Zadanie wykonane: Arsenal 2-0 Crystal Palace

Zadanie wykonane: Arsenal 2-0 Crystal Palace 02.02.2014, 19:40, Marcin Stefaniak 3201 komentarzy

Przed chwilą dobiegło końca spotkanie Arsenalu z Crystal Palace. Kanonierzy zgodnie z planem umiejętnie zadysponowali siłami i spokojnie pokonali rywali z południowego Londynu 2-0, zapewniając sobie bardzo dobre wejście w kluczową fazę sezonu.

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Arteta - Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Özil (84' Gibbs), Podolski (72' Rosicky) - Giroud (84' Bendtner).

Crystal Palace: Speroni - Ward, Gabbidon, Delaney, Parr - Bolasie, Dikgacoi, Jedinak, Puncheon - Chamakh (82' Gayle), Jerome (56' Bannan).

Podopieczni Wengera dosyć leniwie rozpoczęli to spotkanie i choć przez długi czas utrzymywali się w piłce, gra toczyła się raczej z dala od bramki strzeżonej przez Juliana Speroniego.

Pierwszy raz poważniej zagotowało się pod bramką Argentyńczyka w 8. minucie. Cudownym podaniem popisał się Mesut Özil, przerzucając piłkę nad głowami defensorów Crystal Palace. Do futbolówki w polu karnym dopadł Nacho Monreal, jednak jego strzał z ostrego kąta został zablokowany przez wychodzącego z bramki Speroniego.

W następnych minutach obraz gry nie ulegał zmianie i to Kanonierzy zamykali przeciwników na własnej połowie. Orły kilkakrotnie próbowały kontratakować, ale nie przynosiło to pożądanych skutków. W 34. minucie z głębi pola rzut wolny wykonywał Mesut Özil, żaden z graczy Arsenalu nie był w stanie zmienić toru lotu piłki, jednak dośrodkowanie Niemca i tak sprawiło dużo problemów bramkarzowi Crystal Palace.

Kilkanaście minut później pierwsza połowa dobiegła końca i Jon Moss zaprosił zawodników na przerwę.

Podobnie jak w meczu z Southampton, tak i tym razem Kanonierzy świetnie rozpoczęli drugą część spotkania i już w 47. minucie przełamali defensywę beniaminka i otworzyli wynik spotkania. W pole karne przeciwnika wbiegł niepilnowany Alex Oxlade-Chamberlain. Anglik doczekał się świetnego podania od Santiego Cazorli i ze stoickim spokojem przeniósł piłkę nad bezradnie interweniującym Speronim.

Podobieństw do meczu na St. Mary's można było się doszukiwać również kilka minut później. Mimo pozornej kontroli nad wydarzeniami na boisku podopieczni Wengera spuścili z tonu i mogli za to słono zapłacić już w 51. minucie. Bardzo bliski zdobycia bramki po strzale głową był Cameron Jerome, jednak świetnie interweniował Wojciech Szczęsny.

Odpowiedź Arsenalu przyszła 3 minuty później. W polu karnym znalazł się Lukas Podolski. Skrzydłowy miał dużo miejsca i czasu, jednak oddał strzał w boczną siatkę.

Zgodnie z przewidywaniami podopieczni Pulisa musieli się odkryć i żwawiej ruszyli do przodu. Defensywa Arsenalu prezentowała się jednak bez zarzutu i Szczęsny nadal nie miał zbyt wiele roboty.

W 73. minucie Alex Oxlade-Chamberlain rozwiał wszelkie wątpliwości i, jak się później okazało, ustalił wynik spotkania na 2-0. To Anglik rozpoczął akcję w środku boiska, podał do Girouda, który od razu odegrał mu piłkę. Anglik popędził z futbolówką, wpadł w szesnastkę rywali i płaskim strzałem pokonał Speroniego.

Kanonierzy nie forsowali już tempa i do końca spotkania panowali nad sytuacją na boisku, utrzymując się przy piłce i wyczekując na końcowy gwizdek. Do samego końca gra toczyła się w środku pola i po 3 doliczonych minutach Jon Moss zakończył spotkanie.

Raport pomeczowy autor: Marcin Stefaniak źrodło: własne
fabregas1987 komentarzy: 2581506.02.2014, 14:05

@damianARSENAL

no i raczej taki skład wybiegnie na murawę ;)

Adeusz94 komentarzy: 85906.02.2014, 14:04

No, jak Balotelli pójdzie w tan z Bendtnerem, to tylko Giroud nam zostanie :)

Oggy komentarzy: 948906.02.2014, 14:04

A co się dzieje z Piszczkiem z BvB? Na weszło panikują że benczuje. Przeta Klopp ogromnie go ceni.

Bolek komentarzy: 423206.02.2014, 14:03

Przyjdzie Balotelli i mamy w przyszłym sezonie króla strzelców w drużynie :)

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747406.02.2014, 14:02

soldado moim zdaniem w lato zmieni pracodawce.

Adeusz94 komentarzy: 85906.02.2014, 14:00

Teraz po tym kontrakcie z Pumą, to każdy zawodnik będzie z nami łączony. Mam nadzieję, że Wenger zaszaleje trochę w wakacje.

Giroud

coś takiego bym widział, gdyby wrócił Wilshere.

Bolek komentarzy: 423206.02.2014, 13:57

Wygra Everton. Jak widzę co wyprawia Soldado w ataku albo Danny Rose w obronie to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 106.02.2014, 13:55

Mimo wszsytko Spurs. Choć liczę na niebieską niespodziankę :)

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747406.02.2014, 13:55

jak widzicie mecz spursy-everton? kto faworytem

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 106.02.2014, 13:53

Jak chcesz to jeszcze Ci jakiś złoże. Wyślę Ci jeszcze mój Fitness z BPL:
futhead.com/14/squads/6344849/

Adeusz94 komentarzy: 85906.02.2014, 13:53

pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/418452-wenger-chce-cign-piszczka-na-emirates.html

Co o tym myślicie? Osobiście uważam, że Wenger powinien przedłużyć kontrakt z Sagną, a jeśli to się nie powiedzie, to spróbować ściągnać Colemana. Piszczek jakoś mnie nie przekonuje.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 106.02.2014, 13:51

Ta brazylia jest fajna. Hulk i jego lewa noga :)
futhead.com/14/squads/6344778/

Verminator97 komentarzy: 1490006.02.2014, 13:50

Robizg1 > Wiem. Miałem Belga w pierwszym swoim składzie. Ma kozackie strzały i SFG. :)

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 106.02.2014, 13:48

Verminator
Catalsyt daje +2 do pace i + 2 do podania to jest cholernie odczuwalne przy Santim któremu czasami brakuje właśnie szybkości. Jak nie możesz kupić narazie Santiego to kup De Bruyne z Chelsea jeszcze go pełno. Non rare a gra jak koksu.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 106.02.2014, 13:46

Francja- jak coś to można zmienić Remyego/ Griezzmana albo Valbuene a za pogbę matuidiego albo inną formację dać
futhead.com/14/squads/6344610/

Verminator97 komentarzy: 1490006.02.2014, 13:46

Robizg1 > Zbytnio nie ogarniam co dają te style gry. :p No to Sturra i Benteke mam nadal. Ale nikt mi nie chce kupić Nasriego. :/ Słabo się nim gra to się nie dziwie.

Oggy komentarzy: 948906.02.2014, 13:45

Jezu christo, jak lubicie anatomię i poznawanie nowych kultur:
.theguardian.com/society/2014/feb/06/the-forms-of-female-genital-mutilation?CMP=twt_gu

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 106.02.2014, 13:43

Masz BPL tylko jeżeli Cazorla lub De Bruyne to ze stylem Catalyst. Na prawdę u mnie Santi kroi co mecz asysta/ bramka jak nie lepiej. Atak jest dobry tylko ułóż Sturra po lewej stronie a po prawej Benteke. Nani jest najlepszy na PP a jak nie starczy to weź Mirallasa za grosze a kozaczy na maxa mam go w fitnessie. Na RB Walker pacewhore z dobrym dośrodkowaniem i dużą siłą. Jak nie podpasuje ew. Richards albo wróć do zabalety bo ma workrate H/H.

Verminator97 komentarzy: 1490006.02.2014, 13:38

Robizg1 > Ja raczej będę miał coś w okolicach 30-50k, a więc nawet coś lepszego można zlepić. :)

Alonso komentarzy: 1282406.02.2014, 13:38

Trequartista
Bo Wenger ich nie kupi. Ballo dalej głupi, jak Milan go nie zmienił to nikt tego nie zrobi, a Chorwat jak zmieni klub to na inny w Bundeslidze.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 106.02.2014, 13:36

Stać Cię na takie coś?
futhead.com/14/squads/6344357/

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 106.02.2014, 13:34

L1 z Remym można go wymienić na Meneza
futhead.com/14/squads/6344218/
To jest mój BPL na rotację za Negredo(Hunter) używam Sturra(Finisher) / Benteke (Hunter)
futhead.com/14/squads/6344260/

Verminator97 komentarzy: 1490006.02.2014, 13:32

Rob1 > Spoko. :p

Sathiss komentarzy: 195106.02.2014, 13:32

Było?

transfery.info/62764,lista-yczen-arsenalu

Nie wiem skąd mają info o Piszczku, ale byłaby niezła opcja.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 106.02.2014, 13:30

Vermi
Też mam te zasrane problemy. Zaraz Ci podeślę kozak skład z L1 za grosze.
Poza tym jak na BPL to masz cienkie LP i PP w ogóle nie pasują tam. Wyślę Ci mój z futheada zaraz skład i coś ułożymy :D

Verminator97 komentarzy: 1490006.02.2014, 13:28

Bo grałem 4-1-2-1-2

Szczęsny - Zabaleta, Kosa, Verma, Gibbs - Essien - Theo, Sterling - Nasri - Sturr, Benteke

No i nic mi nie szło. :/ Ogólnie to ostatnio coś nagle wszystko przegrywam. Tak zaraz powiecie, że jestem cienki, ale to tak jakoś nagle jakby taka blokada i koniec. :/ Teraz z takim trudem przychodzi mi zdobywanie bramek, że masakra. Planuję zrobić skład Ligue 1, a ten Premier League cały sprzedać.

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 306.02.2014, 13:28

treq - proste, jesli mamy kase to wydamy ja na kogos z glowa na miejscu i prezentujacego odpowiednia jakosc - Balo ma jakosc, ale glowa nie ta, a mandzukic nie jest znacznie lepszy od Girouda

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 106.02.2014, 13:27

Verminator 4-1-2-1-2 polecam. Zrównoważona do każdej ligi. A jaką ligę chcesz złożyć?

shark31 komentarzy: 601306.02.2014, 13:23

3-5-2 jest najlepsza ale trzeba grac z taktyka nastawiona na defensywna.

Bolek komentarzy: 423206.02.2014, 13:23

@Verminator97
Ja jestem archaiczny i zawsze wybieram 4-4-2

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 106.02.2014, 13:23

Chyba zmienię branże i zostane grafikiem :D 3minuty w paintcie i są zadowoleni :D

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747406.02.2014, 13:22

aguero10

co do suareza ja uwazam, ze on najlepsze lata spedzi w lfc i w lato nigdie nie pojdzie.

Verminator97 komentarzy: 1490006.02.2014, 13:21

Witam. Na pewno ktoś z Was gra w futa. :) Jaka jest najlepsza formacja? Buduje nowy skład i muszę wiedzieć pod jaką formację kupować zawodników. :)

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747406.02.2014, 13:20

obrona lfc jest tak oslabiona, ze przegrana bedzie wielkim niedosytem tak szczerze, nie bedzie aggera johnsona i sakho. Skrtel Toure ,Flanagan i Cissoko to bedzie ta 4, ktora wyjdzie na AFC najpewniej. Trzeba to wykorzystac.

ArseneAl komentarzy: 2341706.02.2014, 13:15

@PrzeArs
Nie. Jestem pewny, że nikt z nich do nas nie przyjdzie.

Trequartista komentarzy: 536606.02.2014, 13:14

Alonso
Tak z ciekawości, dlaczego nie uciekający z klubu bez Ligi Mistrzów Balotelli czy niedoceniany w Monachium Mandzukic?

Alonso komentarzy: 1282406.02.2014, 13:11

PrzeArs
Nie, tylko Draxler z tych co wymieniłeś może przyjdzie

aguero10 komentarzy: 857306.02.2014, 13:10

RIVALDO

PrzeArs komentarzy: 278406.02.2014, 13:08

Jest dopiero luty a my juz prawie wiemy kto nas wzmocni latem ( o ile wzmocni ) :) : Draxler jest juz prawdopodobnie pewny , w atak Balotelli ( podobno Puma ma dołożyć 15 mln ) bądź Mandżukić a do tego gdyby odszedł Sagna najprawdopodobniej Wenger będzie chciał ściągnąć Piszczka . Zgadzacie się z moimi typami ?

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747406.02.2014, 13:06

Arsenal manager Arsene Wenger insists he will not make a fresh bid to sign Luis Suarez in the future/sky sports/

dla poniektórych pryslo tu marzenie, bo nieraz czytalem, ze jesli nie bedzie top 4 to jeszcze raz probowac.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 106.02.2014, 12:57

W sumie ten luty nie musi być tragiczny, jeżeli wykorzystamy atut własnego boiska. Na 5 meczy we wszystkich rozgrywkach 4 gramy u siebie, będzie dobrze.

Tomassini komentarzy: 272006.02.2014, 12:54

Manusite sierpien 2013
"Southampton piękne wzmocnienia w tym okieknu Lovren, Wanyama i Osvaldo. Coś czuję, że będą czarnym koniem tego sezonu i skończą go wyżej od Arsenalu. Propo tych drugich to ładnie spanikowali po meczu z Aston Villą i złozyli oferty za Cabaya, Michu + Williamsa, Martineza, Kondogbie a nawet Pogbe . Za czarnucha ostatniego dali 20 baniek, w futnach k***a //w.. Piękna beka. Aha, wszystkie odrzucone."