Benik Afobe, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w Sheffield Wednesday, we wczorajszym meczu ligowym z Reading strzelił swego premierowego gola w barwach Sów.

Anglik wpisał się na listę strzelców w 58. minucie, a 15 minut później opuścił boisko.

W Sheffield na wypożyczeniu gra również inny Kanonier - Damian Martinez - jednak on całe spotkanie z Reading przesiedział na ławce rezerwowych.

Reading 0-2 Sheffield Wednesday

10’ [0 – 1] M. Aguire (k.)

58’ [0 – 2] B. Afobe

Eduardo15 komentarzy: 1149 newsów: 510.02.2014, 02:03

Był to drugi występ Afobe w barwach Sheffield. W pierwszym meczu z Barnsley (wygrana Sheffield 1-0) Benik grał do 70 minuty.

Ogólnie w Sheffield zagrał 143 minuty i strzelił 1 bramkę. Został wypożyczony 30.01.2014 :)

I tak, jak mówi AlexVanPersie - oby to była jego reaktywacja! Chociaż wątpię, żeby jeszcze zrobił u nas karierę.

roman98 komentarzy: 993 newsów: 40310.02.2014, 01:11

mam pytanie...
byl to debiut Afobe w Sheffield?

AlexVanPersie komentarzy: 806409.02.2014, 23:29

Benik Reaktywacja?

Bardzo na niego liczyłem kiedyś, a tu brameczka w Championshipie ni z tego ni z tamtego.

Może jeszcze będzie z niego tajga

AaronRamsey2001 komentarzy: 22109.02.2014, 21:36

Moze w przyszlym sezonie bedzie dobrym zmiennikiem Ziru , wole jego niz Bendtnera

Kiepomen komentarzy: 432909.02.2014, 21:22

Giroud by nie trafił ;)

Paniu76 komentarzy: 1246409.02.2014, 21:13

Rozstrzelał się ładnie, oby tak dalej

AfganskiMudzahedini komentarzy: 370009.02.2014, 16:02

Widzę, że wiesz czym jest ironia geniuszu.

Arce komentarzy: 110409.02.2014, 16:01

@Afganski"coś tam"

chyba kpisz ze jeden gol dobrze wykonany technicznie robi z Afobe lepszego napastnika od "Żiru" ... moze i Wenger popelnil blad nie kupujac napastnika w zimie ale nikt nie ma prawa go wyautowywać, więc wyciagnij kredki i maluj....

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 109.02.2014, 15:59

Sakahai, taa ^v^

AfganskiMudzahedini komentarzy: 370009.02.2014, 15:31

Piękna bramka, co za wyszkolenie techniczne, bardzo ładny strzał. Giroud out, Wenger out taki talent jak Afobe marnuje sie na wypożyczeniach a takie drewno jak Giroud gra w pierwszym składzie ! Kpina !

GROMALL komentarzy: 509009.02.2014, 14:26

Ważne , że strzela , kiedyś może dostanie jakąś szansę od Wengera :)

Sakahai komentarzy: 206009.02.2014, 14:21

To ten obiecujący bramkarz Reading, który się interesowaliśmy..?

Verminator97 komentarzy: 1490009.02.2014, 14:15

Dobrze, że strzela. Może jeszcze kiedyś otrzyma szansę od Wengera. To był wielki talent, ale ta straszna kontuzja zahamowała jego rozwój. Szkoda bo zapowiadał się na świetnego snajpera, ale jeszcze bym go nie skreślał. Nie wiem czemu, ale bardzo lubię Afobe. :p

CesK komentarzy: 210709.02.2014, 14:09