Zadanie wykonane: Arsenal 2-0 Crystal Palace

Zadanie wykonane: Arsenal 2-0 Crystal Palace 02.02.2014, 19:40, Marcin Stefaniak 3201 komentarzy

Przed chwilą dobiegło końca spotkanie Arsenalu z Crystal Palace. Kanonierzy zgodnie z planem umiejętnie zadysponowali siłami i spokojnie pokonali rywali z południowego Londynu 2-0, zapewniając sobie bardzo dobre wejście w kluczową fazę sezonu.

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Arteta - Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Özil (84' Gibbs), Podolski (72' Rosicky) - Giroud (84' Bendtner).

Crystal Palace: Speroni - Ward, Gabbidon, Delaney, Parr - Bolasie, Dikgacoi, Jedinak, Puncheon - Chamakh (82' Gayle), Jerome (56' Bannan).

Podopieczni Wengera dosyć leniwie rozpoczęli to spotkanie i choć przez długi czas utrzymywali się w piłce, gra toczyła się raczej z dala od bramki strzeżonej przez Juliana Speroniego.

Pierwszy raz poważniej zagotowało się pod bramką Argentyńczyka w 8. minucie. Cudownym podaniem popisał się Mesut Özil, przerzucając piłkę nad głowami defensorów Crystal Palace. Do futbolówki w polu karnym dopadł Nacho Monreal, jednak jego strzał z ostrego kąta został zablokowany przez wychodzącego z bramki Speroniego.

W następnych minutach obraz gry nie ulegał zmianie i to Kanonierzy zamykali przeciwników na własnej połowie. Orły kilkakrotnie próbowały kontratakować, ale nie przynosiło to pożądanych skutków. W 34. minucie z głębi pola rzut wolny wykonywał Mesut Özil, żaden z graczy Arsenalu nie był w stanie zmienić toru lotu piłki, jednak dośrodkowanie Niemca i tak sprawiło dużo problemów bramkarzowi Crystal Palace.

Kilkanaście minut później pierwsza połowa dobiegła końca i Jon Moss zaprosił zawodników na przerwę.

Podobnie jak w meczu z Southampton, tak i tym razem Kanonierzy świetnie rozpoczęli drugą część spotkania i już w 47. minucie przełamali defensywę beniaminka i otworzyli wynik spotkania. W pole karne przeciwnika wbiegł niepilnowany Alex Oxlade-Chamberlain. Anglik doczekał się świetnego podania od Santiego Cazorli i ze stoickim spokojem przeniósł piłkę nad bezradnie interweniującym Speronim.

Podobieństw do meczu na St. Mary's można było się doszukiwać również kilka minut później. Mimo pozornej kontroli nad wydarzeniami na boisku podopieczni Wengera spuścili z tonu i mogli za to słono zapłacić już w 51. minucie. Bardzo bliski zdobycia bramki po strzale głową był Cameron Jerome, jednak świetnie interweniował Wojciech Szczęsny.

Odpowiedź Arsenalu przyszła 3 minuty później. W polu karnym znalazł się Lukas Podolski. Skrzydłowy miał dużo miejsca i czasu, jednak oddał strzał w boczną siatkę.

Zgodnie z przewidywaniami podopieczni Pulisa musieli się odkryć i żwawiej ruszyli do przodu. Defensywa Arsenalu prezentowała się jednak bez zarzutu i Szczęsny nadal nie miał zbyt wiele roboty.

W 73. minucie Alex Oxlade-Chamberlain rozwiał wszelkie wątpliwości i, jak się później okazało, ustalił wynik spotkania na 2-0. To Anglik rozpoczął akcję w środku boiska, podał do Girouda, który od razu odegrał mu piłkę. Anglik popędził z futbolówką, wpadł w szesnastkę rywali i płaskim strzałem pokonał Speroniego.

Kanonierzy nie forsowali już tempa i do końca spotkania panowali nad sytuacją na boisku, utrzymując się przy piłce i wyczekując na końcowy gwizdek. Do samego końca gra toczyła się w środku pola i po 3 doliczonych minutach Jon Moss zakończył spotkanie.

Raport pomeczowy autor: Marcin Stefaniak źrodło: własne
maciej598598 komentarzy: 184506.02.2014, 21:35

oczywiście zniechęcają mnie do Live ci polscy kibice bo sam klub lubię i szanuje.

przez takich "kibiców" jak ten cały RedWarrior zaczynam coraz mniej lubić Live i przez takie kozaczenie niektórych na stronce Live to jeszcze troche będę im życzył wypadnięcia z top4.

Mico17
To tak jak kolega Midgardsorm podaj wytyczne co do filmu.

Pucer komentarzy: 9706.02.2014, 21:28

Siemanko mam pytanie są tu jacyś ludzie z Białegostoku którzy chcieli by spotkać się i obejrzeć razem mecz Arsenalu ? Akurat ustawiam się z kumplami na mecz z ManU w środę fajnie jak by była większa grupka :)

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52406.02.2014, 21:28

Mico17
"Chłopcy z ferajny", "Człowiek z blizną", "Nietykalni".

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41206.02.2014, 21:28

Vendeful

Hę?

(przy okazji - mało co a znowu dodałbym "r" do twojego nicka)

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 106.02.2014, 21:27

Vendeful
łot ju łonna kuk?

Qarol komentarzy: 1450206.02.2014, 21:27

Mnie to dziwi, że wchodzicie na stronę kibiców Liverpoolu i komentujecie tutaj to co piszą tam. Przeciez to normalne, ze każda strona wierzy w swój zespół i spodziewa się trzech punktów w sobotę.

Wypowiada się nieco lekceważąco, ale równie dobrze u nas można ujrzeć opinie w podobnym tonie na temat Liverpoolu. Wyluzujcie i żyjcie meczem, a nie komentarzami Red Warriora.

afckonrad9101 komentarzy: 783406.02.2014, 21:26

LTG
Dokladnie czy to fan Arsenalu czy Liverpoolu czy United znajdziesz idiotow i madrych ludzi w podobnych proporjach;p

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41206.02.2014, 21:26

Mico17

Zdecyduj się na jeden gatunek i powiedz ile ma trwać - nie chcę cię tu zarzucać tytułami.

LoveTheGunners komentarzy: 914006.02.2014, 21:23

zawsze znajdą się jacyś imbecyle, a tych co raz to wiecej, RedWarrior to nie wyjątek. Na k.com też jest ich troche.

darek250s komentarzy: 10293 newsów: 506.02.2014, 21:23

Liverpool za bardzo kozaczy, trzeba ich w sobote ustawić w tabeli ;d

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41206.02.2014, 21:21

'Sup Bitches?!

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 106.02.2014, 21:21

Jaki film ciekawy byście dzisiaj polecili? Jakiś dramat, gangserski, kryminał czy może nawet thriller, ale dobrą komedią też nie pogardzę.

kanonier91 komentarzy: 457006.02.2014, 21:19

to jest oczywiste ze sezonowcy są, byli i będą w każdym klubie który jest na topie. Wiec nic nowego nie wymyślił.

Kowalczyk11 komentarzy: 325306.02.2014, 21:16

Panowie nie zawracajcie sobie głowy jakimś przygłupem który wszystko co w życiu ma to klawiatura i głoszenie mądrości na swojej stronce.Dorosły i poważny człowiek w ogóle powinien unikać używania takich słów jak gimbus , a przepraszam bardzo każdy kto tego używa tego slowa to nigdy nie chodził do gimnazjum ? A czy jego dzieci nie będą chodzić do szkoły ? A jak będą to też w domu będzie się do nich zwracał : ej , gimbusie chodź no tu ? Gratuluje podejścia , jeszcze gume do mordy piwko w łape i przed blok , 'cisnąć beke z gimbusów z kanonierzy.com'' ; ) Ahhh pięknie mi wyszła wizja kibica liverpoolu.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 106.02.2014, 21:15

A niech sobie pisze, przecież to zwykły pajac, myśli że jest najmądrzejszy na tym lfc

songoku95 komentarzy: 2348606.02.2014, 21:15

nie ma co*

co jak co, ale na tego pajaca nie ma zwracać uwagi.
Chociaż ma racje, że gimbów/sezocnowców się tutaj strasznie zebrało, ale cóż transfer Ozila, 1 miejsce w lidze, takie są tego konsekwencja.

tomekafc95 komentarzy: 413606.02.2014, 21:06

Red warrior ma kompleks ARC jakie on *******y wypisuje to glowa mala ;)

krzysiu357 komentarzy: 61706.02.2014, 21:04

wie ktos jak sciagnac ten plik. potrzebuje tego zeby zagrac w simcity 5 ale nigdzie nie moge sciagnac tego pliku. wszedzie sa tylko jakies reklamy

kanonier91 komentarzy: 457006.02.2014, 20:59

Red Warrior znowu w akcji... widziałem co napisał i muszę powiedzieć że jest hipokryta i tyle :) zachowuje się dokładnie tak jak pisał o użytkownikach tej strony :) zero pojęcia obiektywizmu tylko plucie jadem nic więcej :) tak krotko mogę podsumować owego pana. I to tyle ode mnie na jego temat bo mi go w sumie szkoda trochę i nie mam zamiaru więcej po nim jeździć !:)

CesK komentarzy: 210706.02.2014, 20:12

Tak sobie siedzę, czytam FFT , patrze na swoje biurko i naklejki 10 letnie i tam chociażby henry, cesk u nas ,ronaldo w manchesterze , schevczenko w chelsea... ehh stare czasy

lays komentarzy: 3987106.02.2014, 19:36

Red warrior to idiota. Pamietam jak mowil ze wypadniemy kosztem lfc z top 4... mowil, ze lfc ogra nas na ES a jak dostali 2-0 to w ogole nie komentowal.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.02.2014, 19:32

super, że te bannery mi link zakrywają

arsenallord komentarzy: 29709 newsów: 11706.02.2014, 19:31

Widzę, że RedWarrior w wysokiej formie :D

AfganskiMudzahedini komentarzy: 370006.02.2014, 19:26

haxball.com/?roomid=~27e1aa4352ef8737b0105935817e2474763c1c2afedb93f2dee6399668fbb9105 do 20:20

AfganskiMudzahedini komentarzy: 370006.02.2014, 19:25

Moge postawić haxika bo się musze rozgrzać do ligi, tylko nie wiem czy się opłaca. Dużo chętnych ?

mlody13 komentarzy: 337406.02.2014, 19:24

@thide ale który lepszy? :P Zaraz wrzucę w wysokiej

LoveTheGunners komentarzy: 914006.02.2014, 19:19

haxik może?

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.02.2014, 19:19

no i teraz baja.
najlepiej jakbyś wrzucił tu w bardzo wysokiej roździelczości to każdy mógłby sobie przyciąć jak chce, bo to widzę, że jest 16:9

edyp komentarzy: 26606.02.2014, 19:19