Zadanie wykonane: Arsenal 2-0 Crystal Palace

Zadanie wykonane: Arsenal 2-0 Crystal Palace 02.02.2014, 19:40, Marcin Stefaniak 3201 komentarzy

Przed chwilą dobiegło końca spotkanie Arsenalu z Crystal Palace. Kanonierzy zgodnie z planem umiejętnie zadysponowali siłami i spokojnie pokonali rywali z południowego Londynu 2-0, zapewniając sobie bardzo dobre wejście w kluczową fazę sezonu.

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Arteta - Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Özil (84' Gibbs), Podolski (72' Rosicky) - Giroud (84' Bendtner).

Crystal Palace: Speroni - Ward, Gabbidon, Delaney, Parr - Bolasie, Dikgacoi, Jedinak, Puncheon - Chamakh (82' Gayle), Jerome (56' Bannan).

Podopieczni Wengera dosyć leniwie rozpoczęli to spotkanie i choć przez długi czas utrzymywali się w piłce, gra toczyła się raczej z dala od bramki strzeżonej przez Juliana Speroniego.

Pierwszy raz poważniej zagotowało się pod bramką Argentyńczyka w 8. minucie. Cudownym podaniem popisał się Mesut Özil, przerzucając piłkę nad głowami defensorów Crystal Palace. Do futbolówki w polu karnym dopadł Nacho Monreal, jednak jego strzał z ostrego kąta został zablokowany przez wychodzącego z bramki Speroniego.

W następnych minutach obraz gry nie ulegał zmianie i to Kanonierzy zamykali przeciwników na własnej połowie. Orły kilkakrotnie próbowały kontratakować, ale nie przynosiło to pożądanych skutków. W 34. minucie z głębi pola rzut wolny wykonywał Mesut Özil, żaden z graczy Arsenalu nie był w stanie zmienić toru lotu piłki, jednak dośrodkowanie Niemca i tak sprawiło dużo problemów bramkarzowi Crystal Palace.

Kilkanaście minut później pierwsza połowa dobiegła końca i Jon Moss zaprosił zawodników na przerwę.

Podobnie jak w meczu z Southampton, tak i tym razem Kanonierzy świetnie rozpoczęli drugą część spotkania i już w 47. minucie przełamali defensywę beniaminka i otworzyli wynik spotkania. W pole karne przeciwnika wbiegł niepilnowany Alex Oxlade-Chamberlain. Anglik doczekał się świetnego podania od Santiego Cazorli i ze stoickim spokojem przeniósł piłkę nad bezradnie interweniującym Speronim.

Podobieństw do meczu na St. Mary's można było się doszukiwać również kilka minut później. Mimo pozornej kontroli nad wydarzeniami na boisku podopieczni Wengera spuścili z tonu i mogli za to słono zapłacić już w 51. minucie. Bardzo bliski zdobycia bramki po strzale głową był Cameron Jerome, jednak świetnie interweniował Wojciech Szczęsny.

Odpowiedź Arsenalu przyszła 3 minuty później. W polu karnym znalazł się Lukas Podolski. Skrzydłowy miał dużo miejsca i czasu, jednak oddał strzał w boczną siatkę.

Zgodnie z przewidywaniami podopieczni Pulisa musieli się odkryć i żwawiej ruszyli do przodu. Defensywa Arsenalu prezentowała się jednak bez zarzutu i Szczęsny nadal nie miał zbyt wiele roboty.

W 73. minucie Alex Oxlade-Chamberlain rozwiał wszelkie wątpliwości i, jak się później okazało, ustalił wynik spotkania na 2-0. To Anglik rozpoczął akcję w środku boiska, podał do Girouda, który od razu odegrał mu piłkę. Anglik popędził z futbolówką, wpadł w szesnastkę rywali i płaskim strzałem pokonał Speroniego.

Kanonierzy nie forsowali już tempa i do końca spotkania panowali nad sytuacją na boisku, utrzymując się przy piłce i wyczekując na końcowy gwizdek. Do samego końca gra toczyła się w środku pola i po 3 doliczonych minutach Jon Moss zakończył spotkanie.

maciek,
w zeszlych sezonach moze i bym sie zgodizl jednak teraz jest pewnym punktem naszego zespolu.
Nie wiem czumu ale mimo tego ze Oli zaczyna lapac forme jakos brakuje mi w nim "tego czegos". Moze dlatego ze strzela zbyt malo goli jak na napadziora

damianARSENAL komentarzy: 851706.02.2014, 19:11

ma ktos link do tego zabawnego filmiku z Bayernem, Realem, Barcą i pierdzącym Arsenalikiem?:D

maciej598598 komentarzy: 184506.02.2014, 19:04

eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/szczesnemu-i-borucowi-nie-mozna-ufac-na-boisku/qttbl

haha nie wiem czy było ;0 czy Wojtek wywołuje u was niepokój ?

petroniusz7 komentarzy: 1651 newsów: 206.02.2014, 19:02

Mnie sie tam podoba, ci ktorzy bardzo chcieli teraz majo, zreszta ktos kilka dni temu tez wrzucil i tez byla spoko. Dobra zwijam papa ;P

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.02.2014, 19:01

w tej tapecie za jaksrawy czerwony

mlody13 komentarzy: 337406.02.2014, 19:00

Nie miałem za bardzo pomysłu, jaką fotkę wybrać i padło na tę. Miałem też stadion z zewnątrz, ale trochę słabo jakościowo.

maciekgunner komentarzy: 50506.02.2014, 19:00

ok , dziekuje za pomoc :D

petroniusz7 komentarzy: 1651 newsów: 206.02.2014, 18:58

Polecam stronke kat.ph , dobre i szybkie torrenty.

@petroniusz7
Haha, spoko. Ten hosting sknocił jednak jakość, w rzeczywistości jest lepsza ;)

postimg.org/image/8ou4xi7u7/full/

songoku95 komentarzy: 2348606.02.2014, 18:56

3 punkty są bardzo realne, jesteśmy w stanie wygrać, ale remisem też nie pogardzę. To jest Liverpool i Anfield

maciekgunner komentarzy: 50506.02.2014, 18:55

@krzysiu357
sciagnalem juz kiedys ale bez napisow :/ masz jakis dobry link do filmow ?

mlody13 komentarzy: 337406.02.2014, 18:50

Nikt nie jest już zainteresowany kalendarzem na luty?

petroniusz7 komentarzy: 1651 newsów: 206.02.2014, 18:50

maciekgunner
Paranoja. Polecam. I Thor nowy.

maciekgunner komentarzy: 50506.02.2014, 18:49

polecacie jakiś dobry , nowy film ?

malina110xd komentarzy: 92606.02.2014, 18:49

1 punkt to dla nas o 2 za mało. Faktem jest, że z czołówki to właśnie z Liverpoolem wychodzą nam najlepiej mecze.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.02.2014, 18:47

pomoczy. matematyk 3 LO by się przydał. pisać PW

petroniusz7 komentarzy: 1651 newsów: 206.02.2014, 18:42

Niuchacz
Aaa ;D No a jak ;D
Daleko nie mialem bo tylko do duzego pokoju i na laweczke ;)

petroniusz7 komentarzy: 1651 newsów: 206.02.2014, 18:41

edyp
Pewnie ze 3 punkty, nie ma miejsca na remisy. !

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511606.02.2014, 18:41

@petroniusz
Chodzi o to, że pisałeś, że idziesz na siłownie, to musisz być jego człowiek. ;d

edyp komentarzy: 26606.02.2014, 18:27

Jak tam panowie, remis na Anfield was zadowoli czy liczymy na pelna pule?

Stawiam 1:1 lub 1;2 dla naszych.

kacciq komentarzy: 4006.02.2014, 18:26

@Maciek

pewnie, ale miałem na myśli tylko tyle, że nie należy porównywać obu tych sytuacji ;)

malina110xd komentarzy: 92606.02.2014, 18:13

Jak mniemam każdy ma swoje źródła, jednakże jeśli nie, to ciekawy wgląd: physioroom.com/news/english_premier_league/epl_injury_table.php

pronik komentarzy: 517906.02.2014, 18:08

MilanNews : Abate's contract with Milan will expire in June 2015 . If he doesn't renew he will be sold next summer. Too many teams want to sign him like Fiorentina

mlody13 komentarzy: 337406.02.2014, 18:07

Nie jestem super grafikiem, ale stworzyłem swój kalendarz na luty. Nie jest jakiś super jakościowo, ale mam nadzieję, że choć trochę się spodoba ;)

kacciq komentarzy: 4006.02.2014, 18:06

Rivaldo

"a najlepsze jest jak liverpool ma dasy, ze Konopianki nie puscilo Dnipro, toz to skandal. Zapomnial wół jak cieleciem byl."

Tylko różnica jest taka, że LFC od początku utrzymywało, że Suarez nie jest na sprzedaż, pomimo tego Arsenal składał ofertę. Z Konoplianką było inaczej - kluby się dogadały co do kwoty, właściciel zgodził się na sprzedaż, zawodnik uzgodnił kontrakt i przeszedł testy medyczne. Tylko w ostatniej chwili panu Ihorowi (właścicielowi Dnipro) przypomniało się, że gra w LE z Tottenhamem no i stwierdził "a jednak zostajesz". :)

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 306.02.2014, 17:49

mistiqe - 4. druzyna z bpl moze sobie nie poradzic, jesli trafi na Borussie, Monaco czy Napoli, bez wzgledu czy to bedzie tottenham, liverpool czy everton

Nie wiadomo kto zajmie 4. miejsce w bundeslidze czy 3. we Francji.

My 3 lata temu trafilismy na Udine i wcale nie bylo latwo.

Nie chodzi mi o to czy Everton ogarnie gre w Lidze Mistrzow, a bardziej kto do niej na pewno nie wejdzie :P

DzejCoop komentarzy: 326406.02.2014, 17:47

mistique

Aż tak słabi nie są. Potrafią zagrać znakomicie więc na pewno powalczyliby o awans. Ale na co wróżyć z fusów? Najpierw niech skończą sezon w top four. ;)

mistiqueAFC komentarzy: 2676906.02.2014, 17:43

@Master

Uwazasz, ze Everton by sobie poradzil w LM w przyszlym sezonie?bo jakos w to wątpie.Wg mnie ich udzial by sie zakonczyl na IV rundzie eliminacyjnej

DzejCoop komentarzy: 326406.02.2014, 17:42

Siemano ;) Jak nastroje przed meczem z Liverpoolem?

mistiqueAFC komentarzy: 2676906.02.2014, 17:41

@frankly

To mozesz podziekowac tej calej reszcie, ktora tak uwaza, bo to tylko przez nich kibice Arsenalu mają o Liverpoolu takie zdanie jakie mają :P

zbiorowa odpowiedzialnosc panie :D

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747406.02.2014, 17:39

tez chcialbym ,aby ktos przeskoczyl lfc w top 4, ale w tym sezonie maja najwieksze szanse i taka jest prawda.

Marzag komentarzy: 41240 newsów: 106.02.2014, 17:37

youtube.com/watch?v=fc0Ao58wdnw

Masakra, nawet Chuck Norris nie radzi sobie z życiem w Polsce :D Dokopałem się do pereł polskiego internetu :D

Danielo_Gunners komentarzy: 264106.02.2014, 17:37

Czy jest w stanie ktos mi pomoc? Chce wlaczyc oryginalne nazwiska w Fm 14 tylko nie wiem jak..Z tymi nazwiskami to nawet wlacac gry sie nie che ;/

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 306.02.2014, 17:36

mistique

wiesz, jak mam do wyboru
united
liverpool
tottenham

To everton jest wlasciwie naturalnym wyborem i choc byli mi oni w poprzednich sezonach obojetni, tak jak patrze na ich gre pod wodza Martineza oraz poszczegolnych zawodnikow jak Coleman, Delofeu, Lukaku czy przede wszystkim Barkley, to jest to tez calkiem mile dla oka.