Zarząd chce podwyższyć pensję Wengera o 50%

Zarząd chce podwyższyć pensję Wengera o 50% 26.06.2007, 10:26, Filip Duszyński 0 komentarzy

Arsenal zaoferował Arsene Wengerowi podwyższenie pensji o 50%, aby pozostał w klubie z Emirates Stadium.

Brukowiec The Sun podaje, że zarząd The Gunners zaoferował Bossowi zarobki w wysokości 75 tys. funtów tygodniowo (!) [co daje 11 milionów w ciągu 3 lat], oraz budżet na transfery w wysokości 30 milionów funtów.

Arsenal byłby nawet gotów zamieścić klauzulę, dzięki której Wenger mogły odejść w przyszłym roku, jeśli by tego chciał.

57-letni manager zarabia obecnie 50 tys. funtów na mocy kontraktu, obowiązującego jeszcze przez rok.

źródło: Tribalfootball.com

autor: Filip Duszyński źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady