Wenger: Wejście Fabregasa było niesamowite

Wenger: Wejście Fabregasa było niesamowite 29.12.2009, 22:01, Łukasz Klimkiewicz 28 komentarzy

Na konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem z Portsmouth, menadżer Kanonierów - Arsene Wegner - powiedział, że wejście Ceska Fabregasa na plac gry w niedzielnym spotkaniu z The Villans było najlepszym jakie widział w swojej trenerskiej karierze.

Kapitan Arsenalu wszedł na boisko w 56. minucie meczu na The Emirates i niewyobrażalnie przyczynił się do wysokiego i ważnego zwycięstwa nad Aston Villą. Pojedynek zakończył się rezultatem 3:0, a dwie bramki zdobył właśnie Cesc Fabregas - pierwszą po rzucie wolnym, która otworzyła wynik meczu i drugą po wspaniałym, prostopadłym podaniu Theo Walcotta. Po drugim golu Fabregas ponownie doznał urazu uda i ostatecznie rozegrał tylko 27 minut, jedynak wystarczyło to do określenia go mianem najlepszego piłkarza meczu.

- Widziałem zaledwie kilka takich występów. Cesc był trochę poirytowany tym, że mecz układa się pod nasze dyktando, ale nie możemy trafić do siatki. To go również dodatkowo zmotywowało - stwierdził Wenger.

- Przed wejściem nic mu nie powiedziałem. Kazałem mu tylko się dobrze rozgrzać w trakcie przerwy. Jeszcze przed przerwą wiedziałem, że możemy znaleźć się w sytuacji, w której obecność Fabregasa na boisku będzie konieczna.

Henry komentarzy: 49730.12.2009, 13:22

Miał wejście marzenie, chyab każdy się z tym zgodzi. Prawdziwy kapitan.

grabos komentarzy: 59230.12.2009, 12:09

ile on rzeczy robił niesamowitych ;O przypomnijcie sobie jego bramkę z Tottenhamem ! jest świetnym piłkarzem ;d

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 230.12.2009, 11:00

Zgadzam się z Wengerem Fabregas to super kapitan i myślę że jakby dziś grał z Portsmouth to byśmy ich już całkiem rozbili i poprowadził by nas do zwycięstwa bo to on zawsze ożywia naszą drużynę i rozgrywa akcje.

Arsenalius komentarzy: 151730.12.2009, 09:59

Fabregas to wielki piłkarz i pokazał jak wielkim talentem dysponuje i na co go stać. Jest w tej chwili jednym z najlepszych pomocników na świecie jeśli nie najlepszym.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223730.12.2009, 09:14

Naprawde , to bylo fenomenalne wejscie , to co zrobil Cesc w te 30minut to naprawde nie wiele pilkarzy na swiecie potrafiloby tak zagrac przez taki okres czasu i popisac sie dwoma tak pieknymi golami.

KxAxNxOxNxIxExR komentarzy: 49830.12.2009, 09:11

To 30 min Fabregasa na boisku było cudownee. ; p

DanteZZ komentarzy: 116930.12.2009, 08:53

Gdyby France Football oceniało zawodników po dwóch meczach, to Cesc za to wejście i gole, a także za ten rajd przez całą polowę, powinien otrzymac Złotą Piłkę :P.

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56730.12.2009, 08:39

Trzeba wspomnieć o jednym "drobiazgu" - wszyscy mówią o tym pięknym wolnym, który dał nam prowadzenie, ale moją uwagę zwrócił także ten chwilkę wcześniej - Cesc niemal trafił do siatki z ok. 40 metrów! Już wtedy pomyślałem "oho, chyba ćwiczył wolne na treningu" :P Chyba miałem rację, sądząc co nastąpiło później ;)

crisadus komentarzy: 850730.12.2009, 08:39

Jak się nie mylę to wyleciał na około 3 tygodni. Tak sam Cesc mówił w jednym z wywiadów:)

Uszu komentarzy: 51230.12.2009, 02:33

To prawda było niesamowite !! Tyle mam tylko do powiedzenia ;p !!

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 230.12.2009, 00:53

Takie wejscie...i jeszcze z niewyleczona kontuzja...prosze niech ten uraz bedzie tylko kilku dniowy bo ma taka forme teraz...ze szkoda ja zmarnowac...

waldek_89 komentarzy: 573529.12.2009, 23:29

występów*

trzeba przyznać to był jedne z lepszych wysypów Cesca.

Szef komentarzy: 1303529.12.2009, 22:59

trzeba to przyznac ze to bylo prawdziwe wejscie smoka !

wschowiak komentarzy: 159729.12.2009, 22:44

CescAde < --- kilka dni albo 3 tygodnie.. nie wiadomo jeszcze...

Bob_Marley komentarzy: 43729.12.2009, 22:44

oj było trzeba to przyznać ;)

CescAde komentarzy: 32529.12.2009, 22:41

na ile wylecial ze skladu nasz kapitan???

sebo656 komentarzy: 182529.12.2009, 22:38

Fabregas ma taki talent ze z nim w środku tworzy sie o wiele ciekawsze akcje. Przyjemnie sie oglada gdy on rozgrywa, a bramke z wolnego strzelil kubek w kubek jak Denilson :D

IronHide_AFC komentarzy: 164229.12.2009, 22:34

wszedł z misją duchowo jak prawdziwy kapitan ...
a 3 pkt. był potrzebne jak nic innego szkoda bo kontuzji nikt nie chciał ...
ale coś za coś trzeba się poświęcać zwłaszcza Cesc musi xD

CLEVER komentarzy: 197929.12.2009, 22:30

fabri04 to weź zabierz Barcelonie Xaviego i zobacz co oni beda grali. Cesc tak samo jak i Xavi jest mózgiem drużyny a wiadomo co się dzieje gdy kroś lub coś nie posiada mózgu :)

aRamsey komentarzy: 948629.12.2009, 22:09

trzeba się skupić na następnym meczu, a nie ciągle rozpamiętywać świetny występ Cesca

wschowiak komentarzy: 159729.12.2009, 22:07

to było super...szkoda tylko tej kontuzji...

fabri04 komentarzy: 338529.12.2009, 22:05

To jest tak, nie ma Fabregasa, gramy dobrze, ale bardzo nieskutecznie, wszedł i od razu zaczęło się nawałnica na bramkę Friedela. Po prostu to jest nasz kapitan i tyle, to on nas doprowadzi do jakiegoś sukcesu w tym sezonie, czuje to i wierzę!!!

zuczek1987 komentarzy: 640329.12.2009, 22:04