Wenger: To jest jak szaleństwo

Wenger: To jest jak szaleństwo 28.12.2006, 12:11, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Menadżer Arsenalu, Arsene Wenger w ostatnim czasie zapowiadał walkę o tytuł do upadłego, ale przyznał, że może się to wydawać troche szalone, ponieważ Kanonierzy tracą już 14 punktów do lidera, Man Utd.

W swoim ostatnim starciu Arsenal wygrał z Watford 2:1, gdzie bramkę na miarę zwycięstwa w Boxing Day strzelił Robin van Persie, który staje się powoli liderem drużyny z Emirates.

Mimo dobrej postawy w ostatnich meczach może wydawać się, że walka o końcowy sukces może być szalona.

"Przewaga Manchesteru martwi mnie, ale nie jest niemożliwa do odrobienia. Będzie trudno, ponieważ podopieczni Sir Alexa Fergusona są w fenomenalnej formie. Wiem, że nasza walka o tytuł może wyglądać szaleńczo, ale damy z siebie maximum umiejętności by podbić Anglię!"

"Teraz musimy skupić się wyłącznie na zdobywaniu punktów. Musimy być w tym konsekwentni i nie straciliśmy jeszcze szans na zwycięstwo."

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady