Z obozu rywala: Saha przedłużył kontrakt

Z obozu rywala: Saha przedłużył kontrakt 20.12.2006, 20:47, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Ostatnimi czasy wielkie angielskie potęgi zaczęły proponować swoim zawodnikom długie oferty kontraktowe.

W Arsenalu nowe kontrakty ostatnimi czasy podpisali: Thierry Henry, Kolo Toure, Cesc Fabregas. W Manchesterze głównie skupiono środki finansowe na Waynie Rooneyu, a w Chelsea, jak to w Chelsea rzucają pieniędzmi na lewo i prawo (John Terry, neocjacje z Essienem, niebotyczne kontrakty Schewczenki i Ballacka).

Teraz do grona zawodników docenianych przez menadżera swojej drużyny dołączył Luis Saha, który podpisał kontrak do 2010 roku. Sam zawodnik wyraził z tego powodu zadowolenie. Francuz od początku tego sezonu zastępuje Ruda van Nistelroya, który przeszedł do Realu Madryt i wychodzi mu to celująco.

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady