Wilshere: Cieszę się futbolem

Wilshere: Cieszę się futbolem 29.12.2017, 12:30, Patryk Bielski 15 komentarzy

Jack Wilshere udzielił wywiadu dla oficjalnej witryny klubowej po wczorajszym zwycięstwie z Crystal Palace. Anglik był jednym z wyróżniających się piłkarzy na murawie i zaliczył piękną asystę przy trafieniu Alexisa na 3-1.

O tym, jak łatwo jest grać za plecami Alexisa...

Alexis podchodzi pressingiem do przeciwnika, szybko obraca się z piłką, przez co znacznie utrudnia życie obrońcom rywali, a wówczas my mamy więcej czasu na rozegranie piłki. Między innymi dzięki temu zdobyłem dzisiaj asystę.

Czy czuje, że wrócił do swojej najlepszej formy...

Trudno powiedzieć. W zeszłym roku byłem zadowolony ze swojej dyspozycji, a teraz jestem prawdopodobnie jeszcze lepszy. Czuję się lepiej, jestem w pełni gotowy do gry i z każdym meczem nabieram rozpędu. Cieszę się futbolem. To kolejny mecz i kolejne trzy punkty, dlatego jestem szczęśliwy.

Czy spodziewa się, że wkrótce podpisze nowy kontrakt...

Pytałem o to Bossa, a on stwierdził, że chce tych rozmów, dlatego czekam, kiedy się do mnie odezwie. Jestem pewny, że wkrótce się to stanie.

Czy trzy punkty "smakują" lepiej na wyjeździe niż u siebie...

To ciężki teren, do którego musisz przywyknąć, podobnie jak do nieco innego futbolu, i sądzę, że nieźle sobie poradziliśmy. W drugiej połowie był moment, zaraz po zdobyciu bramki wyrównującej, w którym rywal był ekipą przeważającą. Musieliśmy to przeczekać i uderzyliśmy ze zdwojoną siłą z kontrataku, po czym mecz był niemal zamknięty. Jesteśmy zadowoleni.

Crystal PalaceJack Wilshere autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 605002.01.2018, 10:54

Jack - Kanonier z krwi i kości.

illpadrino komentarzy: 11992 newsów: 330.12.2017, 05:21

@metjuAFC: Trzeba mu dać szansę i dawać grać od początku mimo zdrowego Ramseya. Inaczej Wilshere znowu stanie w rozwoju... i straci pewność siebie. Lepiej wyglądamy z nim i to nie jest żadne odkrycie ameryki, bo wtedy gramy dwójką zawodników w środku pola a nie z jednym kiedy gra Ramsey.

Dużo Zdrowia a reszta sama przyjdzie.

Gunner18AFC komentarzy: 3031 newsów: 329.12.2017, 21:37

Jako naczelny hejter Wilshera w ostatnich tygodniach muszę przyznać ze wczoraj jego gra wyglądała dobrze. Nawet Xhaka w duecie w Jackiem wygladal lepiej. Mysle ze Ramsey moze miec trudno wrocic do skladu. Zobaczymy jak sie Jack spisze w meczach z lepszymi zespolami

Marcinafc93 komentarzy: 3115829.12.2017, 19:23

Do Santiago to mu daleko, oj bardzo daleko

Power10 komentarzy: 126829.12.2017, 14:24

Miałem wrażenie, że w kilku sytuacjach stary Jack wsadziłby nogę. Wiadomo co przeszedł rozumiem gościa. Ulubiony kanonier od czasów odejścia Cesca

Argudo komentarzy: 10885 newsów: 629.12.2017, 14:04

Jack mógłby być dziś znacznie wyżej, gdyby nie kontuzje. Ale miejmy nadzieję, że to już za nim i wkrótce stanie się ważnym elementem układanki Wengera.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268329.12.2017, 13:59

... potrzeba 4 obrońców

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268329.12.2017, 13:59

@DexteR_000:

A to jakiś przepis na mistrzostwo z DMem jest??!

Jeśli ktoś śledził (dokładniej) karierę Jacka w reprezentacji Anglii to wie iż zaczynał w niej grać właśnie jako zabezpieczający tyły. Później grał już typowego DMa.
Chociaż w moim ustawieniu nie potrzeba takiego.

emes37 komentarzy: 28929.12.2017, 13:49

Ciągle w Ciebie wierzę Wilshere! Posadz Ramseya na tej ławce.

DexteR_000 komentarzy: 683729.12.2017, 13:49

@Nomad: A kto by byl dmem? Santi?Rosa? Jack?

metjuAFC komentarzy: 4991 newsów: 129.12.2017, 13:01

Jak dla mnie nasza gra z Jackiem wygląda lepiej niż z Ramseyem. Dodatkowo Xhaka się poprawia mając obok siebie Anglika. Pytanie tylko jak długo Wilshere wytrzyma pracując w obronie i rozgrywając. Jack to dobry zawodnik i widać, że dojrzał piłkarsko, ale nadal ma jedną poważną wadę, mianowicie za długo holuje piłkę często wpadając z nią w 2-3 obrońców rywala co powoduje stratę futbolówki.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268329.12.2017, 12:50

Zastępstwo to to nigdy nie będzie 1:1. Ale są podobieństwa...

Z tych piłkarzy obiecujących i z tych maestro.. pięknie wyglądała by linia:

Santi - Jack - Rosa

Szkoda, że nie doczekaliśmy....... Nie wydaje mi się by Cazorla wrócił jeszcze na coś więcej niż wracał Rosicky..

ProroK komentarzy: 76429.12.2017, 12:46

Takiego Jacka chcemy oglądać ;) Odpukać kontuzje i mamy zastępstwo za Santiego :)

Elastico07 komentarzy: 1015529.12.2017, 12:41

Wilshere za niedługo na kapitana, prawdziwy kanonier z charakterem! oby kontuzje Cię omijały.

kanonier91 komentarzy: 453329.12.2017, 12:37

Zawsze wierzyłem ze Jack to nasza perełka. Tylko żeby kontuzje na dobre go opuściły i będzie mega pociecha z niego !

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38296393
2. Liverpool38288292
3. Chelsea382111674
4. Tottenham382251171
5. Arsenal382231369
6. Manchester United3816101258
7. West Ham381681456
8. Leicester3814101452
9. Brighton3812151151
10. Wolves381561751
11. Newcastle3813101549
12. Crystal Palace3811151248
13. Brentford381371846
14. Aston Villa381361945
15. Southampton389131640
16. Everton381162139
17. Leeds389111838
18. Burnley387141735
19. Watford38652723
20. Norwich38572622
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2313
Heung-Min Son237
Cristiano Ronaldo183
H. Kane179
S. Mané162
Kevin De Bruyne158
Diogo José Teixeira da Silva154
J. Vardy152
W. Zaha141
R. Sterling135
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9
Gracz lipca wybór redaktorów Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
10
Gracz lipca wybór użytkowników Gabriel Martinelli
Gabriel Martinelli
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl