Wenger o składzie na mecz z Marsylią

Wenger o składzie na mecz z Marsylią 01.11.2011, 16:37, Michał Kowalczyk 31 komentarzy

Arsène Wenger wyznał, że nie jest skłonny dokonywać zmian w składzie na dzisiejszy pojedynek z Marsylią w Lidze Mistrzów. Kanonierzy wygrali osiem z ostatnich dziewięciu spotkań we wszystkich rozgrywkach i tryumf nad ekipą z południa Francji zagwarantuje im dwunasty z rzędu awans do fazy pucharowej Champions League.

- Jestem bliski wystawienia takiego samego składu, co w ostatnim meczu (z Chelsea) - wyznał szkoleniowiec The Gunners.

- Czasami zmiany w ustawieniu są niepotrzebne, szczególnie jeśli drużyna jest na fali i ma za sobą kilka pozytywnych rezultatów. Będę musiał wkrótce podjąć tę decyzję. Przed rokiem zmieniłem skład na mecz w Doniecku i zapłaciliśmy za to wysoką cenę.

- Najważniejszy jest oczywiście awans. Rok temu to nie wystarczyło, bo zajęliśmy drugie miejsce w grupie. W tym roku można jednak wygrać grupę i wciąż trafić na Barcę! - dodał Wenger.

Arsene WengerOlympique Marsylia autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125101.11.2011, 22:48

Było trochę inaczej ze składem. ;]

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068701.11.2011, 20:11

Dzisiaj zdobyć 3 punkty i być spokojnym o awans.

niski93 komentarzy: 581601.11.2011, 19:42

Ta grupa powinna być wygrana bez problemu. Potrzebne są nam jeszcze dwa zwycięstwa i jestem pewien, że stać nas na to!

SamirRosicky komentarzy: 285301.11.2011, 19:39

Dziś mają być zmiany. I to spore, bo piłkarze muszą dostać odpoczynek po boju na SB.

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41201.11.2011, 19:29

Chciałbym z przodu zobaczyć trio Arshavin-Chamakh-Ox, a gdyby coś nie szło to wprowadzić Van Persiego i Walcotta.

Zaloguj komentarzy: 216601.11.2011, 19:16

Ja chcę Vermaelena w pierwszym składzie za DJ.

pamplemousse komentarzy: 186001.11.2011, 18:37

Mam nadzieje ze da jednak odpoczac najwazniejszym graczom przed meczem z WBA

Cesc1994 komentarzy: 447001.11.2011, 18:20

Jedyną zmianę jaką chciałbym dzisiaj zobaczyć to Vermaelen za Pera.
Mam też nadzieję że szybko wyjdziemy na prowadzenie. Wtedy w drugiej połowie można wprowadzić Parka. I mam tu na myśli mniej więcej 60 minutę, nie 80 ;)

Slipcort komentarzy: 4701.11.2011, 18:10

MAM nadzieje że od początku zagra PArk a jak będzie niekorzystny wynik to wtedy będzie mógł wejść Vantastic

RvPersie komentarzy: 1145801.11.2011, 18:07

trochę się zastanowiłem i w sumie todobra decyzja dać taki sam skład.. może Vema w pierwszym składzie za Pera ten musi mieć trochę przerwy

hei007 komentarzy: 352801.11.2011, 18:06

Arekm07 - W każdym razie dzięki, ale stronki znam, gdzie mecze oglądać. Chodziło mi, by sobie spokojnie przed kanapą usiąść i obejrzeć w dobrej jakości i w razie czego bez żadnej ściny ; d

arekm07 komentarzy: 20201.11.2011, 17:51

hei meczyki.pl
program ***** tam niezacina

cavlary komentarzy: 262001.11.2011, 17:49

Ja tam mam nadzieję, że Park zagra od 1 minuty i strzeli jako pierwszy bramkę ;p. Zakład już poszedł xD

hei007 komentarzy: 352801.11.2011, 17:45

Pierw odnośnie newsa, to szczerze chciałbym zobaczyć Parka przynajmniej na 45 minut.

A teraz drugie pytanko, wie ktoś, czy na cyfrze+ leci na jakimś kanale mecz? Może być ruski, niemiecki, arabski kanał, obojętnie. Ważne by było, są jeszcze włoskie, japońskie, chciałbym obejrzeć meczyk ; d

HellSpawn komentarzy: 618501.11.2011, 17:36

Ja bym chciał Real :D

szym254 komentarzy: 255601.11.2011, 17:29

Szkoda że nie poleci na Nsport HD nie mam 109 ;/

Szef komentarzy: 1303501.11.2011, 17:24

dzis o losach meczu zdecyduje nie kto inny jak Robin bo od jego dyspozycji w ostatnim czasie bardzo wiele zalezy jesli chodzi o nasza druzyne

samir123456 komentarzy: 15301.11.2011, 17:20

arsenal po puchar europy

Persio komentarzy: 23801.11.2011, 17:16

Jak mnie wkurza to ciągłe gadanie o barcelonie- przecież wiadomo że w uczciwym meczu ich zniszczymy

Xercez komentarzy: 35001.11.2011, 17:16

ja bym chcial na barce,real,milan lub apoel :)

Vendetta komentarzy: 277801.11.2011, 17:07

ArsenalFan92 - Nie. Na 109 kanale.

To bardzo dobrze wróży dla atrakcyjności spotkania.

ArsenalFan92 komentarzy: 183501.11.2011, 17:03

Dzisiaj mecz na głównym kanale NSport'u?

Mizii komentarzy: 419101.11.2011, 16:50

nie mamy na tyle mocnej ławki, by w tak ważnym meczu grac rezerwowymi...

TheoS komentarzy: 96701.11.2011, 16:44

oo czyli mocny skład dzisiaj zobaczymy :)

Czeczenia komentarzy: 1248901.11.2011, 16:44

Z jednej strony chciałbym dziś zobaczyć Robina czy Artetę, ale z drugiej trzeba dbać o kluczowych zawodników, bo sytuacja kadrowa w Arsenalu jest raczej średnia. No ale cóż, to już są dylematy Bossa, dlatego on tyle zarabia prowadząc zespól a nie ja.

mitmichael komentarzy: 4924301.11.2011, 16:41

Zmieniac sklad mozna jak bedziemy mieli zapewnione 1 miejsce w grupie - nie wczesniej. I nie ma co mowic, ze Najlepsi powinni odpoczywac. Beda mieli na to czas gdy bedzie przerwa na mecze barazowe.

migus11 komentarzy: 131401.11.2011, 16:40

3 linijka 3 akapitu, "będą", a powinno być "będę".