Video z meczu Sunderland - Arsenal

Video z meczu Sunderland - Arsenal 19.09.2010, 12:48, Kamil Pniak 12 komentarzy

Arsenal Londyn zremisował we wczorajszym spotkaniu na Stadium of Light 1-1 z ekipą Sunderlandu. The Gunners wyszli na prowadzenie po kuriozalnej bramce Ceska Fabregasa. Anton Ferdinand wybijając futbolówkę z własnej połowy trafił w stopę kapitana Arsenalu, uderzenie było na tyle silne, że futbolówka przelobowała bezradnego golkipera gospodarzy.

Czarne Koty wyrównały w 95 minucie za sprawą Darena Benta, który skorzystał z zamieszania w polu karnym Arsenalu. Warto dodać, iż Kanonierzy od 55 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Alexa Songa. Gdyby jednak rzut karny wykorzystał Tomas Rosicky, losy tego meczu mogłyby potoczyć się całkiem inaczej.

Zapraszamy do obejrzenia obszernego skrótu z tego spotkania.

Sunderland v Arsenal

SunderlandVideo autor: Kamil Pniak źrodło: własne
laskowski19051995 komentarzy: 494520.09.2010, 15:33

klinka12 ------> zgadzam się z tobą, to naprawdę przykre i złośliwe :[

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 119.09.2010, 21:44

chyba nawet nie chce mi sie tego ogladac.. tylko wraca mi zlosc.

kamil_malin komentarzy: 933219.09.2010, 18:43

@ Gunner48
Clichy dobre zawody? Proszę nie rozśmieszaj mnie. Co tam dać się ograć kilka/kilkanaście razy i popełnić błąd w kluczowym momencie...
Ostatnio Francuz dobre występy przeplata słabymi. Przegrywa wiele pojedynków i zbyt często nie wraca się na swoją pozycję przez co robią się spore dziury w naszej obronie.

@ bacary
Chciał wybić ale nie wybił i to się liczy. Zresztą to nie pierwszy mecz Gaela w którym brakuje mu opanowania w kluczowym momencie, Francuza zbyt często ponoszą emocje. Pora na Gibbsa.

nikos97 komentarzy: 3619.09.2010, 14:55

zachwile cala druzyna bedzie kontuzjowana bedziemy remisować takie mecze to napewno wygramy lige :/

Gunner48 komentarzy: 792919.09.2010, 14:40

Stracona bramka to nie wina Clich'ego!
Według mnie grał on dobre zawody, czasami nie chciało mu się, albo nie miał już sił aby się wrócić. Tyle;P

kanono komentarzy: 9519.09.2010, 13:56

Szkoda tej bramki Bent'a.
insidersi.blogspot.com

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1119.09.2010, 13:53

@kamil
Clichy, chciał wybić piłkę jak najszybciej na aut i, żeby było po sprawie, to nie Jego wina, że prawie cała nasza obrona była pod bramką Manuela, i gdy wybijał akurat Koscielny tam stał i Go nabił, myślisz, że zrobił to specjalnie ?
Ochłoń obejrzyj to jeszcze raz to zobaczysz.

Kondzior12 komentarzy: 490019.09.2010, 13:46

Ja tak naprawde nie byłbym zdenerwowany na Rosickego jakby bramkarz wybronił karnego , ale nie przestrzelić bo się waliło na siłę.
Chyba Tomas nie oglądał meczu Newcastle - Aston Villa , tam John Carew nie wykorzystał rzutu karnego w 10 minucie a w 20 minucie już przegrywali , a jak pamiętamy ten mecz zakonczył się wynikiem 6:0 dla Srok.

Arsenal1994 komentarzy: 749719.09.2010, 13:41

Po ochłonięciu, mnie bramka na 1-1 jakoś nie wkurza, tyle Sunderland nam tych wrzutek na afere w nasze pole karne sadził, że w końcu musiało coś wpaść, no cóż stało się to w ostatniej minucie. Jedyny pozytyw, że potrafiliśmy się tak długo skutecznie bronić.
Co jednak nadal irytuje to ten karny :(
Taki profesor jak Rosicky a strzela karnego jak 18 - latek. To nie jest Tomas konkurs kto mocniej strzeli ale kto precyzyjniej! Gdybyśmy wykorzystali tego karnego to byłoby po meczu, bo aż takimi frajerami chyba nie jesteśmy jak zeszłotygodniowy Mancheter U. ...
No ale cóż, trzeba żyć dalej, jestem pewien, że jeszcze nie jedna tak wpadka nam się przydarzy, ważne jednak by zaliczyć ich mniej niż Chelsea i United. Jedyna recepta na mistrzostwo.

adam3462 komentarzy: 273219.09.2010, 13:35

Co ten rosicky zrobił ! nie moze on tak grać !

kamil_malin komentarzy: 933219.09.2010, 13:19

Sędziowanie w tym spotkaniu to dramat, masa błędnych decyzji arbitra. Sporo czystych odbiorów=faul, zaś te które powinny zostać odgwizdane były puszczane. Także kartka dla Songa, to coś czego nie potrafię zrozumieć. To był szczyt głupoty.
O kilka przewinieniach za które gospodarze powinni dostać karki nie wspomnę, po co się denerwować.
A ta bramka to coś masakrycznego, gdzie była obrona, co robił Clichy? Pora aby częściej szansę dostawał Gibbs.

Camnow komentarzy: 26819.09.2010, 13:05