Wyniki wtorkowych meczów Ligi Mistrzów

Wyniki wtorkowych meczów Ligi Mistrzów 20.11.2012, 22:42, Kamil 49 komentarzy

Dzisiejszego wieczora rozegrano osiem spotkań w ramach piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pragniemy państwu przedstawić wszystkie wyniki, które padły w rozegranych spotkaniach w grupach E - H.

Grupa E:

FC Nordsjaelland 2 - 5 Shakhtar Donetsk

24' [1 - 0] Nordstrand

26' [1 - 1] L. Adriano

29' [2 - 1] Lorentzen

44' [2 - 2] Willian

50' [2 - 3] Willian

53' [2 - 4] L. Adriano

81' [2 - 5] L. Adriano

Juventus 3 - 0 Chelsea

38' [1 - 0] Quagliarella

61' [2 - 0] Vidal

90' [3 - 0] Giovinco

Grupa F:

BATE 0 - 2 Lille

14' [0 - 1] Sidibe

31' [0 - 2] Bruno

Valencia 1 - 1 Bayern Munich

77' [1 - 0] Feghouli

82' [1 - 1] Müller

Grupa G:

Spartak Moskwa 0 - 3 Barcelona

16' [0 - 1] Alves

27' [0 - 2] Messi

39' [0 - 3] Messi

Benfica 2 - 1 Celtic

7' [1 - 0] O. John

31' [1 - 1] Samaras

71'[2 - 1] Garay

Grupa H:

CFR Cluj 3 - 1 Braga

7' [1 - 0] R. Pedro

15' [2 - 0] R. Pedro

17' [2 - 1] Alan

34' [3 - 1] R. Pedro

Galatasaray 1 - 0 Manchester Utd

54' [1 - 0] B. Yilmaz

Leehu komentarzy: 1049621.11.2012, 16:27

Widzę że Arsenal musi ratować honor Anglii. Zobaczcie kto strzela bramkę United, Burak to jednak świetny zawodnik, a pamiętam jak go wszyscy wyśmialiśmy na k.com jak był news że się nim interesujemy. ;P

SantiCazorla komentarzy: 2121.11.2012, 16:15

Spodziewałem się takich wyników, jednak nie byłem pewien przed meczem, że Juve aż tak rozprawi się z Chelsea. Bardziej ciekawią mnie rezultaty dzisiejszych starć

scKanonier94sc komentarzy: 318921.11.2012, 15:37

Zero niespodzianek , MU graly o nic, a i tak sa slabi na wyjazdach w LM. Chelsea ostatnio bez formy jako takiej, Barca jak juz musiala wygrac to wygrala, ale dziwne ze nie stracili bramki9 ale taki mecz musial w koncu nadejsc)

aaron komentarzy: 336521.11.2012, 15:26

ale JUVE pojechało

michal192837465 komentarzy: 765421.11.2012, 14:50

Chelsea przegrywa, Muły przegrywają, City też przegra. Tylko Arsenal wygra.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068721.11.2012, 14:37

Tym razem autobus Chelsea nie pomógł ;)

GregoryGJ komentarzy: 44321.11.2012, 14:27

Chelsea odpadnie ,autobus nie pomoze :p

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 121.11.2012, 09:19

Juventus to może tą edycję LM wygrać i powiem szczerze, że chciałbym aby tak się stało (pomijam Arsenal bo to oczywista oczywistość ale i tak patrząc obiektywnie na tą drużynę to nie mamy szans na Lige Mistrzów)

mitmichael komentarzy: 4924321.11.2012, 08:30

I ma Chelsea za swoje kombinowania. Grali bez napastnika tak jakby chcieli zremisowac ten mecz a teraz przez przegrana z Juventusem moze doprowadzic do tego, ze nie wyjda z fazy grupowej przez co Hazard sie załamie :D Manchester mial juz awans w kieszeni wiec mogli sobie pozwolic na granie rezerwami. Ciekawe czy teraz Snoop Dog po porazce Celticu dalej bedzie chciał wejsc w ten klub :P

piotrek08155 komentarzy: 19421.11.2012, 08:14

haha, chelsea out teoretycznie !!

AFC_JUVE_FAN komentarzy: 57121.11.2012, 07:41

TobiasRieper
to jest magia Szachtara :)

Endrjum komentarzy: 1356 newsów: 221.11.2012, 01:21

TobiasRieper - to było zakrzywienie czasoprzestrzeni. Oglądałem właśnie powtórkę na NSport i rzeczywiście bramki padały w takiej kolejności.

rayuuuu komentarzy: 313221.11.2012, 01:07

youtube.com/watch?v=_r1LhB2g8J0

Widzieliście to? Mało tego, zamiast podarować po tym wybryku gola to grali dalej!

TobiasRieper komentarzy: 20021.11.2012, 00:44

Wytłumaczy mi ktoś jak to się stało, że bramki na [2-3] i [2-4] zostały strzelone wcześniej, niż bramka na [2-2] :D?

schnor25 komentarzy: 1854621.11.2012, 00:23

* UEFA (ranking, oczywiście)

schnor25 komentarzy: 1854621.11.2012, 00:22

Z jednej strony dobrze gdyby nie awansowała Chelsea (City to już pozamiatane), wiadomo wróg, rywal, dla samopoczucia naszych fanów bardzo fajnie. Gorzej natomiast dla angielskiej piłki, obrazu ligi i punktów w rankingu fifa.

piciawpojedynke komentarzy: 14721.11.2012, 00:13

canalplus.pl/sport/liga-angielska

GŁOSOWANIE TRWA DO 26ego listopada !!!
GŁOSOWAĆ NA ARSENAL I WRZUCIĆ NA GŁÓWNĄ TO INFO !!!

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747421.11.2012, 00:11

gazeta wyborcza dala tytul ,,chelsea potrzebuje cudu,,
a ja caly czas nie kapuje przeciez czy to takie niemozliwe ze ukraincy pokonaja juve?

cudu to potrzebuje city a chelsea ma spokojnie 50 procent szans do awansu... choc mam nadzieje ze poleca

MUSC komentarzy: 9721.11.2012, 00:08

Co to samotnie będziemy stawiać czoła najlepszym drużynom Europy?

A bym zapomniał, jest jeszcze Arsenal:)

bartek19176 komentarzy: 14020.11.2012, 23:54

Oglądałem mecz jak dla mnie Hazard przereklamowany i nie wart tej kacy co wydali. U nas Chambo gra lepiej ale to tylko moja opinia

luku komentarzy: 37320.11.2012, 23:37

Ohh przegrana Manchesteru i Chelsea baardzo cieszy :)

Damian20 komentarzy: 127520.11.2012, 23:24

Chelsea papa:)

Pajak_AFC komentarzy: 820.11.2012, 23:15

znowu wyjdzie tak, że drużyny z Anglii poodpadają z europejskich rozgrywek w fazie grupowej a my będziemy się męczyć na wszystkich frontach i na żadnym nic nie uszczkniemy

Yakub97 komentarzy: 574620.11.2012, 23:13

Kanonierzy pkt nadrobia :)

AFC1208 komentarzy: 137020.11.2012, 23:11

Co w tym fajnego, ze Chelsea odpadnie ? Nie rozumiem radosci niektorych.. to gorzej dla nas bo bedzie mogła sie skupic bardziej na BPL i gorzej dla angielskiej pilki, bo straci duzo pkt w rankingu. Załosna jest ta sztuczna nienawisc niektorych do The Blues.

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 620.11.2012, 23:05

@Jimmy
Dzięki wielkie.
Myślę, że Chelsea rzutem na taśmę awansuje do dalszej fazy, a jak nie to chcę zobaczyć minę Hazarda! :D

marcin04c komentarzy: 298120.11.2012, 22:57

wyczówam odejście Manciniego.. Już jakis czas temu pisano że ma go zastąpić Guardiola. IMO o ile Hiszpan nie będzie się bał wyzwania jakim jest prowadzenie city pełne gwiazd..

acolt
szachtar 10
juve 9
chelsea 7

vP7 komentarzy: 232020.11.2012, 22:57

Jezeli druzyny beda mieć po tyle samo pktów to liczą sie bezpośr. mecze czy bilans bramek

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 620.11.2012, 22:56

Wie ktoś jak wygląda sytuacja w grupie Chelsea?

bociek95 komentarzy: 7820.11.2012, 22:55

josephik--
Najlepsze rozwiązanie to Juve remis i Chelsea zwycięsto a jak remis Chelsea to wtedy już po wszystkiemu :)

lodzikinho1 komentarzy: 8520.11.2012, 22:55

No ciekawe wyniki dzisiaj, Chelsea... ;p

marcin04c komentarzy: 298120.11.2012, 22:55

malaga to jest objawieniem.. Po sprzedaży najlepszych piłkarzy trzymają poziom w lidze i w lidze mistrzów wygrywają swoja grupe..

DamiannArteta komentarzy: 22420.11.2012, 22:54

Dobrze że ****si przegrali ale ... Arsenal najważniejszy jutro niszczymy Montpellier

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57020.11.2012, 22:53

Nie śmiejmy się z Chelsea i MU zanim nie wygramy naszego meczu. Jutro nasz mecz i musimy się pokazać z dobrej strony.

marcinekkks komentarzy: 65220.11.2012, 22:53

GRUPA E : 1.Szachtar* 2.Juve
GRUPA F : 1.Bayern* 2.Valencia*
GRUPA G : 1.Barca* 2.Celtic
GRUPA H : 1. United* 2.Galatasaray

Tak mi się wydaje że będzie wyglądała kolejność w tych grup...