Wenger: Musimy być bardziej konsekwentni

Wenger: Musimy być bardziej konsekwentni 18.07.2007, 09:59, Filip Duszyński 0 komentarzy

Manager Arsenalu, Arsene Wenger przyznał, że Kanonierzy muszą być w nadchodzącym sezonie bardziej konsekwentni, jeśli chcą myśleć o zdobyciu Mistrzostwa kraju.

Wpadki The Gunners najczęściej zdarzały się w konfrontacjach ze znacznie słabszymi drużynami. Co ciekawe, Arsenal zakończyłby sezon na 2. miejscu, zaraz za Manchesterem United, gdyby pod uwagę wziąć wyłącznie wyniki spotkań z drużynami z pierwszej dziesiątki tabeli.

Le Boss powiedział:

"To pokazuje, że straciliśmy Mistrzostwo za sprawą konfrontacji z drużynami z dolnej części tabeli."

"Właśnie w tych meczach musimy być solidniejsi. Musimy być konsekwentni i solidnie przygotowani mentalnie."

"W naszej drużynie mamy sporo mentalnej siły, mamy potencjał, ale czasami nie byliśmy wystarczająco konsekwentni."

"Moi zawodnicy mają nieprawdopodobne umiejętności. Ta drużyna ma szanse, aby stać się bezkonkurencyjną."

"Jeśli jednak chcemy zdobywać trofea, musimy być bezwzględni. Trzeba skomponować kilka świetnych cech drużyny i to planujemy osiągnąć w nadchodzącym sezonie."

źródło: Tribalfootball.com

autor: Filip Duszyński źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady