Walcott: Nie chciałem odchodzić z Klubu

Walcott: Nie chciałem odchodzić z Klubu 21.01.2013, 16:40, Michał Kowalczyk 37 komentarzy

Theo Walcott był wniebowzięty po podpisaniu nowego kontraktu z Arsenalem. Przyszłość reprezentanta Anglii była ostatnio przedmiotem medialnych spekulacji, jednak ostatecznie grający z numerem '14' na plecach Kanonier zdecydował się złożyć podpis pod nową, długoterminową umową.

- Jestem bardzo zadowolony - wyznał 23-latek dla oficjalnej strony Klubu.

- Od kilku ostatnich tygodni byliśmy już blisko porozumienia. Od początku chciałem zostać w Klubie i cieszę się, że osiągnęliśmy konsensus. Nie ukrywam, że ciężko się gra, mając takie sprawy do załatwienia. Wiele spekulowano na temat mojej umowy, dlatego również cieszę się, że moja przyszłość jest teraz jasna. Aktualnie skupiam się na teraźniejszości.

W przegranym pojedynku z Chelsea Walcott strzelił swoją 15 bramkę w tym sezonie. Jakie wyzwania teraz czekają Arsenal?

- Nie graliśmy dobrze w pierwszej połowie, obudziliśmy się po utracie dwóch, prostych bramek. Musimy od początku grać z zaangażowaniem, a nie dopiero kiedy przegrywamy.

- To rozczarowujące, ponieważ zdominowaliśmy drugą połowę. Wielka szkoda, że nie udało się doprowadzić do wyrównania, na które prawdopodobnie zasługiwaliśmy. Musimy się uczyć na błędach i wyciągać wnioski z takich porażek.

- Wiele drużyn gra dużo lepiej w tym roku, dlatego musimy nabrać wiatru w żagle i zacząć wygrywać. Nie chcemy ciągle oglądać pleców rywali, chcemy jak najszybciej inkasować kolejne punkty.

- Czeka nas teraz ciężki pojedynek z West Hamem, musimy być nań gotowi. To niezwykle ważne spotkanie, musimy zacząć wygrywać kolejne mecze, szczególnie u siebie.

- Nasza forma na Emirates była ostatnio nieco zachwiana. Jeśli będziemy jednak grać, jak w drugiej połowie z Chelsea, powinno być dobrze - dodał Theo.

KontraktyTheo Walcott autor: Michał Kowalczyk źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125124.01.2013, 16:37

Nie chciał odejść, a negocjował przez pół roku jak najlepsze warunki dla siebie :). Jakoś się to gryzie ze sobą.

Ciastolyna komentarzy: 107723.01.2013, 19:34

Trzeba zdominować Młoty i szybko strzelić bramkę, dwie, no ewentualnie siedem, żeby poczuć się stroną dominującą.

Lr556 komentarzy: 153622.01.2013, 14:16

Aż miło.

fabregas1987 komentarzy: 2582222.01.2013, 13:08

Jeszcze się odbiją, ja w to wierzę !!!

IanWright komentarzy: 70122.01.2013, 12:03

Nie porównywałbym tego co było dwa lata temu do czasu obecnego.
Chelsea, na własnym stadionie dotychczas cieniutko - w pierwszej połowie nas rozjechali az smutno było patrzeć.
Soton w nowy rok i nasza gra... dno.
Epickie pojedynki ze ... Swensea ??? sory.

A Bayern dzisiaj to maszyna.
Bardzo się obawiam ich zarówno u nas jak i w Monachium.

cwalin komentarzy: 236622.01.2013, 11:25

kkk

Walcott1990 komentarzy: 16022.01.2013, 10:38

przez ostatnie dwa lata arsenal grał w 1/8 LM u siebie bardzo dobrze....
chociażby arsenal - farsa 2-1
potem arsenal milan 3-0
wiec najdprawdopodobniej o tym kto awansuje zadecyduje mecz w monachium

IanWright komentarzy: 70122.01.2013, 09:29

Jeśli będziemy jednak grać, jak w drugiej połowie z Chelsea, powinno być dobrze.

Jeśli Bayern pozwoli nam grać 15 minut tak jak Chelsea nam pozwoliła w drugiej połowie, to będzie dobrze.

gruszon18 komentarzy: 62621.01.2013, 21:35

Leehu

też bym zrzucał na sędziego ;] Taka jest rola trenera aby nie obarczać piłkarzy na tle mediów.. Nie boj sie tam kazdy bure dostał za to co źle robił.. Grając na tym poziomie to nie tylko przyjemność że się gra i $$ za mecz wpadnie ale i obowiązki.. To jak praca, tylko robisz to co lubisz, ale masz to robić na max xd

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57021.01.2013, 21:22

Lepiej by się mi to czytało, jakby zarabiał 90 tys./tyg. Tak to trochę pozostaje niesmak, że chciał te 100 tys./tyg. i nie dał się ułagodzić tymi 90 tysiącami. Pozostaje ufać, że naprawdę kocha ten klub, a nie został tylko dla pieniędzy i pierwszego składu.

Yakub97 komentarzy: 574621.01.2013, 21:14

NAwet nie byl tak uparty i mimo że Wenger w ostatnich meczach wystawil go na prawej stronie podpisal umowe.
Moze wkoncu jest znak ze bedzie lepiej

Leehu komentarzy: 1049621.01.2013, 20:41

Przynajmniej Theo powiedział że graliśmy paskudnie w pierwszej części meczu, a nie jak Wenger wszystko na sędziego zrzucił. ;P

@luzak79: Ja mam nadzieję że Theo przerwał tę serię choć niewontpliwie Ci co odeszli byli lepsi od niego, ale może Theo się jeszcze rozwinie i będzie lepszy w końcu sam mówi że grało mu się ciężej. W każdym razie mam nadzieję że nie jest za późno aby przerwać tę serię odchodzących graczy z naszego zespołu.

adaminho77 komentarzy: 332521.01.2013, 20:35

Osiągnął swoje w negocjacjach, ale ważne, że jest z nami. Jak będzie strzelał takie bramki jak z Chelsea (chodzi mi o wykończenie akcji) to mamy świetnego napastnika na lata. Theo musi grać na szpicy, a Giroud wchodzić z ławki. Idealna opcja, bo Olivier gra zdecydowanie lepiej jako joker.

WoolwichArsenal komentarzy: 72121.01.2013, 20:13

Gdyby on odszedł to ta czarna seria nadal by trwała, że co roku ktoś dobry od nas odchodzi...

luzak79 komentarzy: 106921.01.2013, 19:24

I chwała mu za to że podpisał nowy kontrakt, okazał swą lojalność czego dawno nie było

kabba88 komentarzy: 1521.01.2013, 19:02

Bardzo się cieszę że w końcu zatrzymaliśmy czołowego zawodnika w klubie.
W pierwszej czwórce na koniec sezonu będziemy spokojnie, myślę że nawet mamy duże szanse zakończyć sezon przed Chelsea. Z WHU i z LFC powinniśmy wygrać na spokojnie.

gruszon18 komentarzy: 62621.01.2013, 18:52

Barney
Daj spokój, Giroud to jedyny piłkarz który gra w napadzie i zalicza tyle asyst i na dodatek tak świetnie gra w powietrzu i co ważne umie się zastawić.. Olivier miał wielką zasługę przy bramcę Podolskiego w meczy z Montepellier oraz przy pierwszej bramce Wilshere'a po powrocie a to tylko te które pamiętam i jestem pewien że Giroud zgrywał.. Chłopina może i nie strzela ale to co robi z przodu to dawno nie mieliśmy takiego silnego napadziora.. Umie się zastawić , obrócić z piłką, ma nawet minimum techniki i ogaru jesli chodzi o rozegranie ( bramka Podolskiego z rewanżu z Montepellier, bramka Gibbsa ) Jak dla mnie to udany zakup mimo ze nie strzela.. Potrafi się znaleźć w sytuacji podbramkowej, obrońców przepycha jak by to jakieś dzieciaczki byli, nie boi się zanurkować na szczupaka.. Ja wierzę że się rozegra jeszcze i zacznie strzelać.. Po za tym, on nie może wykorzystać swojego atutu, którym jest gra głową.. Nasi pomocnicy nie potrafią dobrze dograć, a jak już jest dogranie to i Giroud potrafi zrobić swoje.. Już to udowodnił..

dawcio090909 komentarzy: 187221.01.2013, 18:28

No bez theo to by było troche drewno.

Barney komentarzy: 2098421.01.2013, 18:26

dobrze, ze podpisal moj ulubiony kanonier. Jak zostalibysmy z samym kłodą Giorud to by było kiepsko.

Kangur96 komentarzy: 158621.01.2013, 18:23

Arsenalfan, gruszon, itd. Nie ma sensu rozpatrywać sytuacji z tego meczu. Nawet jeśli ramires by zanurkował, a pierwsza bramka nie powinna być zaliczona, to nasi przeciwnicy więcej razy zostali w tym sezonie pokrzywdzeni. Przypomnijmy chociażby symulkę Santiego. Można by podać jeszcze wiele przykładów.

gruszon18 komentarzy: 62621.01.2013, 18:04

arsenalfan98
Nie jestem na 100% pewien ale wtedy chyba Coq zdążył podać do kogoś i dopiero była strata, sędzia zastosował przywilej. Nie jestem pewien, jak by nie było ale nie ma co ukrywać że gdyby faul wyglądał drastyczniej, sędzia by musiał zareagować.. Pires zawsze umiał się wykazać, gdy była okazja. Pamiętam że raz miał dwóch przeciwników wypuścił piłkę i tylko pozwolił wpaść na siebie jednemu z nich tak aby go zdjeło z nóg..

vrah komentarzy: 34421.01.2013, 17:51

Rules chyba nie wiesz co to są negocjacje. To, że nie chce odchodnić nie oznacza też, że chce zarabiać groszę.

Rules komentarzy: 100321.01.2013, 17:39

Haha nie chciał odchodzić? Osoba, która nie chciałaby odchodzić, podpisałaby kontrakt dawno temu razem z pozostałą piątką...

Lukiner komentarzy: 194921.01.2013, 17:38

Ojj Theo, popracuj tylko nad utrzymaniem formy, a będzie super.

gloomy komentarzy: 30521.01.2013, 17:36

dali mi 100k to został..

tyson880 komentarzy: 1049621.01.2013, 17:30

Wykończenie ma niezłe, ale nie umie sobie jeszcze poradzić z wychodzeniem na pozycje, a to bardzo ważny element. Nie jestem zwolennikiem jego talentu, ale jako kibic Arsenalu daje mu szanse do końca sezonu i nie będę go krytykował. Jedziesz Theo. Udowodnij, że twoje żądania nie były bezpodstawne.

Ars3n komentarzy: 1235421.01.2013, 17:28

ehe, zostal, bo nikt ciekawy go nie chcial. Szkoda, ze z tych wszystkich zawodnikow, ktorzy odeszli od nas, zostal z nami akurat Walcott.

arsenalfan98 komentarzy: 91621.01.2013, 17:18

@gruszon18
Faul był na Coquelinie i nie ma co do tego wątpliwości. Sędzie był dwa, może trzy metry od zajścia i Coquelin mógł się nawet za nogę nie złapać, ale faul to faul, niezależnie od reakcji piłkarza.

ali000 komentarzy: 61721.01.2013, 17:15

Mowi tak, jakby wg tego kontraktu mu nie proponowali

gunners14 komentarzy: 228421.01.2013, 16:59

Najważniejsze, że jest już po wszystkim i możemy odetchnąć z ulgą. (;
Szkoda, że mają takie wahania..

gruszon18 komentarzy: 62621.01.2013, 16:55

Ogólnie nasza forma jest zachwiana.. Nie tylko w pierwszej połowie z Chelsea.. Obawiam się że nie możemy nic ugrać bo niemamy boiskowego lidera który by dawał znak do ataku.. W zeszłym roku zdecydowanie był to Robin.. Wcześniej. Cesc. Jeszcze wcześniej Henry... Gubimy się przez własne błędy. Tak jak z City tak i z Niebieskimi.. Gdyby Coq nie ywpuścił tak piłki nie było by sytuacji, a jeśli już, to odgrywając powinien wykonać ruch na swoją korzyść i zwyczajnie wpaść na Ramireza.. A tak sędzia nie reagował, i strata i bramka w plecy.. Kolejna w tym sezonie po własnym błędzie..

Ale jak by nie patrzeć cały czas wierzę w tą drużynę.. I wiem że Arsenal skoncetruje się w końcu i da radę powaliczyć o przynajmniej 4 miejsce.. Ważne jest że Theo od nas nie odszedł, a teraz potrzebujemy wzmocnień, i zmiany oleju w głowie Wengera by nastawiał odpowiednio chłopaków przed meczami, by to Arsenal był stawiany jako ta mocniejsza drużyna a nie jak z Chelsea że ewidentnie byliśmy nastawieni do meczu aby kontrować.

arsenalfann komentarzy: 1024321.01.2013, 16:53

No to Theo po co była to szopka i naciąganie naszych nerwów? :)) Ale nie ma co narzekać. Ważne, że podpisał i gra dalej.

scKanonier94sc komentarzy: 318921.01.2013, 16:50