyna gospodarzy wzięła się do roboty i już po chwili było 2-1. Piłkę w siatce umieścił Vences Bola. Młodzi Kanonierzy walczyli o remis i starania opłaciły się. W 76. minucie Jeffrey Monakana pewnie wykorzystał rzut karny i wyrównał na 2-2.

Arsenal

Sean McDermott, Zak Ansah, Elton Monteiro, Zachari Fagan, James Campbell, Hector Bellerin, Serge Gnabry, Isaac Hayden, Jeffrey Monakana, Nigel Quashie, Anthony Jeffrey.

Ławka rezerwowych

Reice Charles-Cook, Ben Glasgow, Alban Bunjaku, Philip Roberts, Samir Bihmoutine

Arsenal U18Crystal Palace autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
Ciasteck2 komentarzy: 446726.09.2011, 19:13

Dobrze, ze potrafili grając do końca wyrównać stan meczu. Pokazało to ich siłę.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 125.09.2011, 23:53

Acolt, z tego co widzę Gnabry przeszedł do Arsenalu-U18 3 miesiące temu:D

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 125.09.2011, 23:49

ArsenalFan92, oczywiście żartuję. Lepiej, żeby trafiło się 3 do podstawowego składu Arsenalu niż 20 z umiejętnościami na Championship.
Co do Gnabryego to Vfb w ostatnich latach "wyprodukował" kilku niezłych piłkarzy: Khedira, Gomez, Kuranyi. Oby Gnabry był kolejnym z nich.

Enjoyek komentarzy: 9125.09.2011, 22:59

To prawda że do Arsenalu dołączył syn dawnego prezesa Laporty tak ?

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 625.09.2011, 22:46

Ja pamiętam jak był kiedyś news, że ściągneliśmy Gnabrego ze Stuttgartu bodajże w wieku chyba 15 lub 16 lat. Od wtedy pokładam w nim wielkie nadzieje, że będzie dla nas kiedyś ważnym ogniwem w zespole :)

Szef komentarzy: 1303525.09.2011, 22:22

oprocz bramkarza to o reszcie chyba nie slyszalem

fabregas1987 komentarzy: 2582425.09.2011, 22:07

nie znam nikogo z nich ( no moze bramkarza), ale niech sie chlpoaki rozwijaja, a co !

ArsenalFan92 komentarzy: 183525.09.2011, 21:08

HellSpawn
Chyba tak, zobaczyli go na treningu i automatycznie wzięli go i zagwarantowali mu grę w pierwszym składzie na mecz z Real'em Madryt. Ale mu gardiola wcisnął kit...

HellSpawn komentarzy: 618525.09.2011, 21:04

Hector Bellerin ten młody z Barcelony gra, a co z Toralem tym drugim z DNA Barcy? Już go odkupili? :D

ArsenalFan92 komentarzy: 183525.09.2011, 21:04