Wyjściowe jedenastki - 7 zmian w ekipie Arsenalu

Wyjściowe jedenastki - 7 zmian w ekipie Arsenalu 03.04.2010, 15:41, Mateusz Marchewka 63 komentarzy

Już za parę minut na Emirates Stadium rozpocznie się mecz 33. kolejki Barclays Premier League pomiędzy Arsenalem i Wolverhampton Wanderers. Znane są już składy obydwu drużyn na to spotkanie. W pierwszym składzie Kanonierów zobaczymy aż siedmiu zawodników, którzy nie znaleźli się w wyjściowej jedenastce na FC Barcelonę.

W ekipie Arsenalu nie wystąpią oczywiście kontuzjowani w ostatnim spotkaniu Cesc Fabregas, Anndrij Arszawin i William Gallas. Z koleji Samir Nasri, Nicklas Bendtner, Abou Diaby i Gael Clichy rozpoczną mecz na ławce rezerwowych. Do pierwszego składu wracają za to tacy zawodnicy jak Sol Campbell, Mikel Silvestre, Theo Walcott i Eduardo.

Arsenal

Almunia - Sagna, Campbell, Vermaelen, Silvestre, Song, Denilson, Rosicky, Walcott, Eboue, Eduardo.

Ławka rezerwowych

Fabianski, Clichy, Diaby, Nasri, Eastmond, Bendtner, Vela

Wolves

Hahnemann - Zubar, Craddock, Berra, Elokobi, Foley, Henry, Mancienne, Jones, Jarvis, Doyle

Hennessey, Ward, Edwards, Guedioura, Milijas, Iwelumo, Keogh

Premier LeagueWolverhampton Wanderers autor: Mateusz Marchewka źrodło: Arsenal.com
poprzednia12następna
rumun10 komentarzy: 1104.04.2010, 16:30

tak tak to też znakomity bramkarz ...
a i właśnie Almunia jest już troche stary i by się coś przydało;)

Matti komentarzy: 278704.04.2010, 00:41

rumun10---> Ja zamiast tych bramkarzy co wymieniłeś wolałbym Hugo Llorisa z Lyonu uważam ze on jest lepszy. Ale nie narzekajmy na Almunie w meczu z Barceloną w I połowie ładnie bronim gdyby nie on byłoby gdzie ze 3:0. Ale musie ze w letnim okienku przydałby sie jakiś nowy bramkarz właśnie np. Lloris. :)

rumun10 komentarzy: 1103.04.2010, 21:03

jak myślicie waszym zdaniem Arsenal powinien kupić nowego bramkarza? moja opinia to nawed potrzebują bo Almunia nie gra najlepiej(pozan ostatnimi meczami) a takiemu klubowi jak Arsenal należy się dobry bramkarz bardzo bym się cieszył jak by sciągneli Rene Adlera lub Sergio Asenjo ;)

kubss komentarzy: 46103.04.2010, 20:44

Benek sie rozkręca ;)

pedro61 komentarzy: 219903.04.2010, 19:24

Kilku piłkarzy odpoczęło przed bitwą na Nou Camp.

soprano komentarzy: 44703.04.2010, 18:02

Macie swojego Eduardo.Gość jest juz piłkarskim dnem... Polonia Bytom wita takich jak on...

lukasz19031989 komentarzy: 136203.04.2010, 17:07

Mimo tych zmian powinien Arsenal wygrać.
1:0 starczy.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36203.04.2010, 16:56

Walcott na razie się nieźle spisuję, szkoda, że Eduardo nie wykorzystał swojej akcji.

bartios komentarzy: 55903.04.2010, 16:49

O, wreszcie widzimy Silvestre w podstawowym składzie. No i pojawił się także Eduardo. Stawiam na 3-1 lub 2-1. Ma się rozumieć dla nas;)

Marchwik komentarzy: 868 newsów: 10803.04.2010, 16:43

kurde nigdy nie sądziłem, że to powiem, ale Sylvek gra całkiem dobry mecz:D
puki co to własnie ON, Song, Rosicky i bramkarz Wolves są najlepsi na boisku...;p

titi_henry komentarzy: 356803.04.2010, 16:38

Ogolnie troche chaosu i strzaly z daleka strasznie cienko. Ale na moje z taka gra strzelimy w koncu gola i tak ;)

titi_henry komentarzy: 356803.04.2010, 16:37

Jakby Rosicky byl Polakiem, to z jego slow uznalbym, ze powiedzial k... :D Bo tak widac bylo po mimice ust ^^

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 703.04.2010, 16:37

Diaby i Bendtner niech wejdą, proszę :|

titi_henry komentarzy: 356803.04.2010, 16:33

vP7 - gramy na pewno lepiej od Wilkow, tworzymy jakies tam okazje, nie jest zle ogolem. Ale na pewno moze byc lepiej.

vP7 komentarzy: 232003.04.2010, 16:28

jak tam idzie meczyc bo nie mogłem oglądać?

Barteqqqq komentarzy: 104303.04.2010, 16:25

Fajnie że Eduardo gra , można zobaczyć co potrafi

titi_henry komentarzy: 356803.04.2010, 16:19

Walcott ich jezdzi jak chce :)

gooner80 komentarzy: 129303.04.2010, 16:10

Muszę to z siebie wyrzucić, nasza obrona to śmiech na sali, kiedy Wenger w końcu zainwestuje normalną kasę i kupi jakiś przyzwoitych obrońców, nie tylko do podstawego składu ale też na ławkę? Ileż można grać jakimiś emerytami i modlić się żeby Gallas i Vermalen nie złapali kontuzji???

Theo44 komentarzy: 425903.04.2010, 15:59

to po prostu wstyd patrzac na ta nasza obrone....36-letni Campbel na srodku. Napewno wypocznie przed srodowym rewanzem i juz sie nie moge doczekac jego rajdow jeden na jeden Ibrahimovicem......no i Mikael...nasza ostoja defensywy.....zadnego srodkowego obroncy na lawce....no ale kupa kasy zaoszczedzonej. Poraz kolejny gratuluje panie Wenger kapitalnej polityki transferowej

Katie komentarzy: 552 newsów: 603.04.2010, 15:59

Nicklas odpocznie a Eduardo może odbuduje nieco swoją formę. Chciałabym zobaczyć w 2 połowie Eastmonda xD

Szef komentarzy: 1303503.04.2010, 15:58

uhuhu ale skladzik odmienny, widac ze Wenger oszczedza sklad na rewanz na Camp Nou, powinnismy sobie dac rade z Wilkami w takim skladzie bez problemu, licze na dobra postawe Walcotta i Eduardo

marcel134 komentarzy: 1082 newsów: 403.04.2010, 15:57

bez sensu... Dlaczego mówicie że Bendtner jest lepszy? Po prostu jest w lepszej formie. Ja bym nad resztę napastników wystawił Robina. On jest rzeczywiście najlepszy. Bendtner jest na równi z Eduardo mimo iż Chorwat nie jest zupełnie w formie. Dziś będzie miał okazję się w końcu pokazać i podreperować formę. Może nas pozytywnie zaskoczy? A może totalna klapa. Poczekajcie na mecz :D

Theo10 komentarzy: 824703.04.2010, 15:57

zuczek1987: Też o tym myślałem, ale stwierdziłem że to już by była przesada ;p

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9803.04.2010, 15:55

Ciekawa jedenastka. Dawno w składzie nie było Silvestre'a i widać, że Traore ma jakiś uraz bo to on powinien grać za Clichy'ego a nie Mikael. W ataku słabo spisujący się Eduardo gra od początku, i liczę że Chorwat pokaże, że na Emirates powinien zostać bo niestety ostatnimi czasy pokazuję się bardzo słabiutko i więcej siedzi na ławce niż gra w piłkę. Reszta w sumie nie jest zaskoczeniem ponieważ Boss daje odpocząć kluczowym zawodnikom przed rewanżem na CampNou i nie chce narażać takiego Nasriego czy Bendtnera na urazy. Liczę że spokojnie dziś wygramy przed własną publicznością i zainkasujemy "Wilkom" kilka bramek.

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 203.04.2010, 15:55

Całe szczescie ze dal odpoczac kluczowym gracza. w 45 min Song off Eastmond on. Jemu tez trzeba dac odpoczynek.

cypisek95 komentarzy: 43103.04.2010, 15:55

==>wielebnyigor
Jak Eduardo ma byc w formie jak grzeje ławke a Benthner czasem sczeli gola z 1 m

zuczek1987 komentarzy: 640303.04.2010, 15:55

ja bym wolcotta zostawił na ławie albo zmiana w 60 minucie na Vele i tak samo Song -> Eastmund

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 203.04.2010, 15:54

cięzko :)

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26403.04.2010, 15:54

Eksperymentalny skład ale może nam się udać. Nasriego brakuje, ciężko mi sobie wyobrazić naszą grę bez niego ale może się uda.

wigrus komentarzy: 24303.04.2010, 15:54

super skład, mi się bardzo podoba, mam nadzieje, że Eduardo zdobędzie bramkę :) Chciałbym zobaczyć Vele w II połowie.

Theo10 komentarzy: 824703.04.2010, 15:53

cypisek95: Bendtner jest naszym najlepszym napastnikiem po RvP, a na ławce siedzi prawdopodobnie nie dlatego że Eduardo jest lepszy tylko żeby odpocząć na Barcelonę.

Co do składu to mi się on podoba, trzeba dać odpocząć kluczowym zawodnikom na Barcę. Ciekawi mnie tylko czemu nie gra Traore tylko Silvestre? Traore ma jakąś kontuzję czy coś? Bo nie pamiętam.

mirand14 komentarzy: 66103.04.2010, 15:53

powinien Nasri grać w podstawowym

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52003.04.2010, 15:53

soprano --- eduardo będzie miał się szansę przełamać bo przeciwnik jest teoretycznie łatwiejszy jeśli tego nie zrobi w lato musi się zacząć roozglądać za nowym pracodawcą

voximdo komentarzy: 6403.04.2010, 15:53

@cypisek95, Bendtner ostatnio tylko potwierdza, że jest dobrym zawodnikiem i nie rozumiem osób które go ciągle krytykują...

wielebnyigor komentarzy: 18803.04.2010, 15:53

cypisek95---> Oczywiscie ze Bendtner jest w lepszej formie od Eduardo

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 403.04.2010, 15:52

Dla mnie skład jest ok. Wallcot gra, Chciałem zobaczyc Dudu bądz Vele od pierwszych minut i tak jest. Troszke moze martwić Silvestre ;p Rosicky wydaje mi sie ze dzis pokaze na co go stac xD

Sysiorr komentarzy: 4303.04.2010, 15:52

xantiv przegrać to spotkanie? to jest dobry skład. a kto według Ciebie ma zacząć spotkanie? Fabregas miał nagle się uzdrowić?

Maciekkk10 komentarzy: 258303.04.2010, 15:51

Żeby nie skończyło się jak z Birmingham, gdzie też się oszczędzaliśmy..

Skazz komentarzy: 16303.04.2010, 15:50

mi się skład podoba:) ciesze się, że Rosicky sobie porozgrywa i Walcott poszaleje powinno byc ok

vP7 komentarzy: 232003.04.2010, 15:50