Z obozu rywala: Roma remisuje

Z obozu rywala: Roma remisuje 02.02.2009, 20:07, Łukasz Klimkiewicz 12 komentarzy

Z racji tego, że w 1/8 finału Ligi Mistrzów Arsenal spotka się z włoską Romą, staramy się na bieżąco informować Was o poczynaniach ligowych naszych rywali. Pierwszy mecz 1/8 finału już za niewiele ponad dwa tygodnie [24 lutego - przyp. red.] na Emirates Stadium, o godzinie 20:45 czasu polskiego.

Regina 2:2 AS Roma - Niedziela, 1 lutego

W niedzielnym meczu 22. kolejki Serie A Roma tylko zremisowała na Oreste Granillo Stadium, przy obecności 926 kibiców, ze znajdącą się na ostatnim miejscu w tabeli Regginą. Wynik meczu otworzył były snajper Manchesteru City, a obecnie Regginy - Bernardo Corradi - po rzucie karnym podyktowanym w końcówce pierwszej połowy. Tuż przed przerwą po strzale z dystansu do remisu doprowadził David Pizarro. W 57. minucie sędzia po raz kolejny wskazał na jedenastkę, tym razem przed szansą podwyższenia wyniku stanęła Roma, a dokładniej David Pizarro, który zdobył bramkę dopiero po dobitce. 15 minut później punkt dla gospodarzy obronił Francesco Cozza.

Po 22. kolejce Serie A Roma zajmuje 6 miejsce, tracąc 13 punktów do prowadzącego Interu Mediolan.

AS RomaLiga Mistrzów autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: Arsenal.com
TottiGol komentarzy: 203.02.2009, 14:53

Roma grała bez Tottiego, Baptisty, Vucinica, Perrotty, Riise, Cassettiego i na dodatek na wodzie. Piłka kopnieta stawała w kałużach - czyli idealne warunki dla drużyny, ktora liczy jedynie na fuksa. Ponadto ostatnich 11 meczów ligowych to 8 zwycięstw (m.in. Napoli, Fiorentina), 2 remisy (Milan) i porażka. Sami sobie odpowiedzcie, czy Roma gra fatalnie? Zaczęli, zgoda, tragicznie, ale systematycznie teraz gromadza punkty i byc może już w weekend znajdą się w pierwszej "4".

solar komentarzy: 146503.02.2009, 00:02

a z nami przegra :D nie ma bata ;)

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11502.02.2009, 22:55

Roma gra coraz lepiej i idzie w górę tabeli. Remis z przeciętną Regginą był tylko wypadkiem przy pracy. Pracy, która na koniec sezonu może dać efekty w postaci wicemistrzostwa lub trzeciego miejsca, ponieważ na pierwszą lokatę zwyczajnie nie mają szans.

Z każdym dniem jesteśmy bliżej powrotu Ligi Mistrzów. Dwumecz z Romą zapowiada się bardzo ciekawie. Obie drużyny dopadły mały kryzys, który w porównaniu z tamtym sezonem, w obecnym mocno daje się we znaki. Zarówno Arsenal, jak i Roma grają poniżej oczekiwań. Bardzo chciałbym, aby to się zmieniło, ponieważ jak każdy życzę sobie mistrzostwa Arsenalu, i może jako jeden z nielicznych wysokiej lokaty Romy. ;)

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 202.02.2009, 22:20

Przynajmniej nasz rywal w 1/8 finału LM też traci punky. Zapowiada się emocjonujący dwumecz.

Merowingster komentarzy: 74602.02.2009, 22:14

Wiola nie przejmuj się Andriej będzie u nas grał. Media tak nami sterują... od zawsze.

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 302.02.2009, 22:02

To Arshavin wreszcie przeszedł, czy nie...?;)
Bo już dłużej nie wytrzymiem...;p

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223702.02.2009, 21:33

graja fatalnie w Serie A ale w LM juz lepiej , wiec te wyniki tka naprawde nic nam nie mowia.

Henry komentarzy: 49702.02.2009, 21:03

Słabiutko Roma w tym meczu, ograny iuch, kluczem do awansu będzie mecz u nas

k_oi komentarzy: 636 newsów: 162602.02.2009, 20:49

Od nerwów związanych z Arszawinem można odpocząć poprzez zainteresowanie się wynikami Romy. xD

Fierce_girl komentarzy: 219402.02.2009, 20:25