Wenger zadowolony z tygodniowej przerwy

Wenger zadowolony z tygodniowej przerwy 16.02.2010, 21:14, Kamil Pniak 26 komentarzy

Arsene Wenger powiedział w zeszłym tygodniu, iż zwycięstwo nad Liverpoolem dodało jego drużynie wiary we własne umiejętności. Po remisie na Villa Park oraz przegranych z Manchesterem United oraz Chelsea, The Gunners tracili do lidera już 9 punktów. Jednak już w następnej kolejce główni rywale pogubili punkty, a Kanonierzy odnieśli cenne zwycięstwo nad The Reds.

- To była dla nas ogromna ulga - powiedział Wenger. Ta wygrana dodała nam otuchy na kolejne spotkania. Mieliśmy bardzo ciężki terminarz w tej części sezonu, dlatego to zwycięstwo, przywróciło nam nadzieje w końcowy sukces.

FC Porto jest niepokonane od dwunastu spotkań. W sobotnim meczu ligowym Portugalczycy zremisowali bezbramkowo z Leixores. Kanonierzy nie rozgrywali w weekend żadnego meczu. Wenger uważa, że może mieć to pewien wpływ na losy środowego spotkania.

- Mam nadzieję, że ta przerwa wyjdzie nam na dobre - powiedział Boss. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele kosztowały moich graczy ostatnie cztery pojedynki w lidze. Wydaje mi się, że ta przerwa była tym, czego potrzebowaliśmy najbardziej w ostatnich tygodniach - zakończył Wenger.

Arsene WengerPorto FC autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com
szalen komentarzy: 198217.02.2010, 17:59

Ta przerwa na pewno przydała się zawodnikom po maratonie spotkań, które rozegrali.

Kondzior12 komentarzy: 490017.02.2010, 16:52

Tylko porównajcie ligę portugalską do angielskiej.
Troche roznica jest.

laskowski19051995 komentarzy: 494517.02.2010, 15:57

Ta wygrana nad Liverpoolem dodała kibicom jak i zawodnikom wiary w Arsenal i mam nadzieję że z Porto będzie tak samo jak z The Reds no tylko trochę więcej bramek oczywiście na konto Arsenalu :]

rol18 komentarzy: 192917.02.2010, 15:43

na odpoczynek jest wazny

kubss komentarzy: 46117.02.2010, 14:56

No co fakt to fakt przełom stycznia i lutego był napięty. Na szczęście nasza sytuacja jest całkiem niezła ale teraz juz naprawdę nie możemy sobie pozwolić na "głupie" porażki bo to nas pogrąży. A co do 12 spotkań FC Porto bez porażki to należy pamiętać na jakim poziomie stoi liga portugalska a na jakim PL

Endrjum komentarzy: 1356 newsów: 217.02.2010, 13:35

No to już wiadomo dlaczego w meczu FA Cup ze Stoke grał słabszy niż za zwyczaj skład. Boss trochę zdeprecjonował wartość tych rozgrywek z myślą o tym, że jeśli odpadniemy to będziemy mieli wolny weekend przed meczem z Porto.
No i tak się ale wszyscy wiemy, że CL jest ważniejsza niż FA Cup.

StaryAFC komentarzy: 497 newsów: 2517.02.2010, 13:08

Najbliższe kilka meczy jest wręcz banalnych i nie widze opcji takiej że tracimy pkt... Taką opcje ma manu i Chelsea oni moga się martwić bo mają dużo gorsze mecze i oby potracili pkt. wtedy mamy szanse na mistrza.

tomas19954 komentarzy: 13317.02.2010, 11:27

Co z tego jak nie możemy sobie poradzić z Chelsea,Man Utd i City.Ale wieże dalej w to że zdobedziemy mistrzostwo Premiership.

cescfabregas1991 komentarzy: 136617.02.2010, 11:00

czekamy na rezultaty :P
(mam lekkie obawy jeśli chodzi o denilsona i fabiana....)

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11517.02.2010, 10:47

Taka przerwa w środku sezonu na pewno będzie nam służyć, bo ostatnio mieliśmy bardzo napięty terminarz, co nie pozwoliło na odpoczynek naszym piłkarzom. Porto już grało w ten weekend, więc istnieje szansa, że wyjdą na boisko nieco bardziej zmęczeni niż my. Liczę na to, że pomimo tylu atutów przemawiających za naszym zwycięstwem nie spoczniemy na laurach i pokonamy Portugalczyków. :)

maniek56 komentarzy: 300717.02.2010, 10:21

Przerwa na pewno się przydała i dała trochę odpoczynku ale i tak mamy bardzo dużo kontuzji kluczowych piłkarzy i to jest największy problem;/

Theo_Fan komentarzy: 180717.02.2010, 10:12

Mam nadzieje ze pokaza to w meczu z Porto :)

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1517.02.2010, 09:12

No to na pewno 1 z atutów przemawiających na naszą korzyść. Porto, jak i inni rywale z innych lig Europejskich grali jeszcze w weekend swoje mecze ligowe a my można powiedzieć odpoczywaliśmy. Ale to jest zasłużona przerwa, bo graliśmy bez wątpienia 4 najcięższe mecze w lidze w tym sezonie i to wszystko pod rząd.

Sopel123 komentarzy: 90517.02.2010, 07:46

Piłkarze nabrali sił i dzisiaj będą głodni piłki ;)

zuczek1987 komentarzy: 640317.02.2010, 01:18

napewno ten odpoczynek naszym się przydał jakby nie patrzeć to ostatnio trochę się nabiegali

Gunner_995 komentarzy: 655016.02.2010, 23:15

Proszę was nie kraczcie bo my to musimy wygrać!!!

kamillg90 komentarzy: 3416.02.2010, 23:12

PvL - powiedziałby, że dużo kontuzji było, więc tak się mogło stać :P

Gunner_995 komentarzy: 655016.02.2010, 22:58

Nom ta przerwa musi wyjść nam na dobre i tak też się stanie :)
GO GO GUNNERS

Szef komentarzy: 1303516.02.2010, 22:53

nam to by sie przydalo chyba pol roku przerwy zeby wszyscy wyzdrowieli

pawgaw100 komentarzy: 47316.02.2010, 22:20

Oby ta tygodniowa przerwa dobrze wpłynęła na zawodników przed jutrzejszym meczem:)

Armata25 komentarzy: 88316.02.2010, 21:58

No, oby dzięki tej przerwie nasi zagrali jutro pełni świeżości, i w pięknym stylu wygrali ten mecz.
Ewentualnie może być remis, byle bramkowy, zawsze to lepiej przed rewanżem w domu.
Choć liczę, że nasz rodak zachowa czyste konto a Benek w końcu strzeli.

pedro61 komentarzy: 219916.02.2010, 21:56

Dzięki temu jest trochę czasu na wylizanie się z odniesionych urazów oraz regenerację sił.

PvL komentarzy: 185016.02.2010, 21:55

Ciekaw jestem co by powiedział Boss na konferencji w razie ewentualnej porażki z Porto : )
Miejmy nadzieję, że do niej nie dojdzie.

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26416.02.2010, 21:51

Mieliśmy czas na odpoczynek, miejmy nadzieję że przyczyni się to w pewien sposób do naszego zwycięstwa jutro :)

kamillg90 komentarzy: 3416.02.2010, 21:51

Należała się chłopakom przerwa po takim maratonie :) Miejmy nadzieje, że tak jak mówi Boss, wyjdzie im to na dobre :)

Piotrex komentarzy: 112916.02.2010, 21:17

Dobrze ,że nie graliśmy w weekend dzięki czemu zespół będzie bardziej świeży na pojedynek z Porto.