Wracamy do gry! Szlagier 30. kolejki PL: Arsenal vs Liverpool

Wracamy do gry! Szlagier 30. kolejki PL: Arsenal vs Liverpool 02.04.2021, 13:26, Patryk Bielski 862 komentarzy

Powrót naszej strony do sieci idealnie zbiegł się w czasie ze wznowieniem rozgrywek Premier League po dwutygodniowej przerwie na spotkania reprezentacyjne. Zaczynamy z wysokiego C, bo już jutro o godzinie 21:00 czeka nas hit 30. kolejki ligi angielskiej, w którym na Emirates Stadium podopieczni Mikela Artety podejmą ekipę Liverpooolu.

Choć w obecnym sezonie to raczej mecz drużyn środka tabeli, niżeli spotkanie na szczycie, to nie należy zapominać, że The Reds wciąż są aktualnym mistrzem Anglii i z pewnością łatwo nie oddadzą walki o miejsce premiowane grą w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Obecnie piłkarze Kloppa zajmują siódmą lokatę, tracą do czwartej Chelsea 5 oczek i gromadząc na swoim koncie 46 punktów. To o 4 więcej niż dziewiąty Arsenal. W ostatnich pięciu spotkaniach Liverpool aż trzykrotnie schodził z murawy pokonany, a dwa razy wygrywał. Nieco lepszą statystyką mogą pochwalić się zawodnicy Artety, którzy w porównaniu do swoich jutrzejszych rywali zgromadzili dwa oczka więcej.

The Reds niemal cały sezon zmagają się z problemami w defensywie wynikającymi z kontuzji kluczowych piłkarzy. Nie inaczej będzie jutro. W zespole gości zabraknie Gomeza, Matipa, van Dijka oraz kapitana - Hendersona. Arteta również ma o czym myśleć, bowiem niepewni występu są Bukayo Saka i Emile Smith Rowe, którzy w obecnych rozgrywkach byli motorem napędowym Kanonierów.

Jeszcze do niedawna bezpośrednie pojedynku obu drużyn najczęściej kończyły się łatwym zwycięstwem Liverpoolu, ale ten trend zaczął się powoli zmieniać. Na pięć poprzednich meczów londyńczycy dwukrotnie wygrywali (w Pucharze Wspólnoty oraz EFL Cup), dwa razy remisowali i raz schodzili z boiska pokonani. Jak będzie tym razem? Wszystko zależeć będzie od tego, jaki Arsenal wyjdzie na murawę Emirates Stadium. Czy to będzie zespół, który widzieliśmy w pierwszej połowie spotkania z Młotami, czy ten z drugiej części derbów Londynu, który potrafi docisnąć swojego rywala. O tym przekonamy się jutrzejszego wieczoru.

Rozgrywki: 31. kolejka Premier League
Miejsce: Anglia, Londyn, Emirates Stadium
Data: Sobota, 03.04.2021, godzina 21:00 czasu polskiego
Sędzia: Martin Atkinson
Transmisja: Canal+ Family (Pol)

Typ Kanonierzy.com: 2-1 - kurs 3.20 - obstaw teraz w STS!
Przeczytaj więcej w na temat STS kod promocyjny.

varatas komentarzy: 256503.04.2021, 22:40

@tom8203: A jakich klasowych ma Leicester, które rywalizuje. Nie ma więcej, niż Arsenal.

Cartman_KG komentarzy: 363303.04.2021, 22:40

Gabryś tragedia dziś.... Oj tragedia.

sebaarsenal komentarzy: 159803.04.2021, 22:40

Arteta WON

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125103.04.2021, 22:40

Wyglądam chyba teraz jak Lacazette w pierwszej połowie. Oczy krwawią.

Spejsik komentarzy: 341503.04.2021, 22:39

@tom8203: Rozumiem, że taki WH ma lepszych piłkarzy?

Mickeylo komentarzy: 272803.04.2021, 22:39

Już wolałem fryza Gervinho niż te jego warkoczyki, naprawdę.

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52403.04.2021, 22:39

@NineBiteWolf napisał: "Martinelli dostaje aż 13 minut w spotkaniu ligowym, i to przeciwko mistrzom Anglii! Niezwykle odważna decyzja młodego trenera Arsenalu"

I to w momencie, gdy losy meczu nie są jeszcze przesądzone. Widać dużą wiarę w jego umiejętności.

tom8203 komentarzy: 150403.04.2021, 22:38

Słuchajcie tu nie ma problemu z menadżerem ,zrozumcie w końcu że nie ma klasowych graczy żeby rywalizować w pl

varatas komentarzy: 256503.04.2021, 22:38

@swistak86: Faktycznie, bo rozgrywał tak świetny mecz, że zaliczył 1 odbiór heh :D

daniken komentarzy: 349603.04.2021, 22:38

Aubameyang jest już legendą Arsenalu?
A czym sobie na to miano zasłużył?
Chyba mnie coś ominęło ^^

tomash473 komentarzy: 211503.04.2021, 22:38

PL już stracona, ale nie mam żalu, bo z taką grą to do Chamiponship, a nie do Champions League. Została już tylko LE, choć to też tylko teoria, bo z taką grą Czesi wybiją nam piłkę z głowy. To będzie wisienka na torcie kompromitacji. Zawsze można powiedzieć, że brak dwóch nastolatków ESR i Saki zaważyło na dyspozycji w tym meczu XD I ten Auba w tych warkoczykach... na insta może i robi szał, ale to wszystko.

Craz komentarzy: 356303.04.2021, 22:37

Ponad rok z Arteta, a tu nadal dramat. Najgorsze, że nie ma kogo za niego wziąć

Janusz_Kanonier komentarzy: 29403.04.2021, 22:37

Auba i ta jego fryzurka upośledzonego pedryla.

bestzarogiem komentarzy: 25603.04.2021, 22:37

my mamy skład z którym top 4 iest jak najbardziej osiągalne, ta gra to nie wina składu tylko niestety wizji artety

TrueGunner komentarzy: 106003.04.2021, 22:37

77 minut za późno

bizooon komentarzy: 690003.04.2021, 22:37

@swistak86: racja

Dziadyga komentarzy: 825703.04.2021, 22:37

@illpadrino napisał: "Auba = Ozil po kontrakcie."

Na początku sezonu pisałem,że śmierdzi kompletnie Ozilem(pierwsze 5meczów Gabona po podpisie to tez juz nie mało meczów do oceny) to byłem od narzekaczy wyzywany,że to przypadek i zaraz "wróci" a tu była normalna ocena człowieka który ma oczy otwarte i niestety sprawdziło się.Atak Gabon-Laca niestety do wymiany,tylko na kogo to nie mam pomysłu.

DexteR_000 komentarzy: 762503.04.2021, 22:37

Auba albo jest totalnie pod forma albo ma już wyjeb.. w ten klub po podpisaniu kontraktu. W sumie to jedno i drugie.

arsenallord komentarzy: 29696 newsów: 11703.04.2021, 22:36

@NineBiteWolf: Nie zmieniają się że jego fanboje zawsze go wytłumaczą

bizooon komentarzy: 690003.04.2021, 22:36

@bizooon: no bez kitu

Spejsik komentarzy: 341503.04.2021, 22:36

@D14 napisał: "Cały mecz w wykonaniu Arsenalu przypomina mi 1 połowe Polski z Anglią. Quality na poziomie przestraszonych dzieciaków"
Według mnie w pierwszej połowie reprezentacja grała lepiej, niż obecnie Arsenal.

TakKrzysiu komentarzy: 893603.04.2021, 22:36

Jestem bliski stania się Arteta-outem za Martinelliego i Willianem przed nim, oraz z powodu Auby, chore zachowanie trenera od miesięcy.

(wiem, teraz Martinelli wchodzi, ale za późno.)

swistak86 komentarzy: 119403.04.2021, 22:36

tak w ogóle to dwie bramki z prawego skrzydła, zejście Tierneya i po meczu ;/

Ja sie nabawilem biegunki of tego wszystkiego. S..ć sie chxe od patrzenia na to. Dosłownie

michalmsos komentarzy: 156503.04.2021, 22:36

Dobra... mozecie polecic jakis film na wieczór?
Cos lekkiego i fajnego:)?

cwalin komentarzy: 236403.04.2021, 22:36

Panowie ale kogo obchodzi granie przy pustych trybunach w faszystowskiej Anglii gdzie zawodnicy klecza aby upamiętnić bandytów z blm?

tom8203 komentarzy: 150403.04.2021, 22:36

Wynocha z nim !!

Dominik11 komentarzy: 2016303.04.2021, 22:36

No super schodzi nasza legenda.

Auba sorry ale z taką grą to ty idź do domu i jak złapiesz jaką kolwiek formę to wróć a jak nie to Goodbye.

Facet3miasto komentarzy: 51403.04.2021, 22:36

Auba :) 75 min za długo dziś na murawie

bestzarogiem komentarzy: 25603.04.2021, 22:36

kurna nie mógł tej zmiany zrobić 30 minut temu?

Moegi14 komentarzy: 177403.04.2021, 22:35

I przyszły sezon też zmarnowany będzie jak Arteta zostanie.

TheRealBart komentarzy: 58503.04.2021, 22:35

Przynajmniej Gabi wchodzi, jakiś plus

dellz12 (zawieszony) komentarzy: 10703.04.2021, 22:35

Lacazettowi odbierają piłkę, a On rękami macha XD.

cieniak14 komentarzy: 172703.04.2021, 22:35

Gra to syf, a on i tak nie da szansy pograc Gabiemu.

bizooon komentarzy: 690003.04.2021, 22:35

@sebaarsenal: @sebaarsenal napisał: "Gdzie zmiany? Co dalej na boisku robi Gabon ? Beka"
Przed zmianą było 0-0, lepiej nie psuć wyniku. 0-2 to nie pogrom jeszcze XD

daniken komentarzy: 349603.04.2021, 22:35

ale najlepsze jest to jak czytam że brakuje tego ciula czaki ^^ xaxa hahah heheh

varatas komentarzy: 256503.04.2021, 22:34

@tom8203: haha i ten tradycyjny ból d*** - piękne

D14 komentarzy: 436503.04.2021, 22:34

Cartman_KG komentarzy: 363303.04.2021, 22:34

@Mickeylo: na plecach będzie miał pelerynę jak jego bohater batman xD

swistak86 komentarzy: 119403.04.2021, 22:34

ej ale tak serio ktoś widział Odegaarda ?

FanekAFC komentarzy: 511203.04.2021, 22:34

Elneny idealnie odzwierciedla nasz poziom i styl gry.

Moegi14 komentarzy: 177403.04.2021, 22:34

Hehe przecież to było pewne Live ostatnio gra przyzwoicie co na nas wystarczy.

DexteR_000 komentarzy: 762503.04.2021, 22:33

@NineBiteWolf: Wbrew pozorom z 4 metra łatwiej obronic niż z 8 ale rozumiem co miałeś na myśli i jestem podobnego zdania.

Grudi1 komentarzy: 4703.04.2021, 22:33