Wenger: Eduardo to inny zawodnik niż Thierry

Wenger: Eduardo to inny zawodnik niż Thierry 18.07.2007, 10:05, Filip Duszyński 0 komentarzy

Arsene Wenger upomniał kibiców Kanonierów, aby ci nie porównywali Eduardo da Silvy z Thierrym Henry.

"Eduardo to kompletnie inny zawodnik. Nie jest takim indywidualistą." - powiedział Boss.

"Thierry Henry mógł przejąć piłkę w środku pola i zdobyć gola, którego nikt inny na świecie nie byłby w stanie strzelić. Eduardo polega bardziej na grze zespołu i ma nosa do zdobywania bramek."

"Jest zawodnikiem grającym bardziej zespołowo, ale nie posiada takich umiejętności jak Thierry, aby zdobyć gola z dowolnego miejsca boiska."

źródło: Tribalfootball.com

autor: Filip Duszyński źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady