Wenger po meczu

Wenger po meczu 24.12.2006, 12:15, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Arsene Weger, selekcjoner drużyny Arsenalu powiedział po wczorajszym meczu, że jest bardzo zadowolony z gry zespołu w tym spotkaniu. Przyznał także, że nigdy nie jest nudno oglądając takie mecze.

"Pokazaliśmy na co nas stać. Ten mecz był piękny. Gra była porywająca. Nie spodziewałem się takiego widowiska i powiem szczerze, że nie liczyłem nawet na 6:2. Co prawda mecz zaczął się dla nas słabo, ale wypunktowaliśmy przeciwnika jak rasowi bokserzy."

"Drużyna Blackbourn nie ułatwiała nam stwarzania sobie sytuacji. W ich grze widziałem wiele plusów. Muszę ich pochwalić za wczorajszą grę."

"Kiedy był 3:2 bałem się, że stracimy bramkę i kolejne punkty, ale wspaniale zachowywał się Jens."

"5 i 6 bramki mojego zespołu były wspaniałe. Gol Robina był typowym golem Arsenalu. Wszystko wynikało z kolektywnej gry na wspaniałym tempie. Najpierw Adebayor pięknie podał do Cesca, a ten zamiast strzelać podał do RvP i wiadomo było co się stanie później. Ostatnia bramka też był fenomenalna. Geniuszem zachwycił Fabregas, a akcję wykończył Flamini."

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady