Wenger: Byłem pod wrażeniem ataków Barcelony

Wenger: Byłem pod wrażeniem ataków Barcelony 04.04.2010, 00:47, Michał Kowalczyk 30 komentarzy

Przez pierwsze 20 minut środwego pojedynku z FC Barceloną Arsène Wenger był mocno zaniepokojony wydarzeniami na boisku. Boss wyznał, że temu uczuciu towarzyszyło także inne - był on pod ogromnym wrażeniem stylu prezentowanego przez ekipę Pepa Guardioli. Francuski szkoleniowiec Kanonierów postanowił po raz kolejny skomplementować obrońców trofeum.

- Byłem oczywiście pod ogromnym wrażeniem ich gry. Ale także czułem niepokój - wyznał Wenger.

- W pierwszych 20 minutach nie mogłem wysiedzieć na ławce. To była nawałnica ze strony Barcelony, nie pamiętam, żeby kiedykolwiek moja drużyna tak łatwo oddawała inicjatywę.

- Było ciężko, jednak miałem nadzieję, że przetrwamy - dodał Boss.

Arsene WengerBarcelona autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
Barteqqqq komentarzy: 104304.04.2010, 18:40

No trudno było nie być pod wrażeniem , mało kto potrafi Arsenal zepchać tak do obrony

szalen komentarzy: 198204.04.2010, 18:23

Teraz Wenger wyciągnie wnioski z meczu z Barcą i lepiej zagrają na CN. Trudny mecz ale liczę na korzystny wynik.

popekns komentarzy: 742004.04.2010, 17:37

Nie mozna grac zbyt passywnie na CN

XvDodekvX komentarzy: 113604.04.2010, 15:25

no ja też...

lukasz19031989 komentarzy: 136204.04.2010, 14:37

Trzeba zagrać lepiej w środku pola i nie pozwalać im na tyle swobody.

Serwer komentarzy: 30 newsów: 804.04.2010, 13:34

Ciekawe co bedzie na stadionie Barcelony, jesli tam nie pozbeda sie orgomnego stresu

popekns komentarzy: 742004.04.2010, 13:28

A czego Boss sie spodziewał..

luq007 komentarzy: 289904.04.2010, 12:24

Byla miazga ale dalismy rade:)

Szef komentarzy: 1303504.04.2010, 12:14

Zuzu >>> dokladnie wtedy u siebie tez mielismy remis tyle ze 0-0 a na San Siro wygralismy pewnie 2-0 po golach Adebayora i Fabregasa

Zuzu komentarzy: 73404.04.2010, 11:13

Chciałbym żebyśmy zagrali tak jak na San Siro z Milanem 1/8 LM parę sezonów temu! Wierzę że jesteśmy zdolni żeby tak zagrać i wygrać!!!

mirand14 komentarzy: 66104.04.2010, 11:13

oni u nas przejeli inicjatywe a my przejmiemy ja na CN tylko że my bedziemy wykorzystywac takie sytuacje jak on ie nie wykorzystali i Valdes jest po za tym gorszy od Almunii

kubss komentarzy: 46104.04.2010, 11:07

... no i przetrwaliśmy ;)

crisadus komentarzy: 850704.04.2010, 10:40

Obawiam się trochę, że ten dwumecz może być taki sam jak z United w poprzednim sezonie. W pierwszym meczu kapitalne parady uchroniły nas od wysokiej porażki, jednak drugi mecz już nam kompletnie nie wyszedł. Chciałbym, żeby było inaczej i w końcu pokazali, że jesteśmy świetną drużyną, która potrafi wygrać z każdym.

Kondzior12 komentarzy: 490004.04.2010, 10:27

Almunia pokazał , że potrafi dobrze bronić!

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 104.04.2010, 10:12

Piękna parada umiejętności ze strony Almunii. Oby we wtorek zagrał tak samo.

Matti komentarzy: 278704.04.2010, 10:07

Gdyby nie Almunia w I połowie byłoby ze 3:0. :)

fabregas47 komentarzy: 988 newsów: 204.04.2010, 09:47

Taaa Almunia znowu nam dupe uratował:)

kanonier91 komentarzy: 457004.04.2010, 09:43

naszczescie Almunia dal popis wtedy kiedy najbardziej to bylo potrzebne i dzieki niemu mamy szanse na awans chociaz faworytem zdecydowanym jest Barca....

koksik270 komentarzy: 22204.04.2010, 09:35

Cieszy mnie wkoncu to, ze doceniaja niektorzy Barcelone. Ja mysle, ze na rewanz Barca wyniesie ze soba odpowiedni bagaz doswiadczenia z pierwszego spotkania i tak szybko nie odpusci. A nawet do konca, mimo ze oni tak lubia sklepac sklepac zabrac nadzieje i juz tylko kontrolowac gre. Na emirates tego zabraklo.

paszasz_AFC komentarzy: 26204.04.2010, 09:26

mozliwe ze farsa zagrała mecz sezonu , a moze byc tak ze poprostu tacy przy nas są i nas mogą roztrzelac na camp nou;/ oby nie trzebe wierzyc w kolejne pole siłowe koło bramki almunii i jakis cudowny gol na 1-0 dla nas i awans

niski93 komentarzy: 581604.04.2010, 09:19

Barcelona zagrała swój najlepszy mecz w sezonie właśnie na Emirates i nie ma co się dziwić, że przejeli inicjatywe. Na Camp Nou tak łatwo nie oddamy im pola.

4cesc44 komentarzy: 136704.04.2010, 09:15

powinniśmy się cieszyć że to tylko 2:2 się skończyło, tomo oglądnij powtórke barcelona nie potrafiła strzelić gola, owszem almunia zagrał świetny mecz ale 1 bramka- troche almunia się zamotał jak już wyszedł to powinnien iść do końca a nie później się wracał
Ale oczywiście nie obwiniam o to almuni bo zagrał świetnie ale to był nie potrzebny błąd

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1504.04.2010, 09:06

co wy gadacie ? Almunia niby w niego wszystko leciało? kij prawda. Może 3 strzały tak ale reszta to był majster sztyk w wykonaniu hiszpana. co do gry barcelony czułem że to się zakończy źle i w 2poł. się spełniło wiele brameczek tym bardziej w dramatycznych okolicznościach ; D

4cesc44 komentarzy: 136704.04.2010, 09:01

Mieliśmy szczęście, że prawie każdy strzał barcelony zmierzał w almunie, choć nieektóre manuel wyciągnął pięknie :) Nasz bramkarz z antybohatera meczu z brimingham stał się bohaterem ;p
Ale naprawde byłem pod wielkim wrażeniem jak grała barcelona ;)

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1504.04.2010, 08:38

Mieliśmy ogromne szczęście, że Almunia zagrał bez wątpienia mecz życia. Na Camp Nou nie możemy się tak dać zepchnąć od samego początku, to my musimy zdominowac Barcę.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36204.04.2010, 08:30

No i przetrwaliśmy, mogliśmy po tym uświadomić sobie, że możemy się już pakować..Ale daliśmy radę dzięki Almunii. Musimy zagrać ostry futbol podczas wtorkowego meczu i dawać z siebie wszystko.

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26404.04.2010, 05:31

Mimo tych ataków daliśmy radę, głównie dzięki Almuni. W rewanżu nie możemy tylko się bronić, to my musimy przejąć inicjatywę.

Arsenal1994 komentarzy: 749704.04.2010, 01:04

Można się cieszyć z tegoż rezultatu patrząc na to co wyprawiała z nami Barca w pierwszych 20 minutach, ale no właśnie... wynik jest bardziej uwarunkowany odpuszczeniem ostatnich minut meczu Katalończyków (co na takim poziomie jak LM jest nie dopuszczalne) niż naszą szaleńczą pogonią bo gdyby Barca mało, że wykorzystała to co miała na początku a graliby spokojnie trzymając piłkę przez cały mecz to we wtorek jechalibyśmy do słonecznej Barcelony grać jedynie o honor.

Tak czy inaczej, jest jeszcze o co walczyć.
Nie przestraszymy się to może coś wpadnie... z przodu.

kubanczykpl komentarzy: 82604.04.2010, 00:52

Nie możemy się przestraszyć na CN i narzucić styl gry i będzie gitara

pedro61 komentarzy: 219904.04.2010, 00:52

No i przetrwaliśmy,przynajmniej I połowę.Przy wszystkich przeciwnościach losu mam nadzieję,że w barcelońskiej jaskini lwa nie będzie gorzej.