Wenger: Żądza wygranej bardzo nam pomogła

Wenger: Żądza wygranej bardzo nam pomogła 11.02.2013, 15:28, Marcin Stefaniak 16 komentarzy

Arsene Wenger przyznał, że zaciętość i walka do końca w drugiej połowie meczu z Sunderlandem pozwoliła Kanonierom sięgnąć po bardzo ważne 3 punkty.

W pierwszej połowie to podopieczni Wengera prowadzili grę i wyszli na prowadzenie dzięki trafieniu Santiego Cazorli, ale po zmianie stron gospodarze doszli do głosu i gdyby nie fenomenalna gra Wojciecha Szczęsnego i Bacary'ego Sagny, mecz mógł skończyć się innym wynikiem.

- To dla nas bardzo ważna wygrana. Jestem zadowolony nie tylko z 3 punktów, ale także ze stylu, w jaki je wywalczyliśmy. Mieliśmy świetne momenty, ale byliśmy też gotowi na grę w defensywie. Walczyliśmy do samego końca i utrzymaliśmy prowadzenie.

- Jedynymi złymi informacjami są czerwona kartka Carla i nasza nieskuteczność. Tworzyliśmy sobie wiele szans i mogliśmy strzelić nawet 6 czy 7 bramek. Poza tym były to fantastyczne zawody. Wielokrotnie wątpiono w nasz charakter, ale dziś dobitnie go pokazaliśmy.

- Podobała mi się końcówka meczu. Broniliśmy się to prawda, ale robiliśmy to jak szaleni i to było genialne. Wybijaliśmy dosłownie każdą piłkę, która leciała w pole karne. Czasami po prostu wystarczy się starać, nawet jeśli niektórzy piłkarze nie grają na swoich pozycjach. Chęć wygranej bardzo nam pomogła.

Zdygany komentarzy: 135611.02.2013, 21:24

City w słabej formie , ****si w słabej formie . Jeszcze Utd złapie słaba forme i zobaczmy jak to bedzie wygladac :)

Marcel90 komentarzy: 817811.02.2013, 18:41

Fajny scisk sie zrobil :) Niech City potraca dalej punkty to bedzie dopiero ciekawie :p

Yakub97 komentarzy: 574611.02.2013, 16:49

Cos nie powiedzial ze nyla jakosc w tych wybiciach :D

Verminator97 komentarzy: 1490011.02.2013, 16:47

Każde 3 punkty muszą nas cieszyć!!!

K4n0ni3R komentarzy: 97011.02.2013, 16:35

Jak dla mnie nie ma się czym podniecać wygraliśmy ze średniakiem na ich obiekcie i to by było na tyle a gdybyśmy byli skuteczniejsi już po pierwszej połowie mecz był by pod kontrolą z 3 bramkami przewagi.. Z Bayernem trzeba wykorzystać wszystko co jest do wykorzystania bo tam nie będzie tyle sytuacji..

IanWright komentarzy: 70111.02.2013, 16:33

W sumie każde 3 punkty cieszą, a wygrana w FA CUP potrójnie ;-)

arsenalfan98 komentarzy: 91611.02.2013, 16:33

@lays
No tak ogłośmy klubową żałobę z powodu zwycięstwa nad słabiej notowanym klubem.

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57011.02.2013, 16:12

Było, minęło teraz piłkarze muszą myśleć o meczu z Blackburn. Żądza wygrania FA Cup musi im się jakoś zbiorowo udzielić.

afckonrad9101 komentarzy: 783411.02.2013, 16:07

lays
Pff o jakich czsach kolego mowisz? Chyba o zamierzchlych z Henrykiem, Vieira i Bergkampem, bo z RvP i Fabregasem chyba tam nie wygralismy o ile dobrze kojarze, a jezeli bylo inaczej to mnie oswiec..

Lr556 komentarzy: 153611.02.2013, 16:06

Tylko się nie podniecajcie...

Lukiner komentarzy: 194911.02.2013, 16:02

lays

Cieszymy się, bo graliśmy osłabionym przez kontuzję składem, no i w sumie 1/3 meczu w 10? Jak tu się nie cieszyć?

lays komentarzy: 3987111.02.2013, 15:56

Wstyd... m sie juz podniecamy zwyciestwami nad Sunderlandem ludzie :D ... widzicie gdzie teraz jest ten klub ? masakra :( teraz juz zwyciestwo z sredniakiem nas cieszy... kiedys to nie bylo mowy o porazce...

Rider komentarzy: 242211.02.2013, 15:53

z takim squadem wygrać to było coś

AnimeFan komentarzy: 52811.02.2013, 15:35

Teraz żeby tylko nie zaliczać głupich wpadek. Możemy wyeliminować Bayern, 2-3 miejsce w lidze też jest realne ("tylko" 9 pkt do MC, a my już nie takie straty odrabialiśmy :D)