Wtorkowe wyniki Ligi Mistrzów

Wtorkowe wyniki Ligi Mistrzów 27.09.2011, 23:15, Sebastian Czarnecki 24 komentarzy

We wtorek rozegrano pierwsze osiem spotkań drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dzisiejszego wieczora mierzyły się ze sobą grupy A-D, zaś jutro czeka nas kolejne osiem meczów - grup E-H. Warto dodać, że dzisiejsza Liga Mistrzów przyniosła nam aż 23 bramki, co daje średnią 2.8 bramki na spotkanie!

Grupa A

Bayern Monachium 2-0 Manchester City

38' [1-0] Mario Gomez

45' [2-0] Mario Gomez

Napoli 2-0 Villarreal

14' [1-0] Marek Hamsik

17' [2-0] Edinson Cavani (k)

Grupa B

CSKA Moskwa 2-3 Inter Mediolan

6' [0-1] Lucio

23' [0-2] Giampaolo Pazzini

45' [1-2] Alan Dżagojew

77' [2-2] Vagner Love

79' [2-3] Mauro Zarate

Trabzonspor 1-1 OSC Lille

31' [0-1] Moussa Sow

75' [1-1] Gustavo Colman (k)

Grupa C

Manchester United 3-3 FC Basel

16' [1-0] Danny Welbeck

17' [2-0] Danny Welbeck

58' [2-1] Fabian Frei

60' [2-2] Alexander Frei

78' [2-3] Alexander Frei (k)

90' [3-3] Ashley Young

Otelul Galati 0-1 Benfica Lizbona

40' [0-1] Bruno Cesar

Grupa D

Olympique Lyon 2-0 Dinamo Zagrzeb

23' [1-0] Bafetimbi Gomis

42' [2-0] Bakary Koné

Real Madryt 3-0 Ajax Amsterdam

25' [1-0] Cristiano Ronaldo

41' [2-0] Kaka

49' [2-0] Karim Benzema

Liga Mistrzów autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
ArsenalFan92 komentarzy: 183528.09.2011, 17:37

Zaskoczenie United i Lille. Trudno, ciekawe jak by dziś zagramy, liczę na wygraną!

mitmichael komentarzy: 4924328.09.2011, 16:46

United jak zwykle farta musial miec bo jakby inaczej, Bayern pokazał klase i jak dla mnie jest jednym z faworytow tej edycji a z ich grupy jak dla mnie predzej awansuje dalej Napoli niz City.

Md13 komentarzy: 16228.09.2011, 16:43

Brawo dla Bayernu. Świetny mecz w wykonaniu Bawarczyków (przynajmniej do 51 min, potem musiałem przestać oglądać). Z taką formą mój drugi ulubiony klub bez problem w Niemczech sobie poradzi. Czekam na co najmniej pół-finał, no chyba, że wcześniej spotkają się z Arsenalem.

HusarzAFC komentarzy: 150228.09.2011, 15:27

Nigdy nie pomyślałbym, że bedę się cieszył ze zwyciestwa Bayernu Monachium.

huberto komentarzy: 16728.09.2011, 13:58

Widzę, że Inter zaczyna się budzić, po tych słabszych wynikach. Manchester United znów strzela w ostatnich minutach Ci to mają farta.

Vendetta komentarzy: 277828.09.2011, 13:15

Bardzo dobrze, że City przegrało... Liczyłem jeszcze na porażkę MU, ale oni to zawsze mają farta!

paci014 komentarzy: 66828.09.2011, 12:33

i gdzie te boskie i piekielnie mocne City? :) biegali wczoraj za bayernem jak dzieciaki z piaskownicy ;] nasriemu aż z ryja kapało, nie wiem czy pan 50mln aguero w ogole był na boisku, a clichy wyglądał przy rafinii tak cienko, że musiał zrobić żółtą by ludzie zapamiętali czy w ogóle grał :) pięknie się oglądało ten mecz kibicując nawet niemcom ;D jak nasriego zrzucał z boiska to myślałem że nosze będą potrzebne :) a co do man utd to zawalili mi kupon prowadząc 2:0 ;) jednak wszystko się kiedyś kończy - czas na Arsenal! ;D

hei007 komentarzy: 352828.09.2011, 10:36

Szkoda, że Man Utd szczelił w 90 minucie.

entap komentarzy: 151328.09.2011, 08:54

najbardziej cieszyłem się wczoraj z porażki City i studia Nsport jak pokazali tabele grupy A, a tam $City z 1 pointem :) do tego w następnym meczu z Villarreal wcale nie muszą wygrać ;] może przez te niepowodzenia i w lidze się posypia. Mancini tak jak zawsze uważałem jest słabym trenerem i dobrze ze jest w City ;]

KanonierTH1411 komentarzy: 482828.09.2011, 08:49

Bayern oprócz 1 kolejki Bundesligi leje wszystkich bez wyjątku i to niemal zawsze z handi. To co Zrobił ManUtd to wstyd i hańba nie tylko dla nich ale i dla całej Premiership....

piotr12ek komentarzy: 35928.09.2011, 06:58

Przy realu jest błąd jak kaka i benzema strzelili na 2 0

Patrycek4 komentarzy: 16528.09.2011, 00:28

manchestercity.pl/news/mancini-tevez-skonczony-w-city-4632.html

Patrycek4 komentarzy: 16528.09.2011, 00:19

jak ja nie lubię tych drużyn z manchesteru ;)

ik22 komentarzy: 17 newsów: 328.09.2011, 00:11

jak moze mu odmowic jak ma kontrakt i laski nie robi ?:D

grzegorz1211 komentarzy: 1030228.09.2011, 00:07

Tevez odmówił Manciniemu wyjscia na boisko :) haha co za drużyna :)

ik22 komentarzy: 17 newsów: 328.09.2011, 00:06

a tak wgl trabzonspor ma juz 4 punkty xD masakra ;D

ik22 komentarzy: 17 newsów: 328.09.2011, 00:05

lol to lebki co przeszly do city maja teraz xD remis i w dupe a muly dwa remisy xD wszystko spoko byle bysmy my tlko wygrali :D

po cichu licze ze man city nie wyjdzie z grupy chociaz jeszcze za wczesnie na takie marzenia :D

fabregas1987 komentarzy: 2581728.09.2011, 00:03

r10oney --> moze z MU ?? :D

a co do meczy to polecam sobie obejrzec mecz Real - Ajax i akcje przy bramce C.Ronaldo, dawno nie widzialem z ich strony takiej zespolowej pilki o.O

pelek komentarzy: 214628.09.2011, 00:03

Dżagojew job twoju mać co on jeszcze robi w tym CSKA.

AtheneWins komentarzy: 6443 newsów: 227.09.2011, 23:52

Gratulacje dla Nasriego.

Droga po tytuły zaczyna się świetnie!!

r10oney komentarzy: 2127.09.2011, 23:41

Wy sie nie smiejcie z Manchesterów, tylko wstawcie sondę, z kim Arsenal zagra w kolejnej fazie LE :D

krobertk komentarzy: 16327.09.2011, 23:41

Chciałbym aby City nie wyszło z grupy. GO GO NAPOLI!!!!!!!!!!!!

grzybek88 komentarzy: 69227.09.2011, 23:23

Manchestery zdychają i tak ma być !!! ;]

eisz komentarzy: 48927.09.2011, 23:22

Ależ mnie cieszy porażka $ity! Mam nadzieję że nie wyjdą z grupy a Nasri i Clichy przekonają się o wartości swojego nowego zespołu.