Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 149 z 273 (komentarze od 5921 do 5960):
@DexteR_000:
Do synów: Aarona, Theodora i Danny'ego ;D
Mógłby się utrzymać taki wynik, to wpadnie 21 w typerze.
@bmwz5:
Szacunek, ja mam konto prawie 2 lata i ledwo 131 ocen ;p
@DexteR_000:
Do tego kontrakt do czerwca i nic nie zapowiada, by został przedłużony. Szkoda chłopaka.
Choinki już ubrane? ;p
Widzę, że ciekawie było w Gran Derbi ;D
To w porę sobie uświadomił, że w Arsenalu ciężko mu będzie o trofea.
Że musiało minąć 2,5 roku, zanim to do niego doszło, to się zdziwiłem.
Mimo końcowego wyniku cieszę się, że nasi przy wyniku 0:2 nie odpuścili, jak to zwykle bywa, a ruszyli do przodu, by odrobić straty.
Żeby z dwubramkowej straty wyjąć na prowadzenie, to się rzadko zdarza. Ostatni mecz z topką, do jakiego się dokopałem, to 5:2 z Tottenhamem w 2012. A samo odrobienie takiej straty ostatni raz miało miejsce w 2013 z Liverpoolem.
Wchodzi Ox, jestem spokojny o zwycięstwo ;D
Brawo Niles.
Trzy gole w 5 minut? No to nieźle.
Z jednej strony chciałbym jeszcze bramki, z drugiej obecny wynik mam w typerze.
Widzę, że dużo mnie ominęło, skoro do przerwy było 0:1 ;D
Nie oglądam meczu, ale czytam Wasze komentarze i widzę, że dobrze nam idzie xD
Odpowiednią jakość...
Dla Wengera odpowiednia jakość to chyba taka, która pozwala walczyć o TOP4. Piłkarzy z jakością do walki o mistrzostwo można policzyć na palcach jednej ręki, a najgorsze, że w lipcu będziemy używać o 2 palce mniej.
Żaden wynik mnie nie zdziwi. U siebie z czołówką gramy zazwyczaj przyzwoicie. Liverpool też wygrywa tu od wielkiego dzwonu. Nastawiam się przede wszystkim na grad bramek i liczę, że po końcowym gwizdku więcej ich będzie po naszej stronie.
Drugi komentarz, proszę o plusy.
@kamilo_oo:
Dość dużo jak na gościa, o którym pierwszy raz słyszę.
@Sobieski14:
Przestał pisać na jakiś tydzień, żeby nie tworzyć niepotrzebnych sporów w związku z meczem. We wrześniu było podobnie.
@macc:
Będzie mu musiała wystarczyć Liga Europy ;D
Ligę Mistrzów to on zdobędzie chyba dopiero w kolejnym wcieleniu.
@macc:
Mecz ligowy z City zostanie wtedy przesunięty. Czyli wiele wskazuje na to, że w ten weekend i tak zagramy z City, tylko w innych rozgrywkach.
W sumie Wenger ma realne szanse na zdobycie dwóch trofeów, których jeszcze nie ma w swojej gablocie. Kto wie, może będzie to jakiś rodzaj trenerskiego spełnienia i Siwulec uzna, że zdobył już wszystko i nie musi przedłużać kontraktu.
Miałem nadzieję na wylosowanie Chelsea, ale nie wiedziałem, że United tak się skompromituje.
Będzie dobrze, mamy patent na obecną Chelsea. O ile potraktujemy sprawę poważnie i nie wystawimy na półfinał Holdingów.
Liczę na podwójne derby w półfinale.
Bardzo mi go szkoda, mógł osiągnąć znacznie więcej, gdyby nie kontuzje.
Aczkolwiek nie musiał przyjeżdżać negocjować z Arsenalem, równie dobrze mógł odwiedzić ciocię w Londynie.
@Ranczomen:
Nawet, jeżeli mają zdjęcia? ;)
https://twitter.com/TheSunFootball/status/943439593222889473
@filo94:
Ważne, że jest TOP4 ;D
Szkoda, że ostatnie lata kariery spędził w szpitalach, a nie na boisku.
Nawet nie wiedziałem, że Ben Sheaf jest biały ;D
Giroud :/
Pewnie wypada, a byłby bardzo ważny w rotacji w okresie świąt.
Póki co najciekawszą akcję meczu wykonał sędzia techniczny.
Nawet się nie wypierniczył ;D
@paw3u:
Aha ok, dzięki. Właśnie wiedziałem, że któraś z tych dwóch stacji.
To nie na Eleven kiedyś przytaczali komentarze ejmatiego?
COYG!
@Arsenal4Ev3R:
Wiem, ale trochę nie pasuje do tego słowo "niedzielny" kibic. Powinien być raczej "środowy" ;D
Ciekawa logika komentatora - niedzielni kibice to tacy, co włączają mecze tylko we wtorki i środy.
https://pbs.twimg.com/media/DRbikJMWkAA3MVt.jpg:large
Na grafice trochę dziwnie to wygląda, wydaje mi się, że Willock na ŚPO.
Ciekawa opcja, spróbowałbym. Zna tę ligę, bierze szlify w jej najlepszej drużynie, myślę, że poradziłby sobie na stanowisku menadżera.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@bmwz5:
Dokładnie, do tego gry i role, więc może w sumie ze 2k się zebrało ;p
PS. Nie mam "n" w nicku ;D