Wenger: Gole w końcówkach pokazują charakter

Wenger: Gole w końcówkach pokazują charakter 01.11.2014, 10:41, Michał Korżak 14 komentarzy

Arsène Wenger uznał, że strzelanie bramek w końcówkach spotkań - co jest ostatnio popularne w spotkaniach Arsenalu - pokazuje niesamowity charakter zespołu i jest dowodem wspaniałego ducha drużyny.

Arsenal strzelił aż siedem bramek w ostatnich 10 minutach spotkań w tym sezonie. W doliczonym czasie Kanonierzy zdobyli ich trzy.

- Byłem bardzo zadowolony z naszego zwycięstwa nad Sunderlandem w ostatni weekend. Wygraliśmy także spotkanie wyjazdowe w lidze Mistrzów, na bardzo trudnym terenie. Teraz, kiedy zaczęliśmy wygrywać spotkania, fakt, że nie przegrywamy wielu pojedynków pomoże nam w walce o trofea. Taki jest nasz cel.

- Bramki w końcówkach zdobyliśmy zarówno przeciwko Sunderlandowi, Anderlechtowi, jak i przeciwko Hull. To pokazuje charakter i pragnienie wygranej. Pokazuje również niesamowitą mentalność zwycięzców, więc jest to fantastyczne. Dla mojego serca lepiej jednak by było, gdybyśmy zaczęli strzelać odrobinę wcześniej!

- Bardzo często to piłkarze wchodzący z ławki są tymi, którzy robią różnicę w końcówce. To pokazuje nasz kolejny plus - bardzo dobre zrozumienie wewnątrz zespołu.

Arsene Wenger autor: Michał Korżak źrodło: Arsenal.com
Gryzek komentarzy: 379701.11.2014, 15:39

Pokazują nieskuteczność i brak pomysłu na grę a nie żaden charakter.
Charakter pokazuje Alexis, który jako tako holuje ten klub bo inaczej to byś pan siedział panie Wenger i płakał w poduszkę.

mitmichael komentarzy: 4924301.11.2014, 14:47

Lepiej zeby wczesniej załatwiali sprawe a nie dopiero w koncowce zwłaszcza wtedy gdy za pare dni musimy grac mecz w LM. Lepiej zachowac wiecej sił na nastepne spotkanie niz strzelac gole dopiero w koncowce. Dzisiaj wysoka wygrana to mus zwłaszcza, ze gramy na własnym stadionie

Kowal96 komentarzy: 1759101.11.2014, 13:24

No dzisiaj mam nadzieję, że do ostatnich 10 minut na bramkę nie będzie trzeba czekać ;)

Paniu76 komentarzy: 1246401.11.2014, 12:03

sorki za double

Pokazuj charakter, którego brakuje w 80 poprzednich minutach.

TakKrzysiu komentarzy: 893801.11.2014, 11:38

Fotka + tytuł oddają mi więcej niż sam tekst, świetnie dobrane.

Verminator97 komentarzy: 1490001.11.2014, 11:34

Dzisiaj jednak liczę na spokojne, pewne i wysokie zwycięstwo! :)

Henryk14 komentarzy: 84901.11.2014, 11:27

Co on znowu chrzani. Jakby mieli charaker to by grali na maxa od początku spotkania, strzeliliby 2-3 bramki i byłoby po meczu. A nie rozpaczliwe ataki pod koniec, bo mecz był za krótki.

KingThierryHenry komentarzy: 12501.11.2014, 11:23

Wlasnie my nie mamy charakteru... a te gole w końcowkach padają po blędach przeciwnikow. Zreszta nie można liczyć że kazdemu uda sie strzelic w końcówce, trzeba kontrolowac mecze a nie liczyc na dobrą koncówke.

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 101.11.2014, 11:17

Mentalnosc zwyciezcow to bysmy pokazywali gdyby pilkarze grali od poczatku do konca meczu ,a nie na ostatnie 5 minut.
Charakter haha chyba szczescie. Gdybysmy chociaz wygrywali ,a nie remisowali.

Jak ja nie lubie takiego gadania. Na sile wmawianie ,ze nie jestesmy slabi. Troche opieprzu by sie przydalo ,a nie jeszcze gratulowanie im za dobre 5 minut w meczu...

michalm1 komentarzy: 702001.11.2014, 11:09

Jakie trofea co on pieprzy, niech on zejdzie na ziemie i nie mydli oczu tym co w to wierza. Czekam na jakies glosowanie chociaz : Czy chcesz zeby Wenger dalej prowadzil Arsneal?
Osobiscie wolalbym zebysmy ten sezon skonczyli na fatalnym miejscu i zeby Wenger odszedl bo innej opcji nie widze jak pozbycia sie go. Najlepszym kandydatem bedzie tutaj Marcelo Bielsa lub Jorge Jesus, z naciskiem na tego pierwszego. Dopiero wtedy zaczniemy grac w pilke i zaczniemy walczyc o trofea.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 101.11.2014, 10:57

Mówi o graczach z ławki,a wprowadza zmienników od 70 minuty,albo nawet w 80.

JonDahlT komentarzy: 34301.11.2014, 10:44

One pokazują, że przez cały mecz drużyna śpi, budzi się na ostatnie 10 minut gdy często jest już za późno.